Michael Praed

Michael David Prince

8,8
687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Praed

Robin i ta niesamowita muzyka Clannad dają temu serialowi niepowtarzalną aure magiczna która zpamietałam z dzieciństwa,nigdy juz nic takiego potem nie przezyłam,a Avatary mogą sie pochowac przy bandzie z Sherwood:)))

MUSSS

Dokładnie! Serial miał niesamowity magiczny klimat własnie dzięki muzyce. Miałam wtedy 10 lat jak leciał w tv i oglądało się z wypiekami na twarzy. Eh wspomnienia....

kinomanka_1

O tak :) a teraz emitują to na tv puls....aż mi serce mocniej zabiło jak usłyszałam tę czołówkę;)

kinomanka_1

...i też miałam jakieś 10 lat jak oglądałam pierwszy raz:) MAGIA! Teraz już takich nie robią;)

mia_81

oj popieram... :)

mia_81

sam nie wiem ile razy oglądałem już ten serial (sądzę,że każdą powtórkę w polskiej TV , niezależnie od kanału) i jest to jeden z tych seriali, który mogę oglądać bez końca. Co też kolejny raz czynię.

macrac1068

Witaj Macrac mma pytanie nie mas zmoże nagranych odcinkow Robina gdzieś na kasecie ????

mia_81

Dobrze prawisz dziewczyno :) ....aczkolwiek nie pomnę już ale chyba miałem kilka lat więcej ;)

MUSSS

dokładnie , łza się w oku kreci .....wspomnienia

Hegemon

Ten serial to moje beztroskie dzieciństwo :) Pamiętam, że puszczany był rano w niedziele. Oglądałem zawsze z tatą, a w tle unosił się zapach jajecznicy na boczku robionej przez dziadka hehe.
Serial był niesamowity i taki tajemniczy. Mistyczna muzyka. Kultowe postaci .

mszaf

Hmm rano?,w który roku to było?,bo jeżeli w latach 80-tych to mnie kojarzy się z porami popołudniowymi i obiadami.

MUSSS

Dzięki temu serialowi pokochałem Irlandię i Clannad który do dziś jest moim najbardziej ulubionym zespołem (mam ich wszystkie płyty)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones