Michael Fassbender

8,1
69 343 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Fassbender

Co by nie zagrał, zrobi to doskonale. W Prometeuszu najbardziej widoczny, pomimo ogólnie słabej fabuły. Rola Magneto, to piękna personifikacja rodzącego się zła. I ten jego demoniczny śmiech. Jedne wielkie WOW!

baraja_2

A to tylko wierzchołek, wiem co mówię, bo obejrzałam już 28 tytułów i w każdym nawet w tych niewysokich lotów sprawdza się bardzo dobrze.

baraja_2

Co więcej, nawet grając role epizodyczne zwraca na siebie uwagę i dowodzi swojego kunsztu.
PS/ Też uwielbiam go jako Davida i Magneto :D

baraja_2

Genialny w każdej roli! W "głodzie" i "wstydzie" jego kunszt aktorski po prostu zachwyca!

baraja_2

Cenię Fassbendera i to bardzo, ale o dziwo jego gra to nie ten typ, który do mnie trafia. Być może dlatego uważam, że rolą w której naprawdę wypadł świetnie od początku do końca jest Magneto. Nikt nie zagrałby tego lepiej, zostawił McKellena w tyle. Reszty nie oceniam bo jak mówiłam - trafia do mnie zdecydowanie mniej.

baraja_2

no a 2015 jeśli idzie o premiery to chyba jego rok, jakaś masakra w ilu filmach się pojawił i to w rolach pierwszoplanowych :)

sloncek

Sądze, że jego rola Jobsa będzie nagrodzona Oscarem.

Nuno33

No, tyle tekstu na pamięć wkuć to na pewno zasługuje na wszelkie nagrody :-)

ewej

Tym bardziej, że Michael ma problemy z zapamiętaniem tekstu. :)

baraja_2

No to teraz stanie przed być może największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze - rolą Harry'ego Hole w "Pierwszym śniegu", do której kompletnie nie pasuje.

Evangarden

Pasuje. Średnie fizyczne podobieństwo nie jest żadną przeszkodą. W "pierwszym śniegu" Harry jest już trochę potyrany życiem, a Fassbender cudownie sprawdza się w rolach potyranych. Będzie bardzo dobrze.

baraja_2

zgadzam się całkowicie, niesamowity aktor

baraja_2

Oglądałem go tylko w dwóch ostatnich częściach x-menów i Prometeuszu, ale rzeczywiście gra niezwykle profesjonalnie. Aktor z klasą :)

baraja_2

Tak, jest po prostu genialny, ten facet to kameleon :)

baraja_2

Zgadzam się. Ja teraz dopiero, po czasie, wracając do niektórych filmów uświadamiam sobie, że daną postać grał właśnie on i jestem mega zaskoczona. Fassbender zaczął dla mnie istniec jako nazwisko po ogromnym gniocie jakim był "Adwokat". Nie chciałam oglądać filmów z nim, bo miałam złe wspomnienia po tym filmie, chociaż to nie on w zasadzie był temu winny. Powoli zaczęłam się do niego przekonywać, aż do teraz kiedy uważam go za jednego z najlepszych, ciekawszych aktorów. Magneto, Makbet, jego genialny Steve Jobs! A po czasie uświadamiłam sobie, że to on grał genialną postać Porucznika Archiego Hicox'a w "Bękartach wojny", Davida w Prometeuszu, czy Connora w "Fish Tank". Do tego dzisiaj Filmweb uświadomił mnie, że grał też w "300" :) A jeszcze mam tyle zaległych filmów do obejrzenia z Panem Fassbenderem :)

baraja_2

rola Henryka a nie Magneto chciałeś powiedzieć xD

baraja_2

Kiepski jest strasznie.

baraja_2

Zaczarował współczesne kino- brakuje mi słów, on nie gra tylko zwyczajnie staje się postacią odgrywaną- dla mnie aktorski geniusz naszych czasów

baraja_2

No on by był dobrym jokerem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones