Michael Kenneth Williams

7,4
9 936 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Kenneth Williams

on ma naprawde blizne na twarzy, myslalem ze tylko w serialu :D w "the wire" gosc jest niesamowity. polecam wszystkim

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
outlaw_87

to on jest raperem?? http://www.michaelkennethwilliams.com/music/

Pijany_Mistrz

Znacie historie jego blizny ? tzn. jak powstała ? Wypadek ?

outlaw_87

Napisz następnym razem, że będzie SPOILER bo masakra :/

von_Vogt

Blizna na twarzy jest pamiątką po bójce, jaką stoczył w dniu swoich 25 urodzin w barze. Napastnik przejechał mu żyletką.
Michael K. Williams nagrywa obecnie płyte hip-hopową. Używa pseudonimu artystycznego Omar, a jego pierwszy teledysk został nakręcony w Baltimore(mieście, w którym odbywa się akcja serialu "The Wire"). W przeszłości był choreografem i tancerzem w teledyskach.
Ma wystąpić w nowym filmie Todda Solondza, oraz
serialu telewizji HBO - Broadwalk Empires, którego to pilotowy odcinek wyreżyserować ma Martin Scoresese, a główna role zagrać ma Steve Buscemi.

outlaw_87

Ej Outlaw ,nie wiesz o tym ,że ten murzyn którego masz na awatarze ,był rasistą ,a jego ojciec jednym z szefów murzyńskiej organizacji rasistowskiej Czarne Pantery? Jeśli nie wiesz ,to cię uświadamiam ,i radzę awa zmienić ,bo tylko się ośmieszasz. Ten koleś by ciebie zabił za sam twój kolor skóry.

Ottiss14

chyba największy kozak jakiego widziałem, oczywiście w historii telewizji/kina - kapitalna postać w The Wire, świetnie zagrana
"Yo! Omar 's comin'"

Pauleta

Zgadzam się z tobą! :) Mam to wryte w pamięci, jak nadchodził w tym swoim płaszczu z dwururką i krzyki na osiedlu " Omar's comin!" Mega rola, naprawdę. Mało troszkę go pokazują jako Chulkiego White w Boardwalk Empire, a szkoda :(

Ottiss14

Haha, ale żeś dowalił teraz :D

Ottiss14

Wątpliwe, żebyś do tej czasu się doedukował w kwestii czarnej kultury i historii... Najbardziej lubię właśnie takich p olaczków którzy gówno wiedzą, ale sypią mądrościami o rasistowskich czarnych którzy zabijają biednych niewinnych białych. Czarne Pantery powstały żeby walczyć o prawa czarnej mniejszości w US. Jeżeli już kogoś mieli krzywdzić, to białych rasistów - takich jak ty. Trudno się im dziwić

aya_rivera

100 Racji :) Zresztą powstała ona z powodu właśnie rasistowskich pobudek a nawet agresji do czarnoskórych dlatego czarnoskórzy zaczęli używać siły jednak było to w przypadkach agresji fizycznej na nich, no ale oczywiście lepiej palnąć kolejną głupotę że że oni zabijali białych z powodu ich koloru skóry ;)

buterfly

BPP miała mnóstwo agresywnych, politycznych postulatów w swoim programie... nie była tylko "samoobroną" (faktem jest, że czarnoskórzy w tamtych czasach byli dyskryminowani) ale też czarnym separatyzmem, na który każdy normalny kraj nie może sobie pozwolić, bo prowadzi to do równoległych społeczeństw, a w efekcie do wojny domowej.
Natomiast pewne jest, że obecnie organizacja pod nazwą Black Lives Matter otwarcie nawołuje do krzywdzenia i okradania białych pod płaszczykiem "sprawiedliwości społecznej". Radzę posłuchać co tam gadają na swoich wiecach (wszystko na YT). Mnóstwo czarnoskórych ich potępia i otwarcie mówi, że są rasistami. Może ciężko Wam w to uwierzyć ale w obecnych czasach największymi rasistami są : 1/ Żydzi, 2/ Murzyni, 3/ Arabowie i dopiero potem biali...

SandorClegane

Nie przeczę że wszystkie ich postulaty był okej, natomiast twierdzenie że BPP zabiło za to że ktoś był innego koloru skóry jest kompletną bzdurą ;)

Po drugie w Polsce mieszkało i nadal mieszka sporo Żydów, i kto jak kto ale przynajmniej do Polaków większość ma bardzo dobre zdanie z wiadomych powodów i daleko im chociażby z tego powodu do miany rasistów przynajmniej w odniesieniu do naszego narodu ;)

buterfly

Chyba przespałeś ostatnie 30 lat w relacjach Polska - Izrael i wypowiedzi oficjeli z Izraela nt. Polaków. Byłeś kiedyś w Jerozolimie i zagadałeś po polsku do ortodoksa? :)

SandorClegane

Wiem co mówił pewien Pan Izraelczyk kolega Putina ;) - Co nie oznacza jeszcze że to takie stanowisko popierają inni Izraelici :) :)

buterfly

Ależ to nie tylko Kutz i Netanjahu...Wiesz, że do niedawna na obchodach w Auschwitz-Birkenau nie można było mieć przy sobie polskiej flagi, bo "ochrona" izraelska (z bronią!) wypraszała z obchodów? Zdajesz sobie sprawę ze skali zawłaszczenia? A słuchałeś co tam mówili oficjele żydowscy? Przyznam jednak, że byli więźniowie wypowiadają się zupełnie inaczej...ale niestety to nie ich zdanie idzie dalej w świat...
Wiesz, że barak Pileckiego od dawna jest "w remoncie" i nie zanosi się żeby szybko został oddany? Zgadnij dlaczego? Z tego samego powodu, dla którego Karski został zlany w USA i do dzisiaj jest bliżej znany tylko ludziom, którzy się tematem interesują...

SandorClegane

Dzięki za info :) Zawsze warto się dowiedzieć więcej informacji od drugiej strony, do mnie głównie docierały informacje Izraelczyków właśnie więźniów którym przeważnie pomagali Polacy dlatego też takie a nie inne moje postrzeganie Izraelczyków :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SandorClegane

Ależ mnie to nie dziwi i to zapewne niestety będzie się powtarzać do puki rządu Netanjahu ):

buterfly

Niby tak, ale Instytut Yad Vashem jest fundacją prywatną. TEORETYCZNIE rząd Izraela nie powinien mieć wpływu na jej decyzje...ale wszyscy wiemy jak jest ;)

SandorClegane

Teoretycznie tak praktycznie wiadomo jakie jest.

SandorClegane

A jakby jeszcze dodać, że Polacy o poglądach lewicowych, to w ogóle byłoby trafnie. :D

Wiesz, w Polsce było więcej Żydów niż na Islandii, więcej zatem rasiści (pokroju takich, jacy dziś uważają, że Żydzi okupują Polskę, wiesz, o kim piszę) musieli wydać, więcej można było próbować uratować. Kwestia zagęszczenia.

Natomiast prezydent Duda uratował, jak wiemy, dokładnie tyle samo Żydów ile kanclerz Merkel. Nie bardzo chce się go słuchać, skoro wiąże się z partią, której członkowie wielokrotnie wypowiadali rasistowskie treści.

hyrkan

Rozumiem, że dla Ciebie, Polacy uratowali za mało żydów w trakcie II WŚ dlatego są rasistami? Hhahahaha chciałbym Ciebie mistrzuniu zobaczyć jak ratujesz na pęczki żydów w czasie okupacji :) Polska miała największą diasporę żydowską w Europie i to był pośredni powód naszej roli w tej wojnie. Na dodatek dalej nie dociera do Ciebie, że 3/4 obecnego Sejmu to przechrzty i szabesgoje? To spadkobiercy żydokomuny (wiesz w ogóle skąd to określenie?) i nawet się z tym zbytnio nie kryją... Ale co ja będę Ci tłumaczyć. Masz swój światopogląd i moje argumenty go nie zmienią... dokładnie tak samo jak Twoje nie zmienią mojego światopoglądu. I skończ proszę spamować moje komentarze, bo to, że uważasz mnie za "antysemitę", "homofoba" i "faszystę" to na prawdę spływa po mnie jak po kaczce.

SandorClegane

To może darmowa lekcja historii.
Polacy przed II wojną światową zaczęli, na wzór Rzeszy, wprowadzać antysemickie prawa. Dochodziło do napadów na Żydów (z powodów rasistowskich). Atakowani byli sklepikarze, ale i ludzie kultury, ot po prostu dzielni patrioci związani z ONR czy SN atakowali kogoś za przynależność etniczną. To rasiści. Jednocześnie oczywiście istnieli ludzie, którzy nie byli rasistami. Jeśli jednak chciałbyś się do kogoś porównać, czy do tych rasistów-narodowców, którzy wietrzyli straszne żydowskie antypolskie spiski, czy do ratujących Żydów bohaterów (w rodzaju komunistki Sendlerowej), to się zastanów, o czym świadczy Twoje pisanie na forum filmowym głównie o żydowskich antypolskich spiskach. :D

Ja chętnie przeczytam argumenty. Jakie masz?

Mówisz, że 3/4 Sejmu to Żydzi? A mógłbyś mi dać listę, kto konkretnie? Do tego jakieś uzasadnienie, skąd wiadomo, że taki a taki poseł to przechrzta, skąd wiadomo, że taki a taki to szebesgoj? :)

Ja naprawdę chętnie zmienię zdanie na temat Sejmu, jeśli tylko mi pokażesz dowody, kto kim jest. :)

hyrkan

Radykalne ugrupowania takie jak ONR zostały przez Ziuka zdelegalizowane, bo uwierał go Roman Dmowski, bo Ziuk był Socjalistą. Sam Ziuk przecież był kumplem Hitlera i dogadywał się z nim w celu uderzenia na Związek Radziecki. Jednak Ziukowi się zmarło na kiłę, a Beck uwierzył Zachodowi, że nas obronią :) Zapominając o tym, że Ziuk był dogadany z Adolfem i zostawił zachód Polski praktycznie bezbronny i nieufortyfikowany. Gdyby nie to, to ten sam Ziuk co delegalizował ONR brałby udział w ludobójstwie ŻYDÓW już jako zorganizowany element państw Osi (to właśnie nam się zarzuca, a to nie prawda). Te występki polskich pospolitych bandytów wykorzystujących tragiczne położenie polskich Żydów to nie jest ogół Polaków. Polacy mają najwięcej odznaczeń YadVashem i w sumie to byli głupi. Na Zachodzie społeczeństwa masowo wydawały Żydów nazistom i wyszli na tym dużo lepiej niż Polacy. Izrael cały czas uderza w Polskę i Polaków młotkiem antysemityzmu właśnie ten antysemityzm rodząc. Ja nie biegam po ulicy i nie biję Żydów. Nie zestawiaj mnie z kimś takim. Nie chodzę na zloty tzw. "narodowców". Ja mam po prostu swoje zdanie o tym "narodzie". Wypowiedzi Netanjahu czy Katza to kropla w morzu. Incydenty pobić polskich dyplomatów, plucie na Polaków w Jerozolimie... szkoda gadać.

Co do "okupacji" interesów żydowskich na Polsce to tak jak już Ci napisałem. Popatrz na wyniki głosowań nt. spraw dotyczących żydowskich obiektów na terenie Polski. Przekręty takie jak Art-B i to, że całe mnóstwo takich karierowiczów jak Boguś Bagsik i ten drugi ucieka właśnie do Izraela przed "naszym" wymiarem sprawiedliwości). Mnóstwo niejasnych zamówień MON u firm izraelskich z kapitałem zakładowym na poziomie XXk PLN. To są lata drobnych szczegółów. Zestawiając to z wyczynami PISu to już w ogóle nie mam złudzeń (kłamstwa o 447 i zaognianie sytuacji jakimiś durnymi ustawami o penalizacji wypowiedzi o polskim udziale w holokauście - oczywiście, że pomysł dobry ale po co szumieć jak się nic nie może? - ano właśnie...po to aby dać przysłowiową pałkę Izraelowi). Dostępu do rejestru zmiany nazwisk nie mam...ale nie jest tajemnicą (odsyłam do książek), że po IIWŚ mnóstwo Żydów zmieniała nazwiska na polskobrzmiące nawet po kilka razy. Sama rozmowa o Żydach w Polsce już jest postrzegana jako antysemityzm. Jest taka stara mądrość (Wolter) : "Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować.". Będę wdzięczny losowi jeśli ci idioci nie doprowadzą do kolejnego konfliktu zbrojnego na terenie Polski...tym razem pomiędzy tzw. NATO, a Rosją.

Męczy mnie ta dyskusja. Szukasz dowodów na wszystko, a te sprawy to nie matematyka. To, że badania wg. Ciebie pokazują na brak różnic między rasami (które wg. Ciebie nie istnieją) nie przekłada się na fakty. A jak to bywa z marksistami :
"Tak się historii koło kręci,
że najpierw są inteligenci,
co mają szczytne ideały
i przeobrazić świat chcą cały.
Miłością płonąc do abstraktów,
najbardziej nienawidzą faktów,
fakty teoriom bowiem przeczą,
a to jest karygodną rzeczą."

SandorClegane

Ciekawa manipulacja w argumentacji. :)

Nie miałoby nawet znaczenia, gdyby Ziuk był reptilianinem i zabrał Hitlera na wycieczkę w kosmos. Nie zmienia to w najmniejszym stopniu tego, czym się ONR zajmował, jakie stanowisko miał wobec Żydów etc. Cała twoja argumentacja jest ad personam, próbujesz wybielać ONR przez opis działalności jakiegoś pojedynczego człowieka, jakby ONR nie był odpowiedzialny za burdy, ataki, czyli prościej mówiąc - przestępstwa. :)

Twoja argumentacja jest zatem manipulacją polegającą na odwracaniu uwagi, bo oczywiście nie możesz zaprzeczyć przestępstwom ONR, zmieniasz temat. Zmieniony temat jest wymienianiem czyichś grzechów. W myśl - oczywiście fałszywej - zasady, że przeciwnik kogoś postępującego źle, postępuje dobrze*, argumentujesz za ONR pisząc tylko o Ziuku.

*- umowny podział świata na dokładnie dwie frakcje, który zastosowałeś (nawet nie wiem, czy świadomie), jest jednym z wyznaczników mitycznego myślenia. Zawsze są jacyś my i jacyś oni, oni to w twoim przypadku Żydzi i przeciwnicy ONR, jak widać potrafisz w jeden obóz przeciwników Polski wpisać Hitlera i Żydów, nawet bez zająknięcia, że tu coś nie styka. :)

Matematyka pozwala myśleć logicznie. Wnioskowania nielogiczne, obarczone błędami, mogą być przekonujące dla ludzi nierozsądnych. Możesz grać na ich emocjach, możesz ich namówić do jakiegoś działania, ale nie możesz mieć racji, jeśli właśnie popełniasz błąd logiczny.

Kolejne błędy argumentacyjne pojawiają się we fragmencie o przestępstwach finansowych/gospodarczych, poprawne rozważenie musiałoby mieć dowody, że chodzi o przynależność etniczną. Popełniasz tu błąd konfirmacji/cherry picking wybierając pasujące fragmenty pasujących historii.

Prosty przykład: gdybyś chciał mi udowodnić, że psy są cięższe od słoni, znalazłbyś pojedynczego psa cięższego niż pojedynczy koń, pojedynczego konia cięższego niż pojedynczy niedźwiedź, pojedynczego niedźwiedzia cięższego niż pojedynczy bawół, a któryś bawół jest od któregoś słonia cięższy. Błędem jednak byłoby opierać na jednostkowych przypadkach REGUŁĘ, jak również manipulacją jest pominięcie wszystkich tych przypadków, które do reguły nie pasują. Takie błędy, jak i wcześniejsze, oczywiście wykluczają poważną dyskusję. To dalej jest tylko szkolenie z podstaw.

hyrkan

Będziesz mi robił "szkolenia z podstaw" jak sam te podstawy osiągniesz. Zestawienie Hitlera i Żydów jako przeciwników Polski tylko Tobie "nie styka", bo masz pojęcie o historii jak świnia o gwiazdach :)

SandorClegane

Fajny atak personalny. ;) A do tematu jakby nie umiesz się odnieść, czyli przegrywasz ze świnią debaty astronomiczne. ;)

hyrkan

To nie debaty tylko Twoje monologi na forum FW. Ja mam na prawdę ciekawsze i intratniejsze rzeczy do roboty niż pisać elaboraty komuś takiemu jak Ty (swoją drogą to żeby pisać takie elaboraty musisz być potwornie sfrustrowany? / bezrobotny? / niedoceniany?). IG Farben, sponsorzy NSDAP, Kongres Żydów Amerykańskich, sprawa statku MS St. Louis w 1939, reakcja w USA na relację Karskiego z obozu Auschwitz, itd. Żydzi wbrew narracji mieli bardzo dużo wspólnego z Hitlerem (dalej mają - przejęli metody hitlerowców i z powodzeniem stosują w Palestynie przy milczeniu ONZ i innych przekupionych organizacji). Nie będę Cię edukować, bo mi za to nie płacą (ponadto uważasz się za specjalistę w każdej dziedzinie, więc byłoby to bezcelowe).

SandorClegane

Dość późno się zorientowałeś, że rozmowa z Tobą to w sumie tyle samo, co monolog Twojego rozmówcy. :)

Bardzo ciekawe wymieniasz możliwe przyczyny pisania o logice. To ciekawa projekcja, poinformowałeś mnie, że ty pisałbyś więcej i w odniesieniu do faktów tylko, gdybyś był:
- potwornie sfrustrowany
- bezrobotny
- niedoceniany

No cóż, ja cię śpieszę doinformować, że wtedy wciąż nie pisałbyś nic o logice, bo brakłoby cechy podstawowej:
- wykształcony. :)

Ja cię, drogi rozmówco, informuję o popełnionych przez ciebie błędach, bo ja je widzę, a ty nie. To efekt staranniejszego wykształcenia.

Podajesz serię nazw.
Wrocław, Kalisz, Złotoryja

Seria nazw nie jest argumentem. :)

buterfly

I oczywiście, że gadanie, że 2Pac zabiłby za biały kolor skóry jest kompletną bzdurą ;)

SandorClegane

:D Na tym forum przodują, jak sądzę, jednak biali. :)

outlaw_87

Wielkie dzięki za spoiler.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gobblin

Też myślałem, że to Chulkie w "Zakazanym Imperium" ma tą bliznę, a tu aktor :) gość jest naprawdę charyzmatyczny, a to, że nic z tą blizną nie robi, znaczy, że potrafi zaakceptować swój wygląd i pokazać, że tak naprawdę to gra aktorska się liczy w świecie filmowym.

Bruce_Lee

Przykra sprawa z tą blizną, ale nie umniejsza ona jego grze aktorskiej ani wyglądowi, wręcz nadaje charakter.

O tak, Chulky jest przekozakiem, 4 sezon BE należał do niego, czysta poezja.

Gobblin

Właśnie się zastanawiałem skąd go znam. Obstawiałem Ox a tu proszę The Wire, no właśnie to ten świr, którego się wszyscy bali xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones