Martina Stoessel

8,0
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

Coś wam powiem(anty vani).Piszcie sobie o Martinie co chcecie i tak przecież ona tego nie będzie
czytać. Są różne gusta i ja to rozumiem że nie którzy nie lubią jej gry aktorskiej ale uszanujcie fanów.
Nie piszcie że violettę oglądją bachory czy coś w tym stylu.To prawda większość fanów Martiny to
dzieci ale ma też starszych fanów np. mnie .Ok nie lubcie sobie Tini ale też jeśli możecie nie
wymyślajcie o niej plotek i nie obrażajcie fanów. Komętujcie jasne od tego jest ta strona. . Powiem
tylko jedno uszanujcie że są różne gusta.I pliska nicie złych komów pod tym tematem bo mam już
dość pogawędek z anty vanami którzy próbują mnie przekonać do tego że serial jest zły.

Violetta_Stosel

Ja tam nie uważam żebyś była starszą osobą, ponieważ takie znają język polski i umieją go używać. Zastanawiam się tylko, kiedy zaczniesz się wstydzić tych swoich tekścików. I vanów xD

KeThA

Nie mówię że jestem dorosła tylko że nie mam 8 lat i mniej i o co ci chodzi z tymi vanami? Przecież fan to nie jest nic dziwnego to normalne słowo.I jakich tekścików ? Napisałam tylko żebyście pisali o niej co chcecie i ja wam nie zabraniam bo są różne gusta. Mam już dość gadania z anty fanami więc powiedz mi tylko jakich tekścików mam się wstydzić?

Violetta_Stosel

Piszesz cały czas VAN zamiast FAN: to doprowadza do szału.

KeThA

A co ci to przeszkadza niektórzy piszą fan a inni van ja piszę i tak i tak.

Violetta_Stosel

Bo van to samochód?

KeThA

ok ale też określenie fana

Violetta_Stosel

Przyznam, że dziwne określenie. Kto to wymyślił? Fan to fan.

Slaught

Fan, to fan, a analfabeta, to analfabeta. Bachor to też bachor i nie ma tu dyskusji ŻADNEJ.

Violetta_Stosel

NIKT NIE PISZE "VAN" !! Zrozum to !!!

Violetta_Stosel

Błagam, niech ktoś to przetłumaczy na polski, bo mi niedługo ciałko szkliste eksploduje!
Vani i anty vani ??? Rozumiem, że jest to neologizm powstały w połączeniu słowa Violetta i fan, bo z całym szacunkiem, ale tyle lat uczę się angielskiego i słówko "van" oznacza rodzaj samochodu... Ale co ja tam wiem?
I tak tylko chciałabym zaznaczyć, że jesteśmy w Polsce, gdzie większa liczba obywateli posługuje się językiem polskim( pozwolę przytoczyć słowa Reja: A niechaj narodowie, wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają). No i cóż, ja rozumiem, że ta cała polska ortografia, czy interpunkcja to trudna rzecz, ale naprawdę nie gryzie. I zacytuję teraz moją koleżankę- Violetto_Stosel oto pan Przecinek (,), pani Kropka (.), pan Wykrzyknik (!), pan Znak Zapytania (?)- Panie Przecinku, pani Kropko, panie Wykrzykniku i panie Znaku Zapytania oto Violetta_Stosel! Skoro już się znamy, to okazujmy sobie nawzajem szacunek i używajmy znaków interpunkcyjnych budując wypowiedzenia.
Dziękuję za uwagę!

i_love_it17

Nie czepiajcie się mojej pisowni.To nie jest strona z zadaniami tylko z filmami i nie ma nigdzie napisane żeby pisać poprawnie i dość mam tych geniuszy z filmwebu którzy tylko poprawiać umieją i stawiać na swojej stronie robiąc z innych idiotów.
I w ogóle nie odpisuj bo nie chce mi się gadać z nauczycielami . I się nie czepiaj słowa van można mówić fan lub van i nic z tym nie zrobicie.


:)

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

jesteśjebnięta ?

Do mnie taki tekst? Zastanów się zanim do kogos napiszesz bo wiesz jest cos takiego jak kultura czego niestety nie posiadasz.

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

cytuję

"Coś wam powiem(anty vani).Piszcie sobie o Martinie co chcecie i tak przecież ona tego nie będzie
czytać. Są różne gusta i ja to rozumiem że nie którzy nie lubią jej gry aktorskiej ale uszanujcie fanów.
Nie piszcie że violettę oglądją bachory czy coś w tym stylu.To prawda większość fanów Martiny to
dzieci ale ma też starszych fanów np. mnie .Ok nie lubcie sobie Tini ale też jeśli możecie nie
wymyślajcie o niej plotek i nie obrażajcie fanów. Komętujcie jasne od tego jest ta strona. . Powiem
tylko jedno uszanujcie że są różne gusta.I pliska nicie złych komów pod tym tematem bo mam już
dość pogawędek z anty vanami którzy próbują mnie przekonać do tego że serial jest zły."

tym mnie rozwaliłaś


użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

anty van hahahaahhahaahahh

co jest w tym zabawnego ? napisałam tylko ,że możecie sobie pisać o Tini co chcecie tylko żebyscie nie obrażali fanów.
W ogóle po co ja tracę czas na rozmowę z tb.
ŻEGNAM

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Bo jesteś śmieszna ... jarasz się jakąś dziewczyną która jest nieznana ....
Weź posłuchaj Michaela Jacksona , Beatelsów , Queen .

Słuchałam ich ale nie przypadli mi do gustu. Przypominam "każdy ma swój gust"

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Akurat ta laleczka tak .... mimo że jest zje*****

Na serio nie masz czegos ważniejszego do roboty niż kłótnia z dzieckiem jak wczesniej napisałes?
To co piszesz swiatczy o twoim braku kultury i uszanowania gustu innych

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Właśnie nie mam nic lepszego do roboty .\
A ty ?

Wyobraź sobie ,że mam lepsze rzeczy do roboty niż pisanie z tb więc pa. NA ZAWSZE

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Żegnam
Miłego wieczoru

Violetta_Stosel

Jest też takie coś jak słownik ortograficzny. Mówię Ci nie gryzie, więc kup sobie go i jak będziesz coś pisała na jakiś forach to korzystaj z niego. Może następnym razem nikt nie weźmie Cię za idiotkę. Nie pozdrawiam

ciasteczkowelove

Ten temat jest już stary a ja próbowałam go usunąć ale nie mogłam. Miałam fazę na Martine ale już od dawna uważam ją za okropną aktorkę. I co do błędów... Chodzi o to ,że jestem dyslektyczką ale wzięłam się do roboty i idzie mi coraz lepiej więc nie nazywaj mnie idiotką.

Violetta_Stosel

aa i dlatego ciągle masz nick @Violetta_Stosel ?

ciasteczkowelove

Wiesz ,że nie da rady zmienić nicku ?

Violetta_Stosel

Dobra, próbuję coś z tego rozczytać, ale chyba nie potrafię. Co ty masz z tymi vanami? Piszę się ,,FANAMI", patrzę w słowniku i nic nie ma o żadnych vanach xD Jezu, widać co Violka robi z ludźmi. Książek, słowników nikt nie czyta i co z tego wychodzi? Za parę lat język Polski zniknie. Co do twojej wypowiedzi... mogłabym napisać po prostu ,,Acha", ale widocznie jestem niewychowaną gimbusiarą i muszę się wykłócać. Może rozpiszę to w puntach, zarówno moje argumenty co do treści, jak i ortografii.
1. Kochana... interpunkcja razi w oczy. Już w najmłodszych klasach podstawówki uczą, że przed spójnikami: ale, a, że, który, stawiamy przecinek. A szczerze tu nie widzę żadnych przecinków. Nie wiem czy byś potrafiła jedno zdanie złożone, powiedzieć na jednym wydechu.
2. Tutaj mnie załamałaś. Chodzi mi o ,,ę" i ,, ą". Jezu... stawiasz je gdzie popadnie w nieodpowiednich miejscach. Widocznie piszesz, jak słyszysz. Tak to nie działa. Pamiętaj, że język ojczysty jest najpiękniejszy i trzeba go znać. Jak będziesz w przyszłości uczyła swoje dzieci?
3. Ortografii nawet nie wypisuję, gdyż mnie w oczy razi. Ręce mi opadają.
4. Gubienie literek, skracanie wyrazów, angielskie słowa - nie doda to uroku twojej wypowiedzi.
5. Treść... mało zrozumiałam, ale trudno. Pogódź się z tym, że antyfani też istnieją. Ja jej nie lubię i prawie całe to forum jej nie lubi. Jej gra jest sztuczna, wątek bezsensowny,uroda... jeśli to można nazwać urodą, a o śpiewie już nie wspomnę. Uważacie ją za idealną. Chronicie ją jak jakąś królową. Cóż... widać jaką inteligencją dysponują fanki Tinki...

LuLuComello

Otczep się mam dyslekcję i próbuje dobrze pisać.
I CZY SIĘ OD DEMNIE ODCZEPICIE (MÓWIE DO WSZYSTKICH) JAK ZACZNE MÓWIĆ FAN A NIE VAN BO MNIE JUŻ WKURZACIE

Violetta_Stosel

Też mam DYSLEKSJE, ale jeżeli już się wypowiadam to sprawdzam pisownie. Jeżeli chcesz żeby ktoś cię traktował w miarę poważnie to pisz poprawnie i z sensem. Co do tematu uważam iż serial jest nudny i pusty. Laska do, której każdy się klei i traktuje jak skarb. Wszystko jej się udaje i w ogóle. W normalnej szkole powiedzieliby, że poszła do łóżka z gościem od tego całego You Mix'u xd Sory taki mamy klimat... Violetta to ciapa :p Tyle w temacie.

Scream_Aliens

Każdy ma swój gust.

Violetta_Stosel

ode mnie *
i Caps Lock nie sprawi, że Twoja wypowiedź będzie więcej warta.

użytkownik usunięty
LuLuComello

tabletem fotke ....
pozdro

LuLuComello

"Jezu, widać co Violka robi z ludźmi. Książek, słowników nikt nie czyta i co z tego wychodzi?"
Co robi bo chyba nie wiem ;>? Oglądam ten serial, podoba mi się gra Martiny i jej głos, zakładam też że jestem starszy od Ciebie o kilka lat i przeczytałem dużo więcej książek nić Ty ;) No ale chyba jesteś bardzo uprzedzona do fanów tego seriali lub tej aktorki skoro twierdzisz, że każdy taki jest :)

Skoro przypie*dalasz się do pisowni to zwroty Ty, Ciebie piszemy z dużej litery tak jakbyś pisała list, bo w końcu jesteśmy w internecie i zwroty grzecznościowe tutaj obowiązują, albo raczej powinny, bo mamy takie czasy, że dzieciaki nie ogarniają tego :)

BloodyDG

Skąd możesz wiedzieć ile ktoś książek w życiu przeczytał ?

ciasteczkowelove

Czy ja napisałem jakąś ilość? Nie :) Tylko założyłem, nie sprecyzowałem nic.

BloodyDG

Wiesz można dużo przeżyć mając mało lat i to samo tyczy się książek. Możesz jako dziecko/nastolatek przeczytać więcej książek niż niejeden dorosły :)

ciasteczkowelove

Ja będąc w pierwszej klasie podstawówki przeczytałem ponad 100 książek, a jak kończyłem podstawówkę to skończyłem prawie całą bibliotekę czytać ;)

LuLuComello

Czekaj, czekaj bo zrobiłem dwa błędy ale już nie mogę edytować i pewnie zaraz mnie zaczniesz hejtować, bo przecież człowiek nie może popełniać błędów perfekcjonistko :v

Violetta_Stosel

Ale jakich znowu plotek ?! To slaba aktorka i tyle … a to, ze ty bronisz jej jak nwm co to juz twoja sprawa …. piosenkarka z niej jeszcze nawet nawet … ale jesli chodzi o aktorstwo to slabo … Ma pelno malych fanow … ktorzy nie znaja sie na aktorstwie … widza serial i po jednym jej wystepie kochaja Violette …
A wgl. to widzialam jakis temat tu na filmwebie .. gdzie dziwczyna pisze :
,,I skoro jest taką złą aktorką to czemu dostała główną role startując do innej zupełnie (Ludmiły).''
A no niby temu, ze rola Ludmily jest duzo trudniejsza od roli Violetty i ta dziewczyna po prostu nie dalaby rady sprostac zadaniu …
Rola, ktora gra Martina nie jest trudna, a jednak nie potrafi wykonac tego co do niej nalezy ….dostala ja po przez znajomosci… i moze troche za spiew … bo to motyw przewodni serialu …. ale nic nie zmienia faktu, ze jest beznadziejna aktorka …. o ile mozna ja w ogole nia nazwac …

wiktoria_34

i… nie chce tu czytac komentarzy typu….ze sama nie zagralabys lepiej itp.
Bo ja wcale nie chce byc aktorka …ale uwazam ze dalabym rade… i wiele innych osob .... wiec … skoro dostala role to moglaby umiec cos grac… bo jest o wiele wiecej utalentowanych ludzi na swiecie a jednak z braku kontaktow itp. nie maja zbyt duzej szansy na wybicie sie …
A ty malolato … sie nie znasz wiec przestan bronic osoby ktorej nie znasz …
sorki ze tak bez polskich znakow ale mam zagraniczna klawiature …
:D

wiktoria_34

Ja dodałam ten temat i moim zdaniem jest dobrą aktorką ale każdy ma swój gust i to trzeba uszanować . A wiesz kim jest tata Martiny skoro sądzisz ,że tata jej załatwoł rolę?

Violetta_Stosel

tak wiem kim jest xD a zreszta wszyscy wiedza to czego dowiedza sie z neta …to cos tak jak ty xd bo w rzeczywistosci jej nie znasz … i to nie jest zalezne od gustu …. bo do aktorstwa albo ma sie talent albo nie i ona go nie ma xDD

wiktoria_34

Uważaj co chcesz moim zdaniem jest dobrą aktorką

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

I twierdzisz tak na podstawie jednego serialu, w którym wystąpiła? Jak dla mnie, to trochę za mało, by stwierdzić czy ktoś jest dobrym aktorem czy nie.

Twierdze na podstawie 2 seriali. I ja ją lubie ze wzgkędu na serial Violetta jak zobacze ją jeszcze w innych serialach lub filmach to moze zmienie zdanie ale na razie ma od demnie 10/10

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

To ona grała w czymś jeszcze?

Tak jak była mała to jescze grała w jednym serialu.

patito feo i jeśli się nie myle to grała tam też Lodo.

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Aha, w takim razie przydałoby się to uzupełnić i wpisać w filmografię Martiny. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones