Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

on jest extra

użytkownik usunięty

Szkoda ze Michael nie jest zdrowy bo to wyjatkowo zabawny aktor... jesli jeszcze o tym nie wiecie to poogladajcie Spin City (serie w ktorych zagrał)

użytkownik usunięty

Zgadzam się!!!Był teżsuper w Przerażaczach i Sknerus!Mam nadzieje ,że wyzdrowieje i wróci na ekrany ,w kolejnym fajnym filmie.Bo filmy w ,których gra zawsze są fajne!Umie zawsze fajnie zagrać każdą sytuacje w filmie.Obojętnie czy to horror ,czy komedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!Choć jest już po czterdziestce to i tak wygląda na najwyżej 35.Jest po prostu przystojny i tyle!

z parkinsona niestety tak latwo sie nie wychodzi... a szkoda,bo chetnie zobaczylbym 4 czesc Powrotu do Przyszlosci :(

użytkownik usunięty

Zgadzam sie z tobą w 100 % i nawet więcej a co do wyglądu to nie mam słów on jest PIĘKNY i nawet więcej.

użytkownik usunięty

No pewnie on jest najlepszy. Bardzo żałuje że już nie pokazuje się w filmach... on jest super śliczny

użytkownik usunięty

Zgadzam się! Jest wspaniałym aktorem i gdybym mogła zrobiłabym wszystko by wyzdrowiał;).
Moim zdaniem horrory dzięki niemu są zabawne.Np. Przerażacze wyszły na znakomita komedię, a nie jakiś tam horror:)

użytkownik usunięty

Kazdy jego film jest extra bo on w nim zagral. I kazdy jego film BEDZIE wspanialy. Nie wiem czy wiecie ale Michael J. Fox przeszedl operacje na chorobe Parkinsona i teraz wraca do zawodu nie tylko rezysera ale takze AKTORA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones