Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

1. Sto lat!
2. Oby zmienił orientację ;)
3. I tak byłby lepszym Christianem ;>

iwonkaa1994

Chyba w Twoich seksualnych marzeniach. Zrozumcie w końcu że ten facet ma męża i dzieci i nawet mu nie w głowie taki chłam. Wiecie kochane fanki jak Matt sie wypowiedział na temat tych petycji ? Że bardzo sie cieszy, że zobaczy film z Dakotą i Charlim (dzisiaj oficjalnie zrezygnował; good for him) i nawet nie wspomniał nic na temat swojego wystąpienia tam bo to jest po prostu żałosne.

Izabell673

To dobry aktor, nie rozumiem czemu wszyscy mu tak źle życzą, powinien zagrać w tym jakiś nieznany aktor, po co ktoś ma sobie na tym psuć karierę, a już zwłaszcza Matt. Nie dziwię się, że nawet o takiej opcji nie myśli, moim zdaniem to po prostu do niego nie pasuje.

milly202

Niezmiernie mi przyjemnie, że są jeszcze ludzie, którzy myślą jak ja :)

Izabell673

Też się cieszę, że ktoś oprócz mnie rozumie bezsensowność tego pomysłu, bo zaczynałam tracić nadzieję czytając te wszystkie komentarze :)

iwonkaa1994

"oby Matt Bomer zmienił orientację" to chyba najczęściej wypowiadane przez kobiety życzenie urodzinowe...NIC Z TEGO MIŁE PANIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones