Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Zainspirowało mnie pewne pytanie... Więc kogo wolicie?:P

Calvus

Zdecydowanie Mel Gibson

Calvus

Powiem tak obydwóch cenie bardzo sa poprostu swietni i cięzko jest wskazac który z nich jest lepszy jako aktor.Jesli chodzi natomiast o osiagniecia w zawodzie aktora to tu wygrywa Gibson poniewasz otrzymał oskara i sprawdził sie jako reżyser Waleczne Serce , Pasja. Willisowi jak narazie nie udało sie zdobyc oskara (ale z tymi oskarami to jest tak ze przyznaje je akademia filmowa jest wielu aktorów którzy powini otrzymac te nagrode chociażby z a całokształt pracy aktorskiej) ani zabłysnac jako rezyser natomiast może sie pochwalic bardziej dochodowym filmem ARMAGEDDON bo zaden z filmów Gibsona nie zarobił wiecej.

madmax707

Ogulnie do obu panów mam sporą sympatie ale Mel Gibson wydaje mi się bardziej "wszechstronny" może to przez role "Człowieka bez twarzy " choć w sumie ... obaj są mistrzami szczegulnie jak grają rombniętych Gliniarzy.

użytkownik usunięty
Bondman

Bruce Willisa bo więcej filmów z nim oglądałem :P Ale i tak obaj są moimi ulubionymi aktorami...

madmax707

Mylisz się. Więcej zarobiła Pasja a podobną sumę Waleczne Serce. Co ciekawe oba Mel Gibson reżyserował.

Calvus

Zdecydowanie Mel Gibson

Calvus

Moim zdanie Mel Gibson. Poprostu go wole.

Calvus

Gibson

użytkownik usunięty
hOSTKA

Bardzo mądre pytanie, kto jest lepszy zadane na forum Mela Gibsona. Jeśli chodzi o osiągnięcia to Gibson wygrywa, świetne Waleczne Serce i Pasja, to chyba moi dwaj najlepsi aktorzy. Ja jednak oddaję głos na Bruce xDD

Calvus

Mel Gibson, zdecydowanie wolę filmy z nim.

Calvus

Obaj są świetni, ale raczej Gibson.

Calvus

Mel Gibson dość zdecydowanie - zwłaszcza za Braveheart i Patriote - choć Willis też mi zaimponował w 6 zmyśle na przykład :)

Calvus

obydwaj sa pseudo aktorami. Ale jak juz mam z gowna wybrac mniej smierdzace to raczej gibsona. Aktor i rezyser z niego zaden ale chociaz w filmach gral sympatycznych

Abraxus

zamiast mózgu masz gówno dziękuje

normalny77

specjalnie dla ciebie http://i.imgur.com/2a6bPqU.gif

Calvus

Gibson zdecydowanie :) uwielbiam jego akcent, jest taki "amerykańsko-australijski"

lilly98

W sumie to chyba Bruce ;-) Staram się nie oceniać aktorów jako ludzi ale Gibson podpada mi tym że jest katolem i że po pijaku głosi antysemickie kwestie. Choć w sumie obaj ex co najmniej 8.

użytkownik usunięty
Bondman

Jak daleko mi do różnych wywłok w Polsce które wszędzie upatrują Żydów, to antysemitzm (cokolwiek to znaczy) Gibsona w odniesieniu do Hollywodu jest w pełni uzasadniony. Niestety ale tam panuje potworne zażydzenie. Byle jaki film o Holokauście-muszą się posypać nominacje do Oscara, choćby score dla Jamesa Newtona Howarda do Defiance, który owszem ma parę wpadających w ucho tracków, ale zbyt często słychać tam genialną Osadę, no i za dużo stylu Zimmera (film notabene powinien się zaliczać do S-F).
Już nie mówiąc o tym, że według tamtejszych icków Pasja była antysemicką, bo przedstawia Żydów jako morderców Chrystusa...Paranoja amerykańskich pejsiatych, jak coś się nie zgadza z faktami tym gorzej dla faktów.
Poza tym szacunek dla Gibsona, że wśród chmary różnych pederastów hollywódzkich on jeden jest w miarę normalny(wiadomo, aktorzy to nie w pełni normalni ludzie).
Gibson czy Willis? Obok Costnera moja ulubione trio.
Zdecydowanie Gibson za większy i bardziej rozmaity warsztat aktorski i rzecz jasna reżyserski.
Braveheart mimo masy błędów historycznych od których można sobie zęby połamać, jest niemalże ideałem fresku historycznego bo został mistrzowsko zrealizowany(ostatnia scena Bannockburn, aż brak słów). No i ta muzyka Hornera, jego najlepszy soundtrack w karierze

Calvus

oczywiście że Mel !

Calvus

Obydwaj są legendami kina akcji. Niezapomniane kreacje dwóch twardzieli - Johna McClaina i Martina Riggsa, dzięki którym zyskali największą sławę.

Najrozsądniej byłoby postawić na remis.

Calvus

Ch** to wie...

hr_dooku

Gibson bo jest wizjonerem ,reżyserem i aktorem,a Willis tylko aktorem.

Calvus

Obu panów ubóstwiam po równo, bo obydwaj tworzyli świetne kreacje i w filmach akcji ( Die Hard- John Mclane, Lethal Weapon- Martin Riggs )i w bardziej ambitnych produkcjach.

Conan_z_Cymerii

w jakich oni grali ambitnych produkcjach? o.0

Calvus

Gibson oczywiście. Chyba ani jeden film z udziałem Willisa mi się podobał (szklana pułapka może nawet ujdzie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones