Michał Czernecki

7,2
17 798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Czernecki

Był sympatycznym, rzetelnym, pracowitym, utalentowanym, przyzwoitym (co do charakteru) studentem.
Gra różne postaci, ale na studiach to był pokaz klasy, wychowania, savoir vivre na co dzień.
I ta jego dociekliwość, wytrwałość, dbałość o szczegóły :)
Mogę wymieniać same pozytywne cechy. Nie potrafię podać ani jednego negatywu... To się rzadko zdarza :)

grzegorz_duda

Panie Grzegorzu... Wzruszyłem się szczerze. Jak to się nigdy nie wie jaki ślad w kim nasze życie i praca pozostawi... Bardzo dziękuję za Dobre Słowa. Zobowiązuję się starać dalej:) Wszystkiego Dobrego w 2016tym i nie tylko! MCz

michalczernecki

Nie mogę uwierzyć, sądziłem że ta konwersacja to żart, a jednak jest nadzieja dla świata, jeszcze kultura trwa!

użytkownik usunięty
michalczernecki

Jest Pan jednym z niewielu aktorów których szanuje. Nie celebryta, nie pozer, tylko solidny warsztat i wierność zasadom. Unikat. Obejrzę wszystko z Panem (i teatr i telewizje) bo dzięki takim ludziom jak Pan wierze jeszcze w cokolwiek. Dziękuje. Cała przyjemność po mojej stronie

michalczernecki

Świetny z Ciebie aktor i człowiek (tak mi się zdaje) - wywiady z Tobą są dowodem na istnienie duszy w człowieku, a zwłaszcza w facecie ;) Niech Ci się układa i rozwijaj się dalej, nasz rozmarynie :)

michalczernecki

Odpowiedział Pan na życzliwy komentarz a to świadczy o Panu dobrze. Dzisiaj niestety coraz częściej spotyka się ignorancję niż dialog w Świecie Sztuki( wiem co mówię - za moje obrazy byłem już oskarżony[ fantazje senne i nagość - akt kobiecy] w Sądzie, pomawiany w lokalnej gazecie, zastraszany, wybito mi okna i przebito dwukrotnie opony w samochodzie, obecnie coraz częściej sugeruje mi się że jestem ,,nie-Polakiem" i moje miejsce jest w innych krajach) .

Być może wyda się to sentymentalne i ,,tanie" - ale dzięki Panu odzyskałem wiarę w inicjatywę i zdolność do komunikacji artystów w Polsce. Za to Panu dziękuję i życzę samych sukcesów w dziedzinie aktorstwa i szeroko pojmowanych sztuk filmowych i teatralnych.

Yo_

a propos tego ostatniego - polecam spekatkl teatralny, pt. "Klucz" z 2004r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones