Michael Clarke Duncan

8,7
17 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Clarke Duncan

Przed śmiercią był aktorem średnim, po niej stał się nagle wybitny. Bardzo ciekawa sprawa. Tylko w Polsce śmierć poprawia umiejętności aktorskie.

leedsroma

niektórzy po prostu wchodzą ocenić aktora dopiero jak zrobi się o nim 'głośno'

leedsroma

Jak dla mnie zawsze był świetnym aktorem, gdzie bym go nie widział i zagrał w jednym z najlepszych filmów jakie oglądałem "Zielona Mila" miał sto razy więcej talentu niż te emo chłoptasie co nastolatki się na nich jarają tylko dlatego że wystąpili w "Pamiętnikach Wampirów" albo innym "zmierzchu".

leedsroma

I to wywnioskowałeś na podstawie kilku komentarzy na filmweb? To dopiero jest ciekawe.

leedsroma

Tez czasem zauwazam to zjawisko ktore opisujesz. Ale ja tego aktora uwielbiam odkąd zobaczylam Zielona mile. Nie wystawie mu zawyzonej oceny nawet zadnej nie wystawie bo znam go praktycznie z 2och filmow tylko, ale rola Johna Coffey mnie calkowicie oczarowała. Dzieki tej roli ten aktor na zawsze pozostanie w mojej pamieci :)

leedsroma

Nie tylko w Polsce.

leedsroma

ja wcale bym nie powiedział że był średnim aktorem.Był bardzo dobry co potwierdził m.i. w Zielonej Mili ale ciężko o role dla murzyna o takich gabarytach.Tak samo jest w sytuacji Bubby Smitha.

leedsroma

Nawet nie wiedziałem, że nie żyje, a i tak zawsze uważałem go za bardzo dobrego aktora, więc twoja hipoteza, przynajmniej w moim przypadku, się nie sprawdza.

użytkownik usunięty
chemas

Chemas - nic dodać, nic ująć. Dobrze powiedziane. Aktorem był dobrym, gdybym miała oceniać tylko po"Zielonej mili" - ode mnie dostałby 10. Świetna, przekonująca rola, którą udowodnił, iż warunki zewnętrzne nie są w stanie zaszufladkować dobrego aktora...

leedsroma

Ja nie wiedziałam, że nie żyje i zawsze go lubiłam :'(

użytkownik usunięty
leedsroma

Co się dziwisz? Tak samo film, który nie kończy się happy endem, dostaje wyższe oceny. Taka natura melomanów. Też tego nie rozumiem.

leedsroma

Nigdy nie uważałem go za "średniego" aktora: Facet miał niesamowitą charyzmę, a jego rola w "Zielonej Mili" według mnie to wybitna kreacja! Znalazł się także znakomicie w komedii "Jak ugryźć 10 milionów" gdzie zagrał lekko i z wdziękiem. To był aktor dużego formatu. Może i nie wielkiego, ale niejeden z "celebrytów" czy "uznanych gwiazd" mógłby mu pozazdrościć talentu!

leedsroma

Och, nie tylko aktorskie. Można zostać wybitnym piosenkarzem lub nawet mężem stanu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones