Michael DouglasI

Michael Kirk Douglas

8,2
37 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Douglas

przeważnie gra amanta,któremu nie mogą oprzeć się kobiety, ?
ps tak czy inaczej bardzo dobry aktor.

Mothyff

A widziałeś kiedyś amanta dobiegającego do 70 niepomarszczonego. I dlaczego pokurcz przecież nie ma 152 cm jak Danny DeVito.

dominik1989

nie no generalnie wygląda jak jakiś troll :)

Mothyff

No chyba ty go za bardzo nie lubisz :)

dominik1989

bardzo go lubię,jest jednym z moich ulubionych aktorów, ma bardzo wielki talent, tylko pod względem wyglądu - znaczy wyglądu który uwielbiają młode laski - np Brad Pitt itp - to mu trochę brakuje??

Mothyff

Ta tylko, że to jest inne pokolenie, więc nie ma, co porównywać. Widziałem jego zdjęcie z lat 80 i dobrze wyglądał. W ogóle jak na swój wiek dobrze wygląda myślałem, że jest młodszy:)

dominik1989

no tak ale mi chodzi o filmy w których gra obecnie i w nich gra amanta nie mogącego opędzić się od małolat :/

Mothyff

W życiu rzeczywistym też tak jest. To się nazywa kryzys wieku średniego:). Często jest tak, że w wieku starszym mężczyzna podrywa młodsze laski tylko, że najczęściej dochodzi jeszcze do tego kasa. Może właśnie ten aktor przechodzi taki kryzys i dlatego gra amantów.

dominik1989

a ja myślałem że taki kryzys jest około lat 40 anie 65 jak on ma w filmach:)
ale nie chodziło mi raczej o to tylko o to że w filmach nawet jak on tych lasek nie podrywa to ona go zobaczą i już chcą z nim iść do łóżka jakby był jakimś przepięknym bogiem, a nie starym pomarszczonym gargulcem.

Mothyff

No, bo pewnie gra jakiegoś bogacza i lecą na jego kasę. Albo tak jak mówiłem kryzys ma to dowartościowuje się w filmach, że go jeszcze chcą takie młode laski :).Kryzys u Faceta może być w każdym wieku i facet dowartościowuje się albo nową bryką albo nową kobietą.

dominik1989

przecież to nie on pisze te scenariusze...hehe
poza tym w filmach przeważnie laskom robi się mokro na sam jego widok zanim zajrzą na jego konto...

Mothyff

No, ale on jest gwiazdorem, więc może mieć jakieś swoje wizje, co do swojego bohatera, że np., Wszystkie dziewczyny będą sikać w majtki na jego widok. A poza tym niektóre laski lubią dojrzałych mężczyzn, po 60 bo szybko umrą i kasę można mu zabrać:)
p.s A po za tym wystarczy mieć drogi garnitur złoty zegarek super furę i już laska myśli, że nadziany gość a on pewnie w każdym filmie tak samo wygląda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

idź zdradzać ukochaną żonę z młodszymi brudnymi szmatami dupodajkami- przecież to takie całkiem normalne....

Mothyff

dobrze, tak zrobie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

/W takim razie sam nie wiesz co wypisujesz, raz piszesz że tak będziesz robił i że to normalne, innym razem że tak nie robisz, to zdecyduj się w końcu - bo cały czas sam sobie zaprzeczasz.

Mothyff

dokonale wiem co pisze, ty zas nie czytasz ze zrozumieniem. Wczesniej pisalem, ze moglbym miec ochote na inna, a miec ochote a realnie zdradzic to juz inna historia.

black_bastard

ty też nie czytasz ze zrozumieniem, w wyniku czego odnoszę wrażenie że zależy ci tylko na wymądrzaniu się i kłótni, wcześniej kilka razy prosiłeś mnie żebym napisał o jaki film mi chodzi - kiedy w końcu po kilku dniach mi się przypomniało - udałeś że tego nie widzisz i schowałeś głowę w piasek. W filmie tym jego córka (nie pamiętam czy prawdziwa czy przybrana) która ma 17-18 lat wskakuje mu do łóżka, a on zdradza swoją żonę z jej córką. Może jak mówisz jestem nienormalny że w ogóle zwróciłem na to uwagę - bo 99% społeczeństwa odwraca od tego głowy - ale mnie to zniesmaczyło i postanowiłem założyć temat co takie młode siksy widzą w takich staruchach. BO pewnie tylko kasę. A ty nadal mi wmawiasz że ja obrażam m. douglasa - ale chodziło mi tylko o role jakie gra - starych podrywaczy i zachowanie młodych lasek w tych filmach w stosunku do niego.

Mothyff

Nie pam ietam, a nawet jak cos to wymienoiles az 1 film? No przeciez MD to notoryczny playboy, a ty zn alazles az jeden film, kurcze no, to chyba nie pokrywa sie to z twoja teza.

Jak jego wlasna córka moze mu skoczyc do łozka, no chyba ci sie to snilo :)

Zalozyles temat z wulgarnym obsypywaniem in wektyw na Bogu winnego czlowieka bo zagral w jednym filmie w ktorym bzykal malolate ?

No sorry, ale to jest nienormalne, zeby robic nad aktorem osąd, dlatego ze zagral w takim czy innym filmie.
Rownie dobrze mozesz skreślic D enz ela Washin gtona bo zagral w Trainning Day skorumpo3wanego, b rudnego gline Alonso Harrisa, no sorry, ale to jakies ab surdy.

Jak chciales wyglosic swoja opiniee o tej roli to trz eba bylo to zrobic pod dzialem z tym filmem i napsiac o co konkretnie chodzi, a nie besztasz jego dobre imie w dziale z jego osobą.

black_bastard

napisałem w temacie chyba jasno - że uważam tego człowieka za bardzo dobrego aktora!?

po prostu ma już 70 lat i dlatego tak wyszło...

Mothyff

i co, 70 lat to wcale nie tak duzo, to cie nie upowaznia zebys obrazal go. Al Pacino i De Niro sa starsi, a taki Clint Eastwood ma 84 lata i ma sie zajebiscie. Ogarnij swoja nienawiswc do starszych ludzi.

black_bastard

piszę po raz 200 że jest on jednym z moich ulubionych aktorów, a pozostali których filmy lubię to właśnie ci wyżej wymienieni, - skoro ich uwielbiam to gdzie niby ta nienawiść?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Bez przesady 70 letnim :)

dominik1989

przepraszam bardzo. mam 23 lata i jak dla mnie to on jest bardzo seksowny. i dawniej i teraz :)

beciulka1991

Mam nadzieje, że to do autora tematu było :)

beciulka1991

Gdyby był zwykłym Mietkiem spod monopolowego nie byłby taki seksi

TheAmazingPudding

A kto byłby "seksi" będąc Mietkiem spod monopolowego?

beciulka1991

a co w nim jest seksownego proszę powiedz - zmarszczona twarz, metr pięćdziesiąt wzrostu czy może wypchany portfel?

dominik1989

Ale pokurcz nie oznacza kogoś niskiego, tylko brzydkiego i niezgrabnego :D

Michau31

No, ale też może znaczyć niskiego i brzydkiego różnie zależy, jak kto interpretuje. Raczej on brzydki nie jest raczej stary.

p,s chociaż do olbrzymów to on nie należy hehe

Michau31

No nie wiem, mnie się od razu kojarzy z jakimś przygarbionym niziołkiem

dominik1989

No dokładnie

Mothyff

ma to 'coś',nie tylko uroda Adonisa się liczy a przede wszystkim charakter,sposób bycia itd.
zazwyczaj w filmach jest szarmancki ,dystyngowany,kulturalny,garnitur i te sprawy,prawdziwy dżentelmen

CelineMarie

ma to coś (czytaj - wypchany portfel i spore konto) :)

Mothyff

Nieprawda, naprawde facet jest w pewnym sensie pociagajacy. Gdybysmy patrzyly na kase to wszyscy aktorzy by nas jarali :) Ja tez nie rozumiem fenomenu niektorych kobiet, ktorymi sie jaraja faceci a dla mnie sa sztuczne badz przecietne itp. Ja sie zgadzam z CelineMarie :)

Mothyff

to też ale gdyby miał tylko to ,to np.mojej uwagi i zainteresowani by nie zdobył

CelineMarie

no wiesz jak to mówią - każda potwora znajdzie swego amatora, ale ja jako młody człowiek nie wyobrażam sobie obcowania z 80 letnią babcią, sorry na wymiociny się jedynie zbiera, ale jak to mówią - kobiety są podobno bardziej perwersyjne od mężczyzn.

Mothyff

on ma 69 lat gwoli ścisłości i 'obcowanie' jak to nazwałeś nie sprowadza się tylko do sexu ,z takim doświadczonym i mądrym człowiekiem można ciekawie spędzić czas nie tylko w łóżku,ma więcej do zaoferowania niż śmierdzący piwskiem młodziak ,który niczego nie osiągnął i ma pstro w głowie
tak czy inaczej jest świetnym aktorem i za to go przede wszystkim cenię

CelineMarie

oczywiście nie sprowadza się wszystko do sexu, to chyba oczywiste - chyba nikt w związku nie uprawia seksu 24 na dobę, ale jednak ten seks w związku jest - i czy nie brzydziłby cię seks z takim starcem tylko dlatego że jest dobrym aktorem? \
No a co do spędzania wolnego czau, to oczywiście ktoś kto ma miliony na koncie zapewni lepszą rozrywkę w wolnym czasie - to chyba dla każdego oczywiste.
Co do młodych piwoszy z Polski, - niestety to nie do końca ich wina ze są okradani przez rząd bo jedyne co może zapewnić im ten chory kraj to robotę w fabryce za 1200 na miesiąc gdzie za samo wynajęcie mieszkania jest 1500.

Mothyff

w temacie nawiązałeś do 'gra amanta i wszystkie na niego lecą' czyli zapytałeś się o film a teraz schodzisz na prywatę,tu czy tu,w filmie czy w życiu osobistym babki na niego lecą (za żonę ma jedną z najładniejszych aktorek ) więc zadbany 69latek widocznie nie jest dla nikogo oprócz Ciebie odrażający,stary nie zawsze znaczy bee ,a młody cacy
gdy się kogoś kocha nie patrzy się na metrykę

CelineMarie

ja nigdzie nie powiedziałem że młody ma być cacy, są różni ludzie, niektórzy młodzi są ok, niektórzy się nie myją, śmierdzą i nie są ok. - nie wkładaj mi w wypowiedź coś czego nie mówiłem.
Co do ładnej żony, - niestety większość bogaczy ma piękne żony - dziwny zbieg okoliczności, oczywiście żadna z tych pięknych pań nie jest zainteresowana pieniędzmi męża;)
Co do tematu który założyłem nie chodziło mi bynajmniej że starszy człowiek nie może być atrakcyjny tylko że w niektórych filmach taki pokurczony starzec jak ten wchodzi na salę i już młode laski nie mogą mu się oprzeć nawet gdy jeszcze go nie znają zupełnie jakby był jakimś przepięknym bogiem.

CelineMarie

Dokładnie. Poza tym za młodu był przystojniakiem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

to że podobają ci się starsi panowie (ukryte różowe pragnienia:?) nie znaczy że możesz włazić z butami w moje tematy i siać smród trollingu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones