Mary Elizabeth Winstead

7,4
16 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth Winstead

jest ładna, posiada charyzmę, udowodniła że ma talent grając w takich filmach jak Szklana Pułapka 4.0 czy Death Proof . Świetnie poradziła sobie z rolą zwariowanej Ramony w komiksowym Scott Pilgrim vs. the World jednym słowem idealna kandydatka na odtwórczynie dziewczyny Spider-Mana w reboocie serii. Choć na razie w The Amazing Spider-Man wybranką Petera Parkera jest Gwen Stacy (Emma Stone) to mam nadzieje, że w pierwszym filmie bądź też na początku drugiego zostanie ona uśmiercona i ukochaną Parkera będzie ta właściwa i znana z komiksów M.J Watson, a Gwen zginie z rąk jednego z wrogów Pająka( w komiksie zabija ją Green Goblin) tu może ją załatwić Lizard albo też inna postać z 2 części serii, która już jest zapowiedziana na 2014 rok. Pozostaje czekać tylko na premierę pierwszego filmu i życzyć śmierci Gwen Stacy :)

dYDelf

Zgadzam się, ale dla mnie idealną kandydatką była Emma Stone która dostała rolę Gwen Stacy.

dYDelf

Fakt - pasowałaby na MJ - choć musze zgodzić się z przedmówcą że Stone jako MJ byłaby idealna.

Coyotman

Zmieniam zdanie - Stone - jako GWen wyszła super. Teraz jako MJ to już tylko MEW;]

dYDelf

Dla mnie idealna kandydatka na żone.

dYDelf

No nadawałaby sie,w dodatku wymieniono tez rezysera wiec jest szansa, ze ten film bedzie dalo sie w koncu ogladac, ta trylogia to porazka jakas byla. Hobbit Spidermanem, zamiast MJ Fiona ze Shreka po przemianie i scenariusz adresowany do uczniow szkol podstawowych w USA... Moze byc tylko lepiej:)

dYDelf

Zależy w którym komiksie. Green Goblin zabija Gwen w głównej serii ale w reebocie Ultimate Gwen kończy w zupełnie inny sposób. Jak dla mnie scenarzyści mają spore pole do popisu. A co do WInstead jako MJ jak najbardziej trafny wybór.

reese

Ultimate to nie reboot, tylko inne uniwersum :> Film Amazing Spider-Man sporo czerpie z Ultimate S-P - między innymi to że bohaterowie są uczniami liceum oraz cały styl Spider-Mana przywodzi na myśl Ultimate.

dYDelf

Mam nadzieję, że wciąż ma szanse na tę rolę skoro Shailene Woodley zdejmą z obsady. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones