Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

Nadaje się tylko do reklam perfum na plakatach. Chyba tylko w "Czasie zabijania" zagrał, tzn. dosłownie odegrał rolę - zrobił to czego ich uczą w tych Juliardach, a poza tym, to... tylko jest.

Saint_Dumas

Całkowicie się zgadzam. Mam torsje na jego widok. Zawsze odstawia tę swoją beznadziejną szopkę pt" Jestem Matthew McConaughey, patrzcie na moją klatę."

Gosiakaa

Właśnie obejrzałam "Duchy moich byłych" z McConaugheyem.Dlaczego obsadzaja go w komediach jako mega przystojniaka? On jest tragiczny!Chwilami przypominał mi Marva z Sin City:P

Nephi

To obejrzyjcie sobie film Władcy Ognia.Jest tam łysy,ma wąsy,brodę i non stop chodzi brudny;)Gdyby nie jego nazwisko na początku filmu,to pewnie bym nie skumał,że to on:)

Saint_Dumas

Jak to czas pięknie wszystko weryfikuje. Na 2009 rok Twój wpis był w 100% uzasadniony, teraz to kompletnie inny aktor, co najmniej 3 klasy wyżej.

Hnyszard

Cieszę się, że właśnie weryfikuje w tym kierunku. Właśnie widziałem film, i czapki z głów. Już w "Magic Mike" widać duży dystans do wizerunku jego postać. Co do "Dallas Buyers Club" sam McConaughey przyznał w kilku wywiadach, że długo czekał na taką rolę. Oby było ich więcej.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Saint_Dumas

polecam obejrzeć Detektywa - miałem dosłowny opad szczeny. tak zagranej roli nie widziałem od lat

Saint_Dumas

Aktor całkiem dobry, ale w wywiadach /i podczas odbierania nagród/ tak irytujący, że moja asertywność wysiada.

Saint_Dumas

Oglądnij Detektywa. Jeśli jego rola Cie nie przekona to raczej sie na niego uwziołeś

Saint_Dumas

TAKIE OPINIE DAJA TYLKO NOOBY BY MIEC Z KIM SIE PODRAZNIC NA FORACH. JEZELI MLON PISZE KOMETAZ PO 1 FILMIE TO BRAWO, BYSTOSC W OKU

pio8510

Nooby, hehehehehehe:) Dobre. Poprawiłeś mi humor w sobotni poranek. Dwie uwagi. Pierwsza - Naucz się korzystać z polskich znaków, bo inaczej Jesteś w tym "nooby" od czasów podstawówki. Druga - wyłącz Caps Lock. To wcale nie wzmacnia Twojej wypowiedzi.

Saint_Dumas

Oj chyba sobie żartujesz. Odsyłam do obejrzenia Detektywa. Zmienisz zdanie.

Saint_Dumas

Trochę się od 2009 r. zmieniło. Obecnie ten aktor wymiata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones