Michael Fassbender

8,1
69 332 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Fassbender

Miło mi poinformować, że poprzedni temat uzyskał 1.000 wpisów. Bardzo mnie to cieszy oraz dziękuję moim filmwebowym siostrom za wsparcie i liczę na więcej.

LISTOPAD = KINO Z FASSYM!

Nadienn

Kurcze, nie mogę mego wątku usunąć, że też filmweb o tym nie pomyśli... :P próbuję to edytować, ale też średnio idzie.

ewej

zostaw. już i tak skomentowałam. Ale fakt, FW powinno coś takiego uwzględnić, bo ani nadprogramowych wątków nie można usunąć ani komentarzy. A edycja tylko przez 5 pierwszych minut lub do pierwszego komentarza :/

Nadienn

ok. Niech będzie :-) A coś pisałaś że nie wiadomo kogo będzie Fassy grał w tym The Snowmanie. Chyba tego detektywa co będzie prowadził to śledztwo, chyba, tak z tego newsa wynika.

ewej

Te newsy piszą tak, że praktycznie nic z nich nie wynika. Tytuł sobie, dalsza treść sobie. Chociaż jako detektywa to jeszcze go nie widzieliśmy, więc może... Cokolwiek to będzie i tak będzie świetne. (przynajmniej mam taką nadzieję, bo Adwokat..... ehh szkoda gadać).

Nadienn

oj tam... nie tylko Fassy umoczył w Adwokacie... nie ma wstydu. Ale powiem Ci że ja też mam taką lekką traumę po Adwokacie, nie zawsze dobry zwiastun daje dobry film... no nie?

ewej

Cos mis ie wydaje, ze dala byś mu na dzień dobry, bez zbędnych ceregieli, najlepiej z koleżanką wyżej.

Renegade__Of__Funk

Nie wiem jak koleżanki wyżej, ale ja owszem.

pani_sroka

Apropos, wczoraj na Dwójce puścili Wstyd. Ale cholera za późno przełączyłam i tylko końcówkę obejrzałam. A to taki super film! Obowiązkowy film dla każdej siostry, jeśli chce być za taką uważana ;-) gdyż można w nim podziwiać Cały Majestat Ciała Jego Przenajseksowniejszego!!! :D

ewej

Cialo raczej nie za fajne, miesnie slabe, chuderlawy, moglby przypakowac cos.

Renegade__Of__Funk

A mi się podoba. Nie lubię przesadnie napakowanych facetów.

ewej

A wiem, żałuję, że nie mogłam obejrzeć. Ale strasznie się wzruszyłam, bo zareklamowali Wstyd w telewizorku w metrze i jeszcze takie piękne zdjęcie dodali. Akurat spojrzałam na ekran i zobaczyłam Fassy'ego! To było takie cudowne.

ewej

Mam Wstyd na dvd.Jest boski.Kocham go

pani_sroka

A jaku mu nie stanie, tak jak przy tej czarnej ślicznotce ze Wstydu, co wtedy zrobisz :)

Renegade__Of__Funk

Ja też bym mu dała bez zbędnych wstępów

Nadienn

I dlatego nie mogę doczekać się Makbeta :D
https://www.facebook.com/MichaelFassbenderOnline/photos/pb.270386443558.-2207520 000.1443732079./10153580328008559/?type=3
i ten kadr rozwiewa wszelkie wątpliwości czy we Wstydzie miał dublera czy nie :-) Głupia plotka rozsiewana przez zawistnych dziadów!

ewej

Chyba jestem ślepa i nie widzę tego co reszta :( Nieważne. Ta broda... mmm to mnie bierze ;P

Nadienn

Czego nie widzisz??? Nie czaję... znaczy... nie wiem czy dobrze rozumiem, czy chodzi Ci o to co pokazał we Wstydzie?
A broda tak! wspaniała!!! Ale to znowu niezbyt pozytywna postać, ten Makbet. Ta broda robi się złowieszcza, jeszcze w najnowszych X-menach Magneto też zapuści rudą brodę :D

ewej

Hahaha xD Magneto z brodą x] Padne jeśli postanowią tak wyrównać łysą głowę Xaviera.
Taaa... jak zaczęłam czytać komentarze pod zdjęciem i odniesienia do Wstydu to uznałam, że chyba nie widzę tego co reszta. Fakt, Fassyego w różnych filmach kojarzę po kawałku pleców, dłoni, policzku... co jak co, ale po przyrodzeniu raczej bym go nie poznała ;)

Nadienn

No takie widziałam fotki, z takim całkiem gęstym zarostem, rudym :D Zawsze Magento taki elegancki, a tu nagle broda, dla mnie też to dziwne.
Eeee widać! takie wybrzuszenie koło lewej nogi :D Jak to byś nie poznała?! Ja bym poznała ;-) ale ogólnie prezentuje się w Makbecie bardzo dobrze, chyba przypakował tu, jak przystało na rycerza z tamtej epoki. Myślę, że będzie super! na pewno lepszy od Steve'a Jobsa, tam nie pokazywali takich kadrów.

ewej

No właśnie, jak nie widać jak widać. Myślę, że ja bym rozpoznała. To oczywiste, że Makbet będzie lepszy od Jobsa, bo już sama historia jest lepsza, no i ta charakteryzacja na Jobsa, jakoś mnie nie przekonuje.

pani_sroka

Charakteryzacja w Jobsie???? Gdzie??? Nie widziałam. Prócz kontaktów nic nie robili, ja już myślałam że wezmą speców od Hobbita i faktycznie z pięknego Fassy'ego zrobią Jobsa, ale na szczęście nie! To dobrze że go zbyt nie zmieniali, ale z drugiej strony w ogóle nie przypomina Jobsa. Jak widziałam fotki Jobsa i Fassy'ego "zrobionego" na Jobsa to po prostu 0 podobieństwa, w żadnym aspekcie.
Wracając do Makbeta, patrzyłam dziś na zapowiedzi w Cinema City i w Multikinie, w Cinema City jest ale premiera przewidziana jest na 27 listopada! A w Multikinie w ogóle nie ma... nie wiem czy jeszcze dadzą czy nie? Za to Jobs w obu jest, ale Jobs mnie średnio interesuje. Ja chcę Makbetaaaaa!!!!!!!

ewej

No taka średnia charakteryzacja. Widziałam jakieś zdjęcia na facebookowym profilu, na tych fotkach przerzedzili i posiwili Mu włosy i dali jakieś okulary. Niby nie wiele, ale to i tak jest psucie Jego Boskiej Urody, więc mnie obraża.
Możliwe, że w Multikinie może nie być, ono się czasem dziwnie zachowuje i nie puszcza, wydawałoby się, potencjalnie opłacalnych produkcji. A to Jobs już w kinach jest?!

pani_sroka

Zapowiedzi sprawdzałam. Jobs ma być jakoś na początku listopada. Ale jak u mnie w mieście Makbeta nie dadzą to na Jobsa tym bardziej nie pójdę. Co mnie interesuje jakiś Jobs? Ja chcę Makbeta!!! Ale jak dadzą Makbeta to na Jobsa się zastanowię... ;-) ale nie sadzę by to było aż tak ciekawe

ewej

Nie no, przecież muszą dać Makbeta, jak nie w Multikinie to może w jakimś mniejszym. Ja się zarzekałam, że na Jobsa nie pójdę, ale pewnie skończy się na tym, że i tak polecę.

pani_sroka

Nie no ja też tak myślę. To chwytliwy temat, Makbet, przecież to lektura szkolna, głupota byłoby nie wziąć tego pod uwagę. Ale już nic mnie nie zdziwi w naszej dystrybucji filmowej.
Na razie Fassy promuje oba filmy jednocześnie i oba filmy są brane jako kandydaci do Oscara, nominację na pewno mu dadzą, a czy za Makbeta czy z Jobsa to już szczegół, fajnie by było jakby za obie role dostał nominacje :-) nie pamiętam by coś takiego już było.

ewej

Magneto z brodą, tego chyba jeszcze nie było. To by było dziwne, chyba by mi się nie podobało.

pani_sroka

A o masz!
https://www.facebook.com/MichaelFassbenderOnline/photos/pb.270386443558.-2207520 000.1444595479./10153398035628559/?type=3&src=https%3A%2F%2Fscontent-ams3-1.xx.f bcdn.net%2Fhphotos-xta1%2Fv%2Ft1.0-9%2F10665943_10153398035628559_44964914171999 27733_n.jpg%3Foh%3Dad2c9b0370505b33f44d3d6fdd63723f%26oe%3D569C2CA1&size=612%2C4 59&fbid=10153398035628559
rudy Magneto z rudą brodą :D
Mam nadzieję, że mnie nie wywalą z fw za mój nowy avatar :D Może sie nie dopatrzą ;-)

ewej

Ooo, ale piękny ten nowy avatar masz!

Nadienn

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Zobaczyłam właśnie przez przypadek zwiastun Jobsa i wywiad z Fassym w TV x]
Szczerze nie lubię Jobsa i nie uważam go za wizjonera, ale Fassy i jego charakteryzacja!!!!!!!!! uwielbiam i (niestety x( ) obejrzę kolejny film o facecie od Apple

Nadienn

Boże gdzie?????!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! <cienki pisk>
Ja nawet już rezerwację zrobiłam w kinie! Miałam nie iść, ale pójdę... Nie takie chały się z Fassym oglądało! Dam radę!

Nadienn

Znajdź 5 podobieństw na obu zdjęciach?! Ja mam dwie, ale nie powiem jakie. Znalazł ktoś jakieś jeszcze?! Chyba ciężko będzie.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ec/04/50/ec0450ea9513a438a644160e80d83 1c1.jpg

ewej

O, ja też znalazłam dwa. I ewentualnie trzecie, ale takie trochę naciągane.

pani_sroka

Jakie? :D Ja mam okulary i golf czarny :D więcej nie widzę...

ewej

dodaj uszy, nos i usta i masz 5

Nadienn

Hahahaha! Dobre xD
Ale w sumie racja. Zyskał Jobs dużo w tej biografii, zwłaszcza w wyglądzie.

ewej

Wydaje mi się, że jeszcze mają włosy zaczesane w tę samą stronę.

pani_sroka

A wybieracie się siostry na nabożeństwo do kina? :D ja się waham... no bo i tak niebawem będzie na necie, za miesiąc lub dwa. nie wiem... Na Makbeta na 100% pójdę, ale tu nie wiem, piszą wszyscy gdzie nie czytać, że fajny film, ale czy wierzyć tym "ekspertom"? Nieraz uwierzyłam i srodze się zawiodłam.

ewej

Ja bym się chciała wybrać, jeśli tylko znajdę czas. Niby wiem, że będzie w necie, ale to o wiele większa radość oglądać Fassy'ego na wielkim ekranie.
Makbet chyba nie może być zły, z takimi podstawami... Chociaż z drugiej strony podobno wszystko można zepsuć.

pani_sroka

Makbet będzie super! Miałam na zwiastunie ciarki a to oznaka, że film musi był super, jak dla mnie oczywiście. Na jobsowym zwiastunie nie miałam i nie wiem... ale chyba zaryzykuję i pójdę... a niech tam!

ewej

Czekam aż wymyślą maraton z Fassym to nawet na dropsach przeciwbólowych wysiedzę 12h na niewygodnym kinowym krzesełku :)

Nadienn

Mogliby taki zrobić! Dla Deppa zrobili, to dla Fassy'ego też by mogli.

ewej

Tak, tym bardziej, że jeszcze przed premierą nowego Jobsa wszystkie 3 filmy z Fassym były w pierwszej 10. filmów najbardziej oczekiwanych na stronie Filmwebu.

Nadienn

Jakoś kina kiepsko interesują sie rankingami Filmwebu, czasem to dobrze, ale w tym przypadku to jednak źle :-)
Mogliby dać Jobsa, Makbeta, Slow West i Franka - takie najnowsze filmy gdzie gra główną postać. Bo o X-menach mógłby by być osobny maraton z reżyserską wersją DOFP (widziałam, jest super!) może przed Apocalipse zrobią takie coś? byłoby bardzo miło...

Nadienn

O tak tak tak, jestem absolutnie za! To byłoby genialne!

Nadienn

No i byłam i widziałam Steve'a Jobsa :-) Hmmm... film dobry, ale chyba lepiej było poczekać ten miesiąc lub dwa... Ale Fassy!!!! genialny!!!! Nawet jako Jobs mi się podobał, ależ on seksowny, uwielbiam jak ma tak włosy zaczesane do góry - wygląda obłędnie! No i nie ma swoich niebieskich oczek, ale w ciemnych też fajnie wygląda.

Nadienn

https://pbs.twimg.com/media/CUH9UqDWIAEEVIp.jpg
zbieram szczękę z podłogi i nie mogę zebrać... brak słów w moim słownictwie by skomentować to zdjęcie

Nadienn

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! ale czad!
ale miałam seans! nie mogę jeszcze dojść do siebie. Ale jak na premierowy seans to tłumów nie było... w czasie seansu czułam się jak w domu, tylko ja byłam na sali :D hahahaha! i się wygodnie rozwaliłam na trzech fotelach, super! i mogłam się w spokoju zachwycać tą scenką na jeziorem, się wyłania z wody nasza Afrodyta w męskiej wersji :P mmmmmm... świetnie wszystko zagrane. A wizualnie to poezja!

ewej

Ależ Ci zazdroszczę! Jest za dużo filmów z Fassym do zobaczenia a za mało czasu! Ale mi smaku narobiłaś na tego Makbeta

pani_sroka

Pierwszy raz tak film w kinie oglądałam, sama w sali z wielkim ekranem, ale czad! Jeszcze bardziej mi się film podobał. Klimatyczny film, trochę pozmieniali w tym Makbecie i trochę z innego punktu widzenia się patrzy na tę historię, pierwszy raz szkoda mi było Makbeta, i to nie dlatego że Fassy go grał (chociaż też trochę, za przystojny by umierać, przystojnego gorzej szkoda niż brzydkiego, nie?) ale inaczej go ukazali, oddalili tę szkolną interpretację chorej ambicji i ukazali bardziej ludzką twarz tej historii, że i Makbeta było mi szkoda i Lady Makbet.

ewej

O, zaciekawiłaś mnie. Ja zawsze żałowałam Makbeta, ale fakt, zabijanie ładnych to jedna z najgorszych filmowych zbrodni. Tutaj przynajmniej ginie na końcu, to i tak nie najgorzej. Ale w fabule pozmieniali? Dużo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones