Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
53 635 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Co byście powiedzieli o filmie w takim składzie: Mel Gibson, Tom Hardy, Gerard Butler i Michael Fassbender?

yougivemesomething

A daj spokój z tym Butlerem.

ciosina

dlaczego? coś z nim nie tak?

yougivemesomething

A co w nim jest takiego, że aż tak go wyróżniasz?

ciosina

uważam, że jest dobrym aktorem.

yougivemesomething

A w czym był taki dobry?

ciosina

W Upiorze w operze na przykład.

ciosina

Jakie daj spokój. Absolutnie !!! Wspaniały mężczyzna.

yougivemesomething

Poniosła Cię fantazja w jak najlepszym kierunku. Zebralas cudownych, wspaniałych mężczyzn. Ja bym jeszcze dodała Russel'a Crow'a i jeszcze kilku wspaniałych mężczyzn. Ale teraz wystarczy. Cudowny wybór.

1vinga

Cieszę się, że ktoś docenił ten wybór :) Russell jak najbardziej,nie wiem jak mogłam o nim zapomnieć... może jeszcze Henry Cavill? w wersji z zarostem oczywiście :)

yougivemesomething

Henry'ego Cavill'a nie znam. Więc pozostaje poznać tego przystojnego mężczyznę. A jak jeszcze zdolny jak powyżej wymienieni to ufff

yougivemesomething

Tak. Poznałam, ale tylko z biografii i zdjęć. Żeby od strony 'technicznej' no to muszę któryś z filmów obejrzeć. Ze zdjęć bardzo przystojny ... hm... jak ja podziwiam takich mężczyzn. Mam jeszcze kilku, o których nie wspomniałam, a ktorych uwielbiam i za każdym razem mam tak przyjemne dreszcze i serce łomocze: Denzel Washington, Jude Law, Michał Żebrowski, Marcin Dorociński... i inni. Wspaniali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones