Michael Fassbender

8,1
69 343 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Fassbender

Możemy być wdzięczni Steve'owi McQueenowi za danie nam Fassbendera - poczynajac od świetnego "Głodu", przez
fenomenalny "Wstyd" i na bardzo dobrym "Zniewolonym" kończąc. To ten rodzaj współpracy, gdy nie drazni mnie
obsadzanie jednego aktora we wszystkich filmach jednego rezysera, bo widac, że obaj rozmieją sztuke filmowa. A
Fassbender może grac w kinie niezaleznym, letnich blockbusterach a i tak wciąz najbardziej przykuwa wzrok z całej
obsady. Chyba nikt jak on nie umiałby oddać tej całej dwuznacznośc postaci, obojetnie czy mowa o robocie, x-menie,
strajkujacym więźniu czy facecie nie radzacym sobie w życiu erotycznym (wciąz uwazam, że Akademia powinna się
wstydzić za brak nominacji do Oscara za to, co pokazał w Wstydzie).
Serio, ten facet będzie kiedyś legenda, jak tak dalej pójdzie. Czego mu z całego serca zycze, jak i Oscara bo to chyba
jedno z najwiekszych odkryć aktorskich ostatnich lat.

Zmietolony_beret

Uwielbiam czytać takie wypowiedzi! Jaka miła odmiana po tych wszystkich hejterach. Masz świętą rację, drogi przedmówco! Fassbender jest genialnym aktorem, a po tym, co pokazał we Wstydzie to wstyd, że nie dostał Oscara!

pani_sroka

Mnie też dziwi, że więcej tu durnych i nie na temat komentarzy niż jakichkkolwiek sensownych wypowiedzi. Szczerze mówiąc poziom wypowiedzi na FW powoli idzie w dół. A co do Fassy'ego to czego dobrego by o nim nie powiedzieć, to i tak prawda :)

pani_sroka

Ponieważ oskary to najbardziej komercyjne nagrody świata. Zapłacisz to dostaniesz.

pani_sroka

Masz rację jest świetny,a tego,że nie otrzymał oskara za Wstyd to dalej nie mogę pojąć.Tak na marginesie to jemu bym się oddała bez żadnych wstępów.

Zmietolony_beret

Czuję jakbym ja to pisała. Ja jestem wdzięczna Steve'owi że odkrył ten wspaniały talent. I czekam na kolejne filmy tej dwójki artystów. Nie wyobrażam sobie filmu McQueena bez Mike'a, to byłaby pomyłka.
Zaprosili go do Akademii, będzie mógł głosować w tym roku. Tylko jak znajdzie czas, oczywiście :D

ewej

już wiem dlaczego nazwa użytkownika mi nie pasowała do wypowiedzi :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones