Matthew Lillard

Matthew Lyn Lillard

7,6
7 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Lillard

Matthew Lillard pewnie wszystkim kojarzy się głównie z jedną rolą oczywiście chodzi mi o postać
Kudłatego z filmu Scooby- Doo jednak dla mnie na zawsze pozostanie seryjnym mordercą Stuartem
z filmu Krzyk zarówno on jak i Skeet Ulrich stworzyli kultowe kreacje w tym filmie moim zdaniem
postać Stuarta to jego najlepsza rola w całej karierze.

numer6

także tak sądzę.

numer6

Oczywiście Stuart niezapomniany :) Dla mnie Lillard przyćmił Ulricha. Moim ulubionym filmem z Matthew jest jednak genialna czarna komedia "Serial Mom". On, Kathleen Turner i Ricki Lake wypadają bezbłędnie :D

numer6

I jeszcze Hakerzy :) do roli świrów jest wręcz stworzony. Ale fakt, w Krzyku był genialny, z resztą cały Krzyk był genialnym thrillerem :)

numer6

"Scooby Doo" nie oglądałam, ale zwrócił moją uwagę w "13 duchach" - film oceniany średnio, jednak ja mam do niego sentyment, a sarkastyczny Dennis, to moja ulubiona postać z całego filmu.

numer6

udałoby mu się w krzyku gdyby nie te wścibskie dzieciaki i och pies

numer6

Moim zdaniem jego najlepsza rola to Stevo w SLC Punk! Matthew wciela się tam w narratora punka anarchistę i daje prawdziwy popis przed ekranem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones