Marton Csokas

7,5
11 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marton Csokas

Gość ma tak nienawistną mordę, że może bez problemów zagrać każdego złego typa. Normalnie mam wrażenie, że to na mnie patrzy z tą pogardą ;)

_Tymon_

dla mnie jego uroda to połączenie Banderasa z Spacey'm :D

holly_valance_2

Nic dziwnego że dostał rolę w Xenie, tam to pokazał na co go stać a były to początki jego gry, tam stworzył świetną postać.

6058145

Fakt, zawsze ma takki pogardliwy wyraz twarzy, ale z drugiej strony jest zawsze tajemniczy i nigdy nie mogę rozgryźć co jego postać myśli - to chyba główny atut Martona. Kiedy zobaczyłam, że jest w związku z Eva Green (już go zakonczyli), to wcale mnie to nie zdziwiło.

holly_valance_2

Dla mnie to raczej uroda Csokasa = Spacey+Banderas +Owen :P

_Tymon_

Padłam.Dobrze ci to wyszło!

_Tymon_

on nawet jak się uśmiechał do danzela w "bez litości" to człowiek miał wrażenie ,że zaraz go zabijeXD

tyskacz87

Hahaha padłem :D

_Tymon_

Pasowałby jako Hitler.

_Tymon_

Dla mnie piękny jest i basta! Napatrzeć się nie mogę.

danbo

Tak, tak, tak. Najpiękniejszy. Jest niesamowicie przystojny, uroczy, bardzo męski. Nie gra tylko bandytów. Uwielbiam Go w Romulus my father, jest niesamowity jako Quinn w Into the Badlands , no i moja ukochana jego kreacja jako Mr Fleet w South Solitary. Również bardzo interesujący jest jako Kozlov w Prawdziwych Zbrodniach, gdzie położył na łopatki Jimmiego Carreya, kręconych z resztą w Polsce na podstawie polskiej książki. No i jako Jimmy Laszlo w Rough... ojej... długo tak mogę :-) No kocham po całości :-)

danbo

Dokładnie tak! Oglądam teraz 4 odcinek "into the bad lands" gdzie lata ni to w fartuchu rzeźnickim, ni to w jakimś dziwnym kontuszu, z tą kozacką grzywką, to o matko, co za facet!

_Tymon_

Dobry komentarz xD

_Tymon_

No właśnie to spojrzenie to ma takie, ze ciary idą. Mistrz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones