Melissa GeorgeI

Melissa Suzanne George

7,3
3 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa George

jest ładna nie ma co! taka laska to skarb.

DANNTOS

To mało powiedziane, jej uroda powala na kolana :)

DANNTOS

oczywiście popieram. zakochałem się w niej po "Piątym Wymiarze" i w "30 Dni Mroku" już podziwiałem każdą scenę z nią. piękna kobieta, Aussies Rulez!!:)

DANNTOS

Ale macie dziwny gust mnie obija ten jej wyraz twarzy przypominający zdziwionego karpia.

N3rgal

Wiesz co, nie będąc w żadnym stopniu złośliwym powiem Ci, że najbardziej pociągające kobiety nie są idealne. Idealizm to domena ludzi bez doświadczenia.
Gdy poznasz odpowiednią ilość kobiet... i ich zalet oraz oczywiście wad, wtedy zrozumiesz moje słowa. Uroda musi grać z charakterem. Czasem niby piękne kobiety potrafią wzbudzać mdłości... rozumiesz ?

italodrone

Ale nie o tym tu rozmawiamy. Powiedziałeś że jej uroda powala na kolana, ale nie mnie, nie mój typ.

N3rgal

De gustibus non est disputandum :)
Co nie zmienia faktu, że jej nielalkowa uroda powala na kolana

italodrone

Może i się nie dyskutuje ale to właśnie tu robimy.
Tyle że ona ma właśnie urodę lalkowatej blachary :)

N3rgal

Mam zupełnie inne zdanie na ten temat

italodrone

Dobrze prawisz...Idealne kobiety są po prostu nudne. Mężczyźni kochają w kobietach niedoskonałości.

DANNTOS

aktorka dobra, urodę ma na 8+ w porywach, a jej kształty nie mieszczą się w żadnej skali

DANNTOS

A co to za wartość wygląd ? Zerowa. Jestem przystojny, ale to żadna wartość.
Można się z nią urodzić lub kupić (tapeta, kosmetyki, fryzjer, ubrania, operacje plastyczne)

Padasz jej do stóp mimo, że może być próżna, płytka i egoistyczna.
Może nie być fajna, inteligentna czy wartościowa.
Może być materialistką, egoistką i wariatką.
Może nie mieć żadnych wartościowych pasji, hobby.
Może nie być zgodna i godna zaufania.
Może ignorować wartościowszych facetów, a być łatwa dla najpłytszych facetów i z takimi godzić się na seks bez zobowiązań lub
przez takich być wykorzystana. Może przez takich być okłamywana i zdradzana.
Zmierz ją w pełni i dopiero oceń.

I zwróć uwagę, że żaden mądry facet na przestrzeni ostatnich kilku tysięcy lat nie szanował zbyt mocno kobiet.

Co można powiedzieć o kobietach :)

Istota, która ciągnie do 3 najpłytszych typów facetów:
1) przebojowych 2) zamożnych 3) przystojnych, którzy:
-Najbardziej bajerują kobiety
-Zaliczają najwięcej kobiet
-Traktują kobiety najbardziej przedmiotowo
-Najmniej się starają, bo nie muszą :)
-Najwięcej okłamują i zdradzają
-Z racji powodzenia są najpłytsi dla płci przeciwnej

A kobiety:
-Takimi się zachwycają, że ktoś przystojny lub zamożny lub przebojowy (wszystkie)
-Takim najłatwiej dają seks i miłość (wszystkie)
-Z takimi godzą się na seks bez zobowiązań (duży % kobiet)
-Z takimi godzą się na seks licząc na związek i czują się wykorzystane (duży % kobiet)
-Takim dają się najbardziej na tacy. Wolą po stokroć same wybrać faceta, który im się podoba niż mieć starania takich, którzy im się dużo mniej podobają z jakiegoś powodu (wygląd, kasa, przebojowy charakter).
A więc starania są bezcelowe. Po co się starać o coś co zawsze ktoś inny dostanie na tacy.
Zawsze znajdą się tacy dla których dana kobieta się da na tacy, a nawet sama się będzie starała :)
-Przez takich najczęściej są okłamywane i zdradzane, a gdy mają wartościowszego z mniejszym powodzeniem to
kobietom łatwiej samym zdradzać czy opuścić takiego

Czemu kobiety nie oceniają po przeszłości facetów, albo nie jest ona ważna ?
Bo dobrze wiedzą, że przebojowi lub zamożni lub przystojni mają największe powodzenie,
najwięcej zaliczają kobiet i traktują kobiety najbardziej przedmiotowo, a przymykają na to oko,
bo mają w dupie wartościowszych z mniejszym powodzeniem tylko wolą takich z powodzeniem.
Przymykają oko też na to, że faceci z powodzeniem największa szansa, że kobietę wykorzystają lub
w przyszłości w ewentualnym związku będą okłamywać i zdradzać :)

Czemu same kobiety nie chcą być oceniane po przeszłości ?
Bo nie chcą być oceniane jako dziwki, że traktowały jak gówno wartościowszych facetów,
a były łatwe dla najpłytszych czy, że godziły się z takimi na seks bez zobowiązań,
że dały się takim wykorzystać, że takim dawały się na tacy, że przez takich były okłamywane i zdradzane :)

Choć większość facetów jest taka, że wystarczy, że kobieta jest piękna i szczupła,
a nie koniecznie musi mieć dobrą przeszłość, być fajna, inteligentna, nie być materialistką,
egoistką, wariatką, czy być normalną, zgodną i szczerą kobietą z jakimś wartościowym hobby.
Bardzo często wystarcza facetom to, że kobieta jest piękna i szczupła, a byle jaka.
A gdyby miała to wszystko wartościowe w sobie , a była brzydka i gruba nie zwróciliby na taką uwagę.

returner

Nie oszukujmy się, większość lasek ma gówno we łbie. Żadnego konstruktywnego hobby, żadnych twórczych zainteresowań nie związanych z bezmyślnym wykorzystywaniem produktów, które wytworzył ktoś inny i nie związanych z wyglądem. Bardzo rzadko zdarzy się laska, która sama coś takiego tworzy. Rzadko też trafi się taka, z którą da się szerzej pogadać na tematy nie związane z telewizją, ciuchem i innymi ludźmi. Oczywiście są takie, ale jest ich na tyle mało, że zdecydowaną większość stanowią puste przygłupy. Gdyby jeszcze te cycate głąby miały chociaż honor. Zbyt wiele ich poznałem i zbyt wiele czasu z nimi zmarnowałem by mieć w sobie jakiś większy szacunek.

androgenius

Zbyt wiele ich poznalem....
No szatan , nie kogut !!

DANNTOS

Skarb to jeśli do tego wszystkiego ma jeszcze coś we łbie, poza gównem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones