Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
29 986 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Boże, uwielbiam ją, gdzie nie zagra jest świetna, ma taki power i charakter i trochę tupet, że normalnie jak ją widzę to o jaaa... wymiękam!

into_the_moonlight

Jest specyficzna fakt dobrze gra. Szkoda tylko , że ciągle jest angażowana w filmy akcji.

Blondi_89

no z akcją coś w tym jest, ale powiem szczerze, w płaczliwym dramacie albo komedii romantycznej to ja jej sobie nie wyobrażam xD

into_the_moonlight

hmm..może i racja , ale tak dla odmiany 2,3 filmy by jej nie zaszkodziły . A tak się marnuje i mniejsze szanse na Oscara ;)

Blondi_89

mnie to jakoś nie przeszkadza, wolałabym nie zepsuć sobie opinii o niej, jakby zagrała w dramacie jakąś płaczliwą kobietę o ciężkim losie i w ogóle nie udałoby się jej być przekonującej w tej roli xD A Oscar... to tam liczy się co ja o niej myślę a ci od Oskara... w pupce mam ich xD

into_the_moonlight

Serio? :)
IMO najgorsza aktorka w historii kina. Tak żałosnej ekspresji (lub raczej jej braku) nie widziałem jak żyję. :P

Davus

hmmm no ja ją lubię... fakt zawsze gra w podobnych filmach i robi te same miny... ale lubię ją taką właśnie, taką twardą babkę... nie wyobrażam jej sobie jakby się rozczulała, albo była świergotliwa, albo płakała... Lubię ją taką, na razie mi się nie znudziła, ale przyznam że dużo jakoś filmów z nią nie widziałam aż :P

into_the_moonlight

Twarda babka bo to lesba, i zawsze w związkach partnerskich gra rolę faceta, więc i w filmach jej to łatwo przychodzi.

użytkownik usunięty
baraqs

Oscar dla niej to by była zbrodnia stulecia :). Wszędzie gra identycznie a biorą ją ze względu na nietypowe warunki fizyczne i latynoską urodę.

baraqs

Nie jest lesbijką.
A w związkach homoseksualnych nie ma podziału na ''faceta'' i ''kobietę''.

Sumire_x3

Nie jest lesbijką, bo jest bi.

Solarisu

Dokładnie to miałam na myśli.

Sumire_x3

Jest takie powiedzenie wystarczy raz pociągnąć za spust by być zabójcą, wystarczy raz uprawiać seks za pieniądze by być kurtyzaną, wystarczy raz przespać się z tą samą płcią by być homo.

ChubakaCieLubi

A ile trzeba wygadywać głupot, żeby wyjść na idiotę?

Dessylyn

Skoro je wygadujesz to sama sobie odpowiedz.

ChubakaCieLubi

Dzięki, twoja mi wystarczy.

Dessylyn

Najbardziej zabawne jest to że myślisz że jest to prawdą to co piszesz a jesteś jedynie fermentem LGBT. Masz talent to do komentowania, niestety nie ma tam nic sensownego.

Agresja jest oznaką słabości więc pluj ile wlezie.

ChubakaCieLubi

Ciekawe masz projekcje, nie powiem. Plucie zostawiam tobie.

Davus

Zgadzam się w 100%

Davus

Bo jeszcze za krótko żyjesz :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
into_the_moonlight

Jak Ja ja widze to mam wrazenie ze ogladam ciagle ten sam film.Zdolnosci aktorskie mierne !

Kesler_2

dzis chyba mam juz podobne zdanie lol

into_the_moonlight

High five !

Kesler_2

yup!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones