Michał Żurawski

7,5
23 167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żurawski

Ocena wysoka - 8 Niedużo mu brakuje do Dustina Hoffman'a i Sean'a Penn'a... ;) Nie podoba mi się, a jak gra obcokrajowca no to tragedia...

katee82

Nie zgadzam się z tobą, bo obcokrajowców to gra bardzo dobrze. Obejrzyj sobie przepis na zycie, tam gra francuza i zagrał go świetnie, bardzo dobry miał akcent i ruchy :)

BRILLANTE

No właśnie w Przepisie zagrał fatalnie! Ale to moja opinia, nie podoba mi się on i już ;)

katee82

Ale co Ci się nie podobało w przepisie, jego akcent czy sposób grania? Pytam z ciekawości :)

BRILLANTE

Wiesz, co.. Myślę, że sposób grania, no coś mi nie pasuje w tym aktorze. A nie ukrywam, że nie cierpię udawania języka francuskiego przez polaków... no ale skoro już muszą, to mogliby podsłuchać "polskich" francuzów jak np. Pascal Brodnicki ;) Żurawski jest dla mnie sztuczny.

katee82

Fajny jest i dobrze gra.

katee82

ja osobiście nic do niego nie mam,ale uważam,że jego brat Piotr jest dużo lepszym aktorem od niego... w serialu "czas honoru" grał Romka i jego wątek bardzo mi się podobał od początku do końca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones