Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
943 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Jaka jest Wasza ulubiona piosenka Michaela Jacksona - najlepszego artysty w historii....moja to zdecydowanie Man in the Mirror...

MJ__forever

Pisałem już taki temat kretynie !!! Zobacz se i nie zakładaj niepotrzebnie !!

użytkownik usunięty
Elano

Będę oryginalny do tych wszystkich poniższych wypowiedzi i napiszę:
In The Closet
Just Can't Stop Loving You
The Girl Is Mine (Paul McCartney)
Smile

MJ__forever

Kretynie to sobie powiedz jak stoisz przed lustrem....nie zauważyłem Twojego tematu, ale za to widzę aż za dobrze brak kultury u Ciebie

MJ__forever

Nie kłucie się...Moja najlepsza piosenka to You are not alone i Heal the world...A lubicie Lisie Marie Presley????

mike10

Nie znam jej zabardzo, wiem, że była jego żoną, aż się zdziwiłem :) I nawet nie wiedziałem, że on ma dzieci o.0

Elano

krótko: Thriller, Bad, Smooth Criminal, Tthey Don't Care About Us, Billie Jean, Beat It, Black Or White, Rock With You itd
niech każdy sobie je przesłucha to je polubi i inne tez polecam ;)

piotrek100_1992

GIVE IT TO ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bille Jean:D

milek30

nie chce samowac, ale ten jak mogliscie zaomniec o tym pierwszym!! Mózgotrzeacz:D!!:p

mike10

Niestety ale Lisa jest strasznie słaba....

MJ__forever

Moje ulubione piosenki to THE WAY YOU MAKE ME FEEL, BAD, BLACK OR WHITE, WILL YOU BE THERE

Magnificencja

Moje ulubione to oczywiscie:Dbillie jean , heal the world,i just can't stop loving you,You Rock My World.A popo tej ostatniej,to moglibyscie mi podac tytuly piosenek MJ'a podobny do tej?Mi sie wydaje,ze jest taka troche inna od wiekrzosci jego utworów:)

MJ__forever

Bez wątpienia 'Give Into Me' i to w zasadzie dzięki Slashowi, jako, że Clacksona jakotakiego to ja w zasadzie nie lubię. Gdyby nie Slash to chyba nie byłoby takiej.

MJ__forever

she's out of my life;I'll be there; fly away; in the closet :P
i wiele innych

mozaiko

give in to me, thriller, say say say, beat it, billy jean, balck or white, smooth criminal, they don't care about us, bad, heal the world, the way you make me fell :)no i duzo duzo innych

MJ__forever

"Remembet the time" fajna piosenka i super teledysk

gosia986

You Are Not Alone-Kocham ta piosenke;) Zapraszam na forum o Michaelu www.kingofpop.fora.pl

MJ__forever

Billy Jean zdecydowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

violusek

Leave me alone
Scream
Thriller
Bad
Beat it

Wszystkie są świetne ;P

margalene

Jako, że piosenka miała byc jedna wymienie 'They don't care about us'.
Uwielbiam ją i musze przynajmniej raz dziennie jej połuchać ;)

violusek

Jak może być twoją ulubionę, jeśli nawet nie wiesz jak to się pisze. "Billie Jean" nie "Billy Jean". A tak w ogole tez to lubie

MJ__forever

Trudno wybrać jedną ulubioną, bo w jego dorobku są niemal same perełki...Napiszę za to, ktora mnie najbardziej wzrusza - She's out of my life. Pozdrawiam:)

jagusia_bo

Bad
Black or white
Stranger in Moscow
The way you make me feel
Earth song
Thriller
They don't really care about us
Beat it
Billie Jean
Liberian Girl
In the closet
Man in the mirror
Remember the time
Dangerous
Scream
You are not alone

cameron88

Give In To Me , They Don't About Us ,Beat It, Man In The Mirror, Threatened, Whatever Happens, Smooth Criminal, Black Or White, Billie Jean......

mj_rock

oczywiście, "Pretty Young Thing (P.Y.T.)" z THRILLERA oraz "Dirty Diana"

MJ__forever

Wszystkie piosenki Jacksona są świetne!!

MJ__forever

wszystkie jego piosenki sa piekne, a kazda plyta wyjatkowa, uwielbiam wszystkie lacznie z tymi wydanymi z jackson 5 i the jacksons posluchajcie bo warto:)

MJ__forever

najlepsza jest " Beat it " !!!!!!!!!!!!!!!! >;D

Lelio_2

1. Beat it
2. Wanna Be startin' somethin'
3. Billie Jean
4. Leave me alone
5. Thriller

el_Polaco

kocham każdą jego piosenke:)
ale ulubiona to Man in the mirror

MJ__forever

Dirty Diana, Beat It i Black Or White! Micheal jest najlepszy.

MJ__forever

Moje najlepsze to:
1 Billie Jean
2 Beat It
3 Smooth Criminal
4 Scream
5 Whatever Happens
6 Say, say, say
7 Thriller
8 Dirty Diana
9 Bad
10 Dangerous

Queston

Beat it

MJ__forever

Dirty Diana,Beat It,Billie Jean,Thriller,Man in the Mirror,Bad i Money

eminem72

mi sie najbardziej podoba: SMOOTH CRIMINAL, THRILLER , bille Jean, ghost, scream, dirty diana, beat it, SAY SAY SAY, you rock my world,black or write i chyba jeszcze bad





troche ich dużo, tak ogólnie każda jedo piosenka jest za*ebista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ola3000






a i jeszcze zapomniałam o WE ARE THE WORLD, REMEMBER THE TIME, JAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MJ__forever

Whatever happens, Billie Jean, Thriller, Cry, I just can't stop lovin' you

MJ__forever

black or white
bille jen
Bad
lave me alone

MJ__forever

Uwielbiam Billie Jean.
--------------------------------

wrzos09

Ja uwielbiam wszystkie piosenki Michaela, są rewelacyjne!

MJ__forever

Przedewszystkim: Dirty Diana, Bad (taki rokowy ostry styl miały a zarazem słodki MJ, i te jego minki zmysłowy ruch...:0
Beat it,
Thiller
the way yoyu make me fell (<3 MJ i Tataiana ideały dwa)
Erth song
Black or white
They dont care about us,
you are not alone
Will you be there
Remember the time
heal the world

użytkownik usunięty
MJ__forever

:D:D:D
Dirty Diana, Butterfiles, You are not alone, Give in to me, Liberian Girl, Billy Jean, Thriller :D

Moja ulubiona piosenka to Smooth Criminal. Po prostu boska piosenka.

MJ__forever

billy jean beat it thriller THE WAY YOU MAKE ME FEEL

MJ__forever

wszystkie ;D ale najbardziej chyba:
Earth song
The way you make me feel
Dirty Diana
Bad
Man in the mirror
Smooth Criminal
Who is it
Jam
Black or white
Beat it
In the closet
Will you be there
They don't care about us

MJ__forever

Billie Jean, Bad, Smooth Criminal, Thiller, Workin'Day And Night, The Way You Make Me Feel. W ogóle on jest Boski! :D

MJ__forever

Oczywiście Wanna Be Startin Somethin z jego najnowszego albumu Thriller 25th Anniversary z 2008r. Aż dziwie się że nikt tego utworu nie wypisał. Pozdrawiam wszystkich fanów!

MJ__forever

Oczywiście że "Who is it" nie ma drugiej takiej

Dafnee

Zapraszam wszystkich fanów MJ do grupy na myspace: http://groups.myspace.com/jacksonfans

MJ__forever

wszystkie są boskie ! kocham Cię Mike :D

madziamadzia

widzę że do dziś Billie Jean do najbardziej lubianych należy;) Ja chyba ulubionej nie mam... bo ze wszystkich naprawdę trudno wybrać;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones