Michael Fassbender

8,1
69 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Fassbender

Czemu jego miejsce w rankingu spada ? Najpierw był na 51, a potem spadł do 54...
W mojej opinii powinien być w top 10. Mógłby mi to ktoś wyjaśnić, bo nie rozumiem ??

anabelle_99

Powinien, ale to jest filmweb, tu rzadko co jest takie jakie powinno być :-)

ewej

No niestety, ale kto zadecydował o tym, że on spadł na te niższe miejsca ?

anabelle_99

pewnie dzieciaki po obejrzeniu najnowszych X-menów :/

Nadienn

No to po nowych X-menach powinno mu wzrosnąć, bo zagrał genialnie! Ale jak ktoś się na siłę przyczepił do jego polszczyzny w polskim wątku to już ani prośby ani groźby nie pomogą. No bo nasz język ojczysty powinien być używany bezbłędnie albo wcale ;-) takie jest zdanie co niektórych jak się czyta komentarze.

ewej

Taaa... właściwie to kto jest 3-4 miejsca wyżej?

Nadienn

O Evensa Ci chodzi?? Haha! Faktycznie lekka przesada żeby syn był przed ojcem :-) No jako Quicksilver jest genialny, ale szczerze mówiąc nie widziałam go nigdzie indziej, ale i tak jeśli chodzi o możliwości i doświadczenie to Fassy powinien być wyżej niż on. A James McAvoy o oczko wyżej niz Fassy, ale jemu wybaczam... Z tym rankingiem jest jeszcze ok, poprzedni był beznadziejny, tam Fassy o ile pamiętam był jakos na 70 którymś. Ale teraz jak Cumberbatch jest na miejscu 12 to Fassy powinien być jakoś koło niego, a to że Hiddleston jest na 14 to kompletne nieporozumienie, lubię go, ale Fassy jest znacznie lepszym aktorem.

ewej

Nie miałam jak sprawdzić rankingu, więc pytałam bardziej z ciekawości ;) Ale jakby nie patrzeć Fassy jest w doborowym towarzystwie, więc nie jest tak źle ;)
Synuś zdobył rzesze fanów po X-menach i American Horror Story, choć osobiście bardziej pamiętam go z filmu Adult World.

Jakby nie patrzeć ranking i oceny na FW są dziwne. Wiele naprawdę wartościowych filmów i aktorów ma zaniżone oceny, a bezwartościowe pierdoły i kompletne drewna mają średnie 8 i wyżej?!

Nadienn

Też tego nie rozumiem, coraz bardziej ten "portal" schodzi na...

ewej

No ale chociaż by rola Michaela w Prometeuszu, moim zdaniem zagrał tam świetnie, od początku było widać, że zachowywał się lekko "dziwacznie" na człowieka, no a potem dowiadujemy się że był robotem... Dla mnie jest wspaniałym aktorem i serio dziwie się ludziom, a raczej dzieciom, które oceniają aktorów po obejrzeniu jednego filmu...Śmieszne

anabelle_99

Tak!!!! David był rewelacyjny w jego wykonaniu. Te wszystkie ruchy, zachowanie sztywności poszczególnych części ciała.... Nie mogłam wyjść z podziwu. Uwielbiam ludzi odgrywających taniec robota i zdaję sobie sprawę, że to wcale nie jest takie łatwe na jakie wygląda. Dlatego, mimo niewielkiego zaawansowania, naprawdę wielki szacun za to co zrobił.

anabelle_99

Zgadzam się...w Prometeuszu wypadł Mistrzowsko...Jeśli chodzi o nowego obcego także zagrał rewelacyjnie

anabelle_99

Spada bo widać nie tylko "zakochane" gimnazjalistki wystawiają tutaj oceny. Aktor totalne drewno. Przystojny- pewnie tak, ale grać.. no niestety nie umie. W "top 10" powinien być? Ha, ha, ha. Zamiast kogo?

wiktor1991

Po pierwsze to nie widzę tu żadnych "zakochanych gimnazjalistek", po drugie widocznie mało filmów z nim obejrzałeś, aby wysunąć taki wniosek, no ale rzeczywiście jak raz mu nie poszło w X-menach to już od razu trzeba hejtować, klasyk...
A po trzecie jak go nie lubisz, to po co tu wchodzisz i piszesz takie rzeczy, weź Ty człowieku się zastanów ?!

anabelle_99

Poziom wypowiedzi na poziomie "zakochanych w aktorze gimnazjalistek". Twój nick- 2 latka po gimnazjum?

PS. Nie oglądałem ani jednej części X-men'ów. Oglądałem za to Wstyd, Głód i Adwokat'a. Wszędzie tak samo źle, tak samo drętwo, tak samo bez wyrazu.

Podaj mi zamiast kogo byś go widziała w "top 10"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones