Michael Clarke Duncan

8,7
17 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Clarke Duncan

Cos o jego kulturystyce, czy bral jakies sterydy. Facet ma budowe andomorfika (dosc rozbudowany szkielet kosty, pokryty widocznymi miesniami z dodatkiem tluszczu). Bo tak mi sie wydaje na 66% ze na sterydziarza on nie wyglada. A cholera zadko widze takich chodzacych niedzwiedzi jak on.

użytkownik usunięty
gorhand

na pewno coś brał

gorhand

Widzę, że jesteś specjalistą w tej dziedzinie. Jak ładnie nam opisałeś budowę "andomorfika". I z jaką dokładnością podałeś możliwość zażywania przez niego sterydów, 66% - hohoho! Tylko panie mądry, nie ma czegoś takiego jak "ANDOMORFIK"! Endomorfik, owszem...

gorhand

Ech, już nie mówiąc o tym, że nie ma czegoś takiego jak żadko.

gorhand

Zgadza się mało jest w holly takich kodiaków jak on, a z mojego pkt. widzenia gość nie brał a to jak wygląda zawdzięcza tylko sobie jego ćwiczeniom.

tomucho77

Tak, bo jesteś eskpertem i jasnowidzem, znającym przebieg życia każdego człowieka, którego obejrzy. Jak się nie znasz, to nie wypowiadaj się, bo z twoim parciem na szkło wszędzie cię pełno.

dance_macabre

Czyż FW nie jest od tego by wypowiadać się na nim ?

tomucho77

Zgadza się, ale warto wiedzieć, co się pisze, a nie pisać, co się wie. Jest duże prawdopodobieństwo, że Duncan brał sterydy, ale nie ma pewności, a samą zagadkę mogłaby rozwiać informacja bezpośrednio od niego, albo kogoś z rodziny, znajomych. To jedyne, co można powiedzieć w tej kwestii.

dance_macabre

"Jest duże prawdopodobieństwo" to nie to samo co przyznanie się przed kamerami że brało się sterydy czyż nie ?

tomucho77

Przecież właśnie o tym piszę, nawet nie przeczytałeś do końca mojej wypowiedzi. Naprawdę jesteś chory, w dodatku z parciem na szkło.

dance_macabre

A w którym miejscu zdrowy człowieku napisałem że on brał sterydy ? Swój post powinieneś skierować do gorhanda a nie do mnie !!!

tomucho77

Napisałeś: " z mojego pkt. widzenia gość nie brał a to jak wygląda zawdzięcza tylko sobie jego ćwiczeniom". Ja napisałem jakie są możliwości i że pozostałe spekulacje są tylko laniem wody megalomanów z parciem na szkło, co idealnie i konsekwentnie potwierdzasz.

dance_macabre

Co idealnie i konsekwentnie potwierdzam ? To już nie można mieć własnego zdania i przeciwstawiać się pomówieniom i oszczerstwom ?

tomucho77

Dajmy już temu spokój... to czy brał *coś* przed śmiercią wykaże sekcja zwłok, a czy zażywał regularnie prawdopodobnie się już nie dowiemy, no chyba że ktoś "życzliwy/zaufany" z jego otoczenia potwierdzi te pogłoski. Ech, człowiek umiera, a ludzie od razu zaczynają plotkować na jego temat. Myślałem, że to forum FILMOWE. To takie klasyczne wśród "społeczności Filmwebu".

mike_ainsel

Powinno być ... to jest popularne wśród społeczności pudelek.pl która z nudów wchodzi na FW.

tomucho77

huh, nie wiem czy czasem nie jest na odwrót.

tomucho77

Nie, nie możesz mieć własnego zdania na temat, o którym nie masz pojęcia. Inna sprawa, że jesteś przekonany, że możesz sądząc o twoich wypocinach na prawie każdym forum FilmWebu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dance_macabre

A ty cały czas to samo jak katarynka, szkoda mojej klawiatury i mojego cennego czasu na ciebie.
Pozdrawiam :)

tomucho77

Bardzo się cieszę, że postanowiłeś się odtrollić na chwilkę przynajmniej.

dance_macabre

Widzisz ta broń działa obusiecznie zablokowałeś mojego posta i twój też został zablokowany.

tomucho77

Nie wiem, co ty bredzisz, nie mam uprawnień, by móc blokować czyjeś posty.

dance_macabre

Źle się wysłowiłem zgłosiłeś mój post (nie wiem czemu strasznie jesteś drażliwy, co w nim był niestosownego ?) i twój też poległ.

tomucho77

Skąd masz informacje o moim rzekomym zgłoszeniu? Żyjesz w świecie swoich urojeń i zaśmiecasz nimi każde forum FilmWebu.

dance_macabre

Pałasz do mnie straszną nienawiścią że mam dwa łby i że mam znajomości u adminów, którzy zablokowali twoją przyjaciółkę i jakieś tam blogi. To dlatego zgłaszasz moje wypowiedzi.

tomucho77

To tylko twoje dość zabawne urojenia.

dance_macabre

Każdy może zablokować wpis Człowieku co pisze tylko to czego jest pewny, nie trzeba mieć w związku z tym jakiś uprawnień -,-

lemur44

Nie. Każdy może zgłosić nadużycie, ale nie zablokować. Ja akurat nie składałem. Gimtrolle, nie uczą was teraz używania słów ze zrozumieniem?

dance_macabre

Niestety nie ;/, ale napisz do premiera, może coś z tym zrobi.

lemur44

Nie koresponduję ze ścierwem.

tomucho77

dance_macabre to smoking.

jukatos

Wiem ... smoking to bolec, bolec to lotr12345.

tomucho77

Nie.

jukatos

Tak wiem od zaufanej osoby że to jest jedna i ta sama osoba (te same IP).

tomucho77

O ile konta dance macabre jak i smoking mają podobne poglądy i oceny. Różnią się tylko specyficzną formą pisowni Smokinga, co nie raz też występuje u dance macabre. O tyle lotr12345 i bolec, mają inne oceny i poglądy, tym samym bardziej się różnią.

dance_macabre

Pokój jego duszy ["]

użytkownik usunięty
gorhand

Po pierwsze, autorze tematu, jesteś absolutnie zielony w temacie kulturystyki. Czy uważasz, że tak budowa, to efekt cyklowania się monohydratem ? Czy Ty w ogóle wiesz, ile lat zajęłoby wyrobienie takiej budowy ? Bez sterydów ? Jakieś 10 lat rygorystycznej diety i regularnych, ciężkich treningów. Jeśli nie więcej, bo zaznaczyć trzeba, że Duncan prezentował pokaźny wzrost. Z całym szacunkiem dla niego, wątpie jednak, aby przy oddziaływaniu wielkiego świata - nie pokusił się o przyśpieszenie doskonalenia ciała.

gorhand

Cytat z Wiki:
...Znakomite warunki fizyczne (196 cm wzrostu i 146 kg wagi) pomogły mu w znalezieniu pierwszych pracodawców. Kopał rowy w People's Gas Company oraz był bramkarzem w kilku klubach nocnych w Chicago.

Po przeniesieniu się do Los Angeles Duncan pracował jako ochroniarz, jednocześnie próbując (z sukcesem) otrzymać rolę w reklamie. W tym czasie był ochroniarzem wielu celebrytów. Dbał o bezpieczeństwo takich gwiazd jak: Will Smith, Martin Lawrence, Jamie Foxx, LL Cool J oraz Notorious B.I.G. Przez cały ten czas występował w telewizji i filmie...
...Zmarł 3 września 2012. Śmierć nastąpiła w szpitalu w konsekwencji trwających od blisko dwóch miesięcy komplikacji po zawale serca jaki przeszedł 13 lipca 2012....

gorhand

Mi się wydaje że on miał dobrą genetyke, to sprzyjało jego rozmiarom. Przy takim wzroście i budowie mógł spokojnie osiągnąć 120 kg czystego mięśnia. A że osiągnął więcej, nie wiem może się wspomagał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones