Matthew PerryI

Matthew Langford Perry

9,1
13 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Perry

wystąpił gościnnie w piątym sezonie Miasta Kocic (2 odcinek) Muszę przyznać, że jak na 44 lata bardzo się postarzał.. z tego co wiem był najmłodszy z obsady Przyjaciół a reszta trzyma sie o wiele lepiej ..

Lusinka1984

to fakt, ale courteney tez wyglada juz fatalnie. jest tak napieta od botoksu czy czegokolwiek, ze ma twarz jak maskę. zamiast ogladac spokojnie serial patrze na jej nienaturalna mimike... on, mimo ze sie postarzal, wyglada lepiej i naturalniej...

piesa

Masz racje.
Poza tym większość facetów starzeje się z dumą, czego niektórym kobietom brakuje. Ale w sumie nie wiem czy sama bym sie tak nie napięła jakbym miała tyle kasy :/ Wygląd Courteney również przykuwa moja uwage. Czasami wygląda ok, ale czasami bardzo komicznie.
Matthew jak na swoje lata mimo mega naturalności to jednak wygląda, za staro. To przecież młody facet jest. Fajnie jednak, że nie świruje i godzi się z czasem.. I tak go uwielbiam.

Lusinka1984

niestety bardzo stracil na wygladzie

Lusinka1984

No troszkę może i za bardzo naciągnięta, ale i tak nie jest tak źle

użytkownik usunięty
Lusinka1984

To samo chciałem powiedzieć, a w najnowszym filmie o przyjaciołach wygląda jak Jeff Daniels czyli na 60 lat.

w jakim najnowszym filmie o przyjaciołach? :P :O

Lusinka1984

mimo iż Jeeeniss była od niego o 8 lat starsza to w ogóle tej różnicy nie było widać . Nie wiem jak to jest ale oni mieli po 24-25 l ( Cox 30 , Lisa 31 ) a wyglądali o wiele starzej . Kurowska w "graczykach " 34 l i choć Brodzik była zaledwie kilka lat młodsza to wydawało sie że dzieli je jakies 20 l różnicy . Cezary Żak w " Miodowych .. " 37 l .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones