Michael B. Jordan

Michael Bakari Jordan

7,6
16 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael B. Jordan

Wiecie cos na temat nowej roli którą ma zagrac? Mianowicie wnuka Apolla Creed'a z Rockiego,
film ma nosić tyluł Creed.

Proto92

Podobno będzie bogaty (Apollo zarobił mnóstwo pieniędzy na ringu) i obdarzony wielkim talentem jaki miał jego dziadek. Będzie chciał kogoś kto będzie prowadził jego karierę i wspierał go- poprosi Rocky'ego, który był rywalem jego dziadka i przyjacielem o pomoc. Rocky nie bedzie na początku chciał mu pomóć bo porzucił boks i ma złe wspomnienia z walki Creeda z Drago.

Hitek

a wiesz cos na temat reszty obsady i chociaż przybliżonej daty premiery?

Proto92

Nie mam pojęcia niestety :( Ale najważniejsze że Stallone zagra jako Rocky :) Fajnie, bo zawsze byłem ciekaw jak potoczyły się losy Rocky'ego po walce z Masonem Dixonem, którą tak naprawdę wygrał moralnie.

Proto92

No i powstanie w 2014 (!!!) roku film pt. "Grudge Match", w którym Sylvester Stallone zawalczy z Robertem de Niro na bokserskim ringu. Czy to komedia czy to dramat i tak mam nadzieję, że postać grana przez Sylvka zwycieży, jestem za nim całym sercem bo nikt nigdy nie zastąpi Rocky'ego.

Proto92

to bedzie syn nie wnuk.

The_Fallen

Tak ale w pierwszych recenzjach bylo podane, że to bedzie wnuk Apolla

Proto92

zapowiedziach nie recenzjach.

The_Fallen

wez pod uwage ze sugerowalem sie po wypowiedziach z przed dwóch lat

Proto92

ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones