Michel Hazanavicius

7,9
424 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Michel Hazanavicius

Ciekawe, że jeszcze nic tu nie ma, gdy jego film prawdopodobnie zawojuje tegoroczne Oscary.

kopecjusz

mało ludzi póki co widziało Artystę i to pewnie temu ;) Sam oczekuję z niecierpliwością.

kopecjusz

zawojuje, zawojuje bo zasługuje!

czumczum

Czuję grad Oscarów za "Artystę"

76rookie

Grad nie ale z pięć-sześć pewnie wpadnie... typuję najlepszy film, reżyserię, scenariusz, rolę męską, muzykę i scenografię albo kostiumy ;)

Bismarck

Dobrze prorokowałeś - 5 nagród :)

Aruen Undomiel

Ano - tylko ze scenariuszem nie trafiłem :) Ale bardzo się cieszę - tegoroczne wyniki naprawdę przypadły mi do gustu :) Z dwoma wyjątkami, ale to nie miejsce by o tym mówić :)

Bismarck

Powiedz o tych wyjątkach. ;)

ntx

Dlaczego nie?
Portal o filmach to chyba najlepsze miejsce :)

Aruen Undomiel

Chodziło mi o to, że te wyjątki nie dotyczą Hazanaviciusa ani Artysty ;) Bo jakbym czegoś miał się czepiać, to jego rywala - nagród dla "Hugo" za efekty specjalne ("Geneza planety małp"!) oraz zdjęcia ("Drzewo życia"!)... no i, ew., nagradzania Streep za "Żelazną Damę", ale to uznaję po prostu za w pełni zasłużoną nagrodę za całokształt ostatnich 20 lat, nie zaś za ten jeden konkretny film ;)

Bismarck

Masz na myśli że te tytuły w nawiasach powinny wygrać, a nie Hugo?

ntx

Nie inaczej ;)

kopecjusz

Jak dla mnie to gość z nikąd. A podobno Oskary to nagrody dla twórców zasłużonych, którzy już istnieją w kinematografii.

chemas

A nie jest tak, że Oskara dostaje się za konkretne osiągnięcie, konkretne dzieło? :)

Aruen Undomiel

Właśnie dzisiaj usłyszałem taki komentarz w mediach, że dla młodych debiutujących są inne festiwale, a oscar jest dla już znanych, a jak jest na prawdę nie wiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones