Mia Wasikowska

7,6
19 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mia Wasikowska
maciekb80

ładniejsza i zdolniejsza

kwachowa

zgadzam się

kwachowa

Ladniejsza?Owszem.Czy zdolniejsza?Czas pokaże.

mikrobas

yes it is

kwachowa

Co Ty bierzesz?

Zakrza

można by Ciebie o to samo zapytać .

kwachowa

Niby dlaczego? Pewnie, że są gusta i guściki i jednemu podobają się ładne laski, a innemu grube i z pryszczami, ale czy obu można traktować jednakowo to mam wątpliwości.
A co do tego, że zdolniejsza to co ona wybitnego pokazała w jakimkolwiek filmie?

Zakrza

no właśnie ,są różne gusta . Paltrow się pokazuje , ale się nie pokazała .to moje zdanie , a Ty nie musisz się z nim zgadzać .i nie unoś się tak , bo to bardzo niedojrzałe .

kwachowa

Równie niedojrzałe jest brak uzasadnienia własnego zdania. Nie potrafisz odpowiedzieć co jest ładniejszego w Wasikowskiej lub gdzie zagrała jakąś niesamowitą rolę?

kwachowa

już się nie zgadzam Paltrow jest równie piękna jak nie piekniejsza

maciekb80

też mi ją trochę przypomina.

maciekb80

Na początku myślałam, że to właśnie Paltrow tak wystylizowali na młódkę :)

maciekb80

dokładnie ; )

maciekb80

Właśnie Paltrow!!! Taka trochę sierotka Marysia, ale jak się ją trochę dłużej i w różnych rolach pooglądać to raczej dobra jest. Taka niespodziwanka z niej, bo kto by pomyślał, że ktoś taki zrobi karierę w Hollywood, typ super gwiazdy to to nie jest.

maciekb80

A mi z wyglądu, z buzi przypomina Spencer Grammer czasami http://images.tvrage.com/people/56/165846.jpg
Co prawda do Patrlow można ja porównac na zasadzie typu urody - że szczupła, elfia budowa ciała, niewinna taka, sierotka. Ale własnie do Grammer jakoś mi sie ona wydaje podobna, może przez te oczy...:)

użytkownik usunięty
maciekb80

Prawda, prawda!

maciekb80

Ja właśnie tak na nią patrzę i się zastanawiam kogo mi przypomina ta dziewczyna... Spojrzałam tu i olśnienie :)

maciekb80

też wydaje mi się bardzo podobna

maciekb80

Właśnie przed chwilą do tego doszłam. Widzę, że nie jestem sama :)

maciekb80

Chyba masz inne oczy.

Zakrza

jak sie okazuje nie tylko ja.To ty masz chyba a wręcz na pewno inne oczy

maciekb80

Niby co w niej podobnego do Paltrow?

Zakrza

Jest białą kobietą, jest blondynką, jest aktorką ;) Koniec

maciekb80

http://4.bp.blogspot.com/-lfoB4fC22N8/TapYCOkkWhI/AAAAAAAABUA/Ba1v5w9nFD4/s640/g wyneth-paltrow-picture-2.jpg
http://i2.listal.com/image/544595/600full-mia-wasikowska.jpg
Identyczne!!!

Zakrza

zobacz sobie film z jej udziałem a nie pokazuj mi zdjęcia.

maciekb80

Gwyneth: Siedem, Epidemia Strachu, Iron Man, Iron Man 2, Avengers.
Mia: Wszystko w porządku, Alicja, Albert Nobbs, Lawless.

W żadnym jedna nie przypominała drugiej.

maciekb80

W Alicji bardzo ją przypomina. W pierwszej chwili pomyślałam sobie co jest? Przecież Gwyneth nie gra Alicji, bo jest za stara a tu Mia.

maciekb80

Zupełnie nie widzę podobieństwa między nimi. :p

maciekb80

w którym miejscu?

maciekb80

Pod względem urody to Ona jest dla mnie drogniejszą i ciut "cieplejszą" wersją Nicole Kidman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones