Matthew BroderickI

7,0
7 014 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Broderick

zaden z niego aktor , tak jakby mial kamienna twarz, zadnych uczuc nie ukazuje. nie podoba mi sie jego gra aktorska

grozna_2

A ty zamiast głowy masz fiuta, nieznasz się na filmach i ludziach kina i tyle na ten temat, a Matthew jest świetnym aktorem.

Deidara

Deidara, jesteś kretynem. Nawet Matthew Broderick by to potwierdził.

kangur_msc_CM

Kretynem jest Twój Stary jeśli i zapewne to Matthew potwierdzi.

Deidara

Ty pipo myślisz,że jesteś taki mądry bo powiesz komuś, że ma fiuta zamiast głowy? albo po rodzicach komuś jeździsz? pipa jesteś. masz syndrom dzieciaka którego bili w domu albo w szkole i wyzywasz ludzi na forum, bo tu w pierdol nie dostaniesz.
wiesz, ja też nie nie wiem co to jest "pfffffffffffffffffff" i pomimo iż Matthew mnie nie zachwyca nic do niego mam. ale ten gość może mieć własne zdanie, które zawsze i tak będzie inteligentniejsze niż Twoje wypociny o genitaliach na czole. więc odbij proszę od mojego starego.

kangur_msc_CM

co jak co ale niewiem jakim cudem ten aktorzyna ma 7.99 srednia...

użytkownik usunięty
doomguy

jest przystojny, a wielu tylko to interesuje jak wygląda i w jakich grał filmach. Widziałam tylko telemaniaka więc nie wypowiadam się o całokształcie tylko o tej roli. Moim zdaniem to kompletna porażka. Żadko się zdarza az tak słaby aktor w hollywood.

użytkownik usunięty
grozna_2

K U R W A Z A M K N Ą Ć S I Ę W S Z Y S C Y ! ! !

przepraszam, po prostu mam bul dópy przez Broderickowskich hejterów.

Tak się składa że oglądałem z nim "Gry Wojenne" i "Wolny Dzień Ferrisa Buelera" i muszę przyznać że wypadł w nich świetnie (zwłaszcza w tym drugim, jego postać był przekonująca), ale miał wtedy 15-20 lat i na tym wieku jego kariera powinna się była skończyć. Ale sie nie skończyła i z fajnego aktora zrobił się bardzo zły aktor.

Więc po prostu zanim go ocenisz... Abo nie... PO PROSTU NIE OCENIAJ! PO PORSTU K***A NIE KRYTYKUJ LUDZI, KTÓRYCH ZNASZ TYLKO Z WIDZENIA!!!

Dobranoc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones