Martina Stoessel

8,0
699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

Za 1 serial Disneya ? Naprawdę jest tak świetną aktorką ? Nie mogę zrozumieć logiki
użytkowników filmwebu.

Grozer

Jest STRASZNĄ aktorką, nawet jak na banalne produkcje disneya.Dawno nie miałam okazji zobaczyć tak słabej gry aktorskiej.

użytkownik usunięty
Resire

Masz całowitą rację. Niestety.

Resire

ja też jest okropna is ztuczna

Grozer

ma tylko 444 głosy, mi np nawet nie chce się jej oceniać

Grozer

gdyby nie dzieciaki ok 8 d 13lat nie posiadała by nawet 5 pkt.

Grozer

Nie zgadzam się z Wami. Martina jest śliczna i ma cudowny głos. Jest bardzo dobrą aktorką. Oczywiście każdy ma inny gust :P

Tini0103

Gust ?

Rozumiem , że lubisz Violette którą gra (chociaż ja też Violetty nie lubię) ale jej gra aktorska to porażka nie można jej porównać nawet do Brigit Mendler jest kiepska nawet jak na wymagania Disneya jak wspomniał ktoś przede mną ;)

LiliBlue22

Tak, gust. Czemu taka zdziwiona?

90% osób na tym forum (w tym takze ja) nie umialoby zagrac co najmniej tak jak ona. Macie cos do jej gry aktorskiej, ale sami byscie lepiej nie zagrali i to mnie strasznie irytuje -.-

Tini0103

Okey, ale ona do branży aktorskiej się nie nadaje i KONIEC! powinna zrobić miejsce lerpszym chodzę do szkoły gdzie trzeba mieć trochę pojęcia o teatrze i o grze i widzę jak ona to robi i jest amatorką powinna zrobić miejsce lepszym to moje zdanie...I ja uważam, że połowa osób zagrałby to lepiej od niej głos też ma taki sobie chociaż nie twierdzę, że śpiewa brzydko ale tak bezpłciowo bez żadnych emocji np. Lodovica, Candelaria, Mercedes mają o wiele lepszy wokal ;)

LiliBlue22

Martina ma śliczny głos i ogromny talent. Śpiewa o wiele lepiej od Lodovici, Candelari i Mercedes. Możesz mówić, że nie podoba ci się jej głos, bo każdemu podoba się co innego, ale ma talent i koniec. Gdyby nie umiała śpiewać i grać, wzieliby kogoś lepszego - jest bardzo dużo ładnych i dobrze śpiewających aktorek. Ktoś kto tego nie rozumie, po prostu jej zazdrości.

Tini0103

Okey primo: nie powiedziałam, zę nie umie śpiewać tylko, że Candelaria, Lodovica i Mercedes śpiewają lepiej
po drugie: nie umie grać i nie widziala jeszcze tak kiepskiej aktorki musiała być kimś zaprzyjaźnionym albo nawet rodziną producentów
po trzecie: Nigdy nie zazdrościłam nie zazroszczę i nie będzę zazdrościć życia aktorom
po czwarte: Jej gra aktorska jest bezuczuciowa i sztuczna

LiliBlue22

Ale ona dopiero zaczyna i wiadomo że od razu nie jest się idealnym aktorem.(chociaż dla mnie jest swietna). Na pewno będzie jeszcze bardzo sławną aktorką lub piosenkarką.

Violetta_Stosel

Piosenkarką może do aktorstwa trzeba mieć talent a ona nie ma tego czegoś jak np. nawet taka Selena czy Miley nie wspominając już o prawdziwych aktorach

LiliBlue22

A ile widziałeś z nią seriali że stwierdzasz że nie umie grać ? Z pozostałych komentarzy wychodzi na to że umiesz grać prawda? I czy od początku wszystko ci wychodziło? To jest jej pierwsza poważna rola dajmy jej szansę. I skoro jest taką złą aktorką to czemu dostała główną role startując do innej zupełnie (Ludmiły). Są różne gusta rozumiem i szanuję sama nie lubię dużo piosenkarzy i aktorek. Lecz każdemu dałam szansę wy też jej dajcie teraz kręcą 3 sezon na serio uważasz że gdyby była zła aktorką nakręciłaby 3 sezon. Wątpię.

Violetta_Stosel

wystarczył jeden

LiliBlue22

A odpowiesz na moje pytanie? Kto jest od samego początku dobrym aktorem? Odp Nikt .Załorze się że żaden ale to żaden aktor nie był od początku najlepszy chociaż ja uważam że Martina naprawę dobrze zagrała jak na pierwszy raz w tak znanym serialu. I pliska nie piszcie mi że nie umie grać bo to mnie wkurza to są beznadziejne odpowedzi. Są ludzie którzy nie lubią Martiny ale dają jej szansę się wykazać i bardzo was proszę tak samo jak w pozostałych komętarzach
-Dajcie jej szansę!

Violetta_Stosel

jak się gra tak jak ona to się idzie do szkoły żeby nie robić z siebie idioty tak bardzo..Nie zmienisz mojej opini uważam że brzydko śpiewa tańczy jeszcze gorzej a aktorstwo to porażka na całej linii..Koniec Żegnam

LiliBlue22

Ja cię nie próbuje przekonać po prostu chcę żebyś dał jej szansę bo połowa osób na filwebie nie zagrała by tak dobrze . Jak chcesz to ją obrażaj przecież ci nie zabronię lecz każdemu należy dać szansę.
Przecież każda gwiazda ma anty vanów i ja to rozumiem.
Pa

Violetta_Stosel

Ale ludzie na filmwebie nie są AKTORAMI! A raczej aktorzynami próbującymi swoich sił. Jak się na coś decydujesz zawodowo to inni MAJĄ PRAWO cię oceniać.
FANÓW DO CHOLERY! VAN TO SAMOCHÓD!

KeThA

Sarruś, tak mało wiesz o życiu :D Van to nie samochód, van to inaczej fan, jak możesz tego nie wiedzieć. :P

Grozer

Jest okropną aktorką nie umie grać ma sztuczny uśmiech, dziwne tiki i wszystko robi sztucznie :/// nie lubię jej strasznie

LiliBlue22

zapewne łatwo jest krytykować młodych aktorów znam ją tylko z tego serialu ogląda go moja bratanica. nie zdajecie sobie sprawy co to znaczy grać w filmie czy serialu jak już wspomniał ktoś przedemną nawet 90 procent z was nie jest w stanie zagrać takiej roli. żadna rola nie jest łatwa, dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.

NATI221

Popieram całkowicie.

NATI221

Ty wogóle mnie znasz, że tak sądzisz znam się na grze aktorskiej dobrze potrafię odrużnić dobrą grę od złej ona jest jeszcze gorzej niż zła nwm co zrobiła żeby dostać tą rolę, ale napewno nie stało się to przez jej talent..Uważaj sobie o mnie co chcesz, ale uważam, że osoby w jej wieku zagrały by lepiej zresztą jak można być jej fanem po jednym serialu z nią kojarzy się ją tylko z Violettą a jednak po grze tej posatci widać, że nie ma szans dostać większej roli w superprodukcjach ;)

LiliBlue22

nie powiedziałam że się nie znasz tylko uświadomiłam że jest młoda i dopiero zaczyna wchodzić w świat aktorski i moim zdaniem nie należ jej krytykować lecz wspierać w dalszych działaniach. nie każda rola pasje do aktora a skoro ją wybrali musiała być najlepszym pozatym myślę że jej fani kochają nie tylko serial a także jej głos w kwestii Mercedes się zgodzę ma ładną barwę głosu

LiliBlue22

Martina jest początkująca i dopiero się uczy ... Pomóżmy jej uzyskać sukces :)

Tini0103

żeby jej pomóc trzeba ją nauczyć grać =)

LiliBlue22

Tak dla twojej wiadomości: ona już umie grać i śpiewać :)

Tini0103

NIEE NIE UMIE GRAĆ !

LiliBlue22

ona umie grać i nie mów że nie umie bo ty sam pewnie nie umiesz spiewać i grać

Violetta_Stosel

Niestety nie umie grać, jest to obiektywna opinia. Jej gra jest sztuczna, a jeśli twierdzicie, że jest ładna, to lepiej idźcie pooglądać prawdziwe filmy i popatrzeć na prawdziwe kobiety :)
Swoją drogą, nikt nie twierdzi, że zagrałby to lepiej, a jedynie stwierdza, że ona robi to źle.
Pozdrawiam.

AtramentoweSerce

rozumiem że nie lubi jej gry lecz nikt nie powinien mówić że ktos nie umie grać tylko że mu się nie podoba jak gra.Dlaczego uważasz że jej gra jest sztuczna?Jak dla mnie jest wspaniałą aktorką.

Violetta_Stosel

A na jakiej podstawie ty twierdzisz, że umie grać? Zagrała w jednym serialiku, i to naprawdę kiepskim :) Wspaniałą aktorką jest np. Meryl Streep, która zagrała w wielu filmach, popisała się grą aktorską i ma duże doświadczenie. Już sam fakt, że Martina gra w słabym serialu dla dzieci potwierdza, że jej gra aktorska jest na niskim poziomie. Do poważniejszego filmu nikt by jej nie zatrudnił.

AtramentoweSerce

Skąd wiesz że nie wezmą ją do filmu przecież mnóstwo gwiazd Disneya jest teraz bardzo dobrymi aktorami.Nie skreślajcie jej od razu.I czy ten serial jest kiepski?Jak dla mnie serial jest bardzo fajny ale gusta są różne. A to żę umie grać stwierdzam na tej podstawie że Martina startowała w ogóle do innej roli w serialu a wzieli ja do głównej roli.I nie zagrała tylko w jednym. Jeden był puszczany w Polsce. Reszty nie widziałeś więc dla czego na podstawie jednego serialu stwierdzasz jej umiejętności aktorskie?

Violetta_Stosel

Dobrymi aktorami? Wymień dwóch, trzech :))
Tak, jest kiepski. Nie mam w tym temacie nic więcej do powiedzenia, nie będę spierać się z wielką fanką Violetty.
Miłego wieczoru.

AtramentoweSerce

Z Disneya to np. Selena Gomez nie tylko aktorka ale i wybitna piosenkarka. Zac Efron może nie jest najlepszy ale bardzo fajnie gra moim zdaniem. (Milej Cyrus choć na niej się zawiodłam). Demi Lovato , Emili Osment grała w bardzo fajnym filmie o internecie jest mnóstwo gwiazd które się wibiły przez Disneya .
I zgodzę się z tobą nie mam ochoty już się sprzeczać z anty fanem.
Przecież są różne gusta każdy lubi coś innego i ja to rozumiem.Przecież sama jestem anty fanką niektórych artystów.

Violetta_Stosel

Selena Gomez dobrą aktorką i wybitną piosenkarką? XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Z tych, których wymieniłaś nikt nie jest dobrym aktorem, ew. Zac Efron, który ostatnio grywa w dobrych filmach. Lovato ma dobry głos, ale aktorka z niej marna :) Milej? Miley, jeśli już.
Zamiast oglądać takie gnioty i słuchać tej Martiny, lepiej idź pooglądać prawdziwe seriale/filmy i posłuchaj naprawdę WYBITNYCH piosenkarzy :)

AtramentoweSerce

Czyli na przykład jakich? Słucham przecież Riri,Cleo Donatan,Ke$ha,Pitbu a jeśli chodzi o seriale to oglądałam ich mnóstwo a filmy cóż oglądałam ich bardzo dużo i ja nie mówie przecież że inni nie mają talentu. Ja wole po prostu Martinę i proszę uszanuj to że są tacy co ja lubią bo na prawdę męczy mnie ta konwersacja.Pliska uszanuj to.

Violetta_Stosel

Teraz to dowaliłaś, dosłownie tarzam się po podłodze...
Jeśli słuchasz takich piosenkarzy i jeszcze uważasz, że jest to wybitna muzyka, to ja podziękuję, ale aż do takiego poziomu zniżać się nie będę :)
Żegnam.

AtramentoweSerce

Wiesz prawie we wszystkich komach pisze to samo i wreszcie to ludzie zrozumcie.
KAŻDY MA SWÓJ GUST
nie czepiaj się mnie ja ci grzecznie odpisuje a ty ciągle tylko piszesz mi coś co tylko pokazuje że chcesz się ze mną dalej kłócić.Daj mi spokój mam swój gust i ty też i koniec dalszy sens prowadzenia tej rozmowy jest nie potrzebny.
My się nigdy nie dogadamy jeśli chodzi o gusta.
Pa i nie odpisuj bo nie mam ochoty się już z tobą kłócić.

Violetta_Stosel

GRATULUJĘ CI DZIECINKO MÓZGU, CZY TEŻ MOŻE JEGO BRAKU XDXDXD
Słuchasz Cleo i Donatana, bo to jest modne, zgadłem?
Pitbull, Ke$ha czy co tam jeszcze to ścierwo muzyki popularnej.
Posłuchaj sobie Michaela Jacksona, Imagine Dragons, Nirvany, czy może Backstreet Boys, wtedy się odezwij, to pogadamy:)))

bmdoolar

Akurat podałam te przykłady bo każdy zna Cleo Donatan i resztę na serio myślisz że nie słucham Michaela Jacksona ? I podałam te przykłady piosenek które mi się podobają twoja odpowiedz pokazuje tylko to że nie szanujesz gustu innych. A nawet jak bym nie lubiła Michaela Jacksona to znaczy że nie mogę się wypowiadać na temat muzyki?
Ja nie mam mózgu ? Dlaczego? Bo lubię muzykę którą wszyscy znają?
I ty uważasz że jak nie lubię takich wokalistów ja ty to nie mogę się wypowiadać?
Ludzie szanujcie gusta innych.

Violetta_Stosel

WYBITNI-najlepsi, o których nikt nie zapomina nawet po śmierci, nie mowię teraz ze Riri itd. to dno, bo lubie sobie posłuchać czasem takiego czegoś, ale wybitni to: Kurt Cobain, Jim Morrison, Freedie Mercury, Michael Jackson, Madonna, Amy Winehouse, Lady Gaga, Whitney Houston, Beyonce byli i są najlepsi, a wiesz czemu większość z nich nie żyje? Bo to byli artyści, których interesowała muzyka i sztuka, i dlatego umarli, bo nie poradzili sobie z życiem gwiazdy i gronem fanów. Nie byli kreowani, tresowani i nagradzani za lepszy uśmiech od tej drugiej. Wszystko: Ariana Grande, Violetta, 1D, Bieber, Gomez(chcioaz ta juz prawie sie wyzwala od tresury) to kreowane ,,gwiazdeczki,, trochę jak w jednym odcinku Wodogrzmotów Małych pt. ,,Szaleni Chłopcy,, . Tak to wygląda

Grozer

Zgadzam się. Do serialu dostała się dzięki znajomościom i tacie, gra okropnie, głos ma przerabiany komputerowo, czy jest ładna to kwestia gustu- według mnie urodę ma przeciętną.. Na pewno nie śpiewa lepiej od np.Lodo czy Mechi. Wiem, że zaraz rzucą się na mnie Tinistas z hejtami, ale taka jest prawda.

Grozer

Zgadzam się z Tobą. Serial się skończy, a ona wraz z nim. No chyba, że chcąc podtrzymać karierę zaczną się skandale z jej udziałem. Sądze, że skończy jak Miley Cyrus.

One_Direction

Jak Miley? A czym ją przypomina? albo inne pytanie.W jakich działaniach pokazuje to że dąrzy do takiej przyszłosci?Jej kariera się dopiero rozwija i nie skończy jak Milej raczej jak Selena. Bo Selena nie potrzebuje skandali do sławy.

Violetta_Stosel

A no tak przepraszam, nigdy nie będzie jak Miley. Miley ma talent. I to duży. "Jej kariera się dopiero rozwija" i prawdopodobnie wraz z "Violettą" się zakończy. W tym czasie co ona jest znana 1D pobiło 3 rekordy świata. A Martina? Hmm oprócz fanek w wieku 8-10 lat, które nie znają ortografii i umieją tylko przeklinać i wyzywać osoby, które powiedziały złe słowo o jej "królowej ♥ ♥ ♥ ♥" i roli w serialu zdobytej dzięki tatusiowi to chyba nic. Ups. Sorry, not sorry.

One_Direction

Ona ma starsze fanki. Role zdobyła dzięki talentowi bo startowała do w ogóle innej roli w serialu a dostała główną . Więc roli nie dostała przez tatę.I nie zkreslajcie jej od razu bo zobaczycie że może was jeszcze zaskoczyć.

Violetta_Stosel

Nie wątpię, zaskoczy nas. Ale czy pozytywnie?

One_Direction

Nie wiadomo ale pomóżmy jej w karierze przecież ona dopiero zaczyna dajmy jej szansę a potem oceniajmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones