Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson
LeoMessi86

Moje marzenie:)

LeoMessi86

Podbijam.

Jakby ktoś coś wiedział, to dawać znać. Adaptacje historyczne Gibsona są rzetelne i dokładne.

SgtPepper1942

Kiedy wybuchła afera z tą akcją co się niby znęcał nad kobitą to plany realizacji tego filmu legły w gruzach. Di Caprio, który miał grać w tym filmie zrezygnował na wieść o zachowaniu Mela i to pogrążyło projekt.

KaeM_4

Mela problemy wszystkie ale to wszystkie biorą się z nadużywania alkoholu.

KaeM_4

DiCaprio jako wiking to też nie najtrafniejszy wybór, chyba że jego rola w projekcie miała być inna, wiesz coś na ten temat może?

kfleszer

Tutaj jest trochę informacji ale po angielsku http://screenrant.com/leonardo-dicaprio-mel-gibson-viking-ross-71240/

KaeM_4

No konkretów tu niewiele, ale dzięki za odpowiedź :) Kurczę, strasznie mi żal tego filmu, zwłaszcza przez wzgląd na rzetelność z jaką Gibson stara się odtworzyć realia ludzi o których opowiada. Język, życie codzienne, te rzeczy :). W temacie wikingów zwłaszcza brakuje mi czegoś takiego, serial od history fajnie się ogląda, ale mózg lepiej zawiesić przy tym na haku.

KaeM_4

Pan Di Caprio wiedział z kim się związać, by pokonać zastój kariery. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

żal niemiłosiernie tego projektu. ale licze że niezniszczalni trochę nabiją punktów melowii wróci do łask

werden

On jest Białym Katolikiem, proszę Pana. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones