Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams
toni666

Ło jeny, jeny... jakby to powiedział Frank Costello w "Infiltracji" - "Spokojnie, bo się wyprztykasz w gacie" :)
Nieee, no tak na prawdę to Michelle Williams jest bardzo ładna i utalentowana.
Po raz pierwszy widziałem ją z Leosiem w "Wyspie Tajemnic" i już tam zrobiła na mnie wrażenie. Niestety, przyćmił ją Leoś, który przebił tam samego siebie :)

Lukas_Art

tu o pieknie kobiety, a ty wyjezdzasz mi z leosiem, tez cos, znajdz swoje miejsce w krolestwie lepiej

toni666

Ok, ja znajdę swoje miejsce w królestwie, ale Ty znajdź słownik języka polskiego i zacznij pisać jak człowiek cywilizowany ;)

Lukas_Art

niewątpliwie,ma ona coś w sobie

Lukas_Art

szyk przestawny ci przeszkadza tez coś , a cywilizowany nie jestem, bo bym błędy robił jak sie ...robi dzis:) masz to samo co wcześniej.

toni666

Na bani jesteś, czy jaki ciul?

Lukas_Art

idz i nie wracaj z tym twoim ego.

toni666

Idę, nie wrócę - szkoda czasu.

Lukas_Art

Piękna i zmysłowa w tym filmie to była Mila Kunis. Prawdziwą królową wszechświata (z odpowiednią charyzmą) to był Weisz... a najlepiej i tak zagrał Franko.
Michelle Williams jest najbardziej bezbarwną postacią w całym filmie... mało tego - nie licząc roli Marylin Monroe to on w każdym filmie gra tak samo bezbarwnie. Uśmiech, a jeśli nie uśmiech to każdy inny jej wyraz twarzy jest na jedno kopyto. Jest ładna ale przeważnie zawsze inna aktorka ją przyćmiewa. Nie jest zła, jest po prostu zbyt przeciętna.

___ice___

A gdzie ty masz Mile i Weisz w ''Infiltracji''?

Lukas_Art

mam nadzieje, że to pytanie retoryczne... tylko dziwi mnie fakt czemu zadajesz je sam sobie.

___ice___

Wydaje się przeciętna bo potrafi się wczuć w rolę. Ona w filmach jest po prostu naturalna, postacie, które gra, zdają się być bardziej realistyczne.

___ice___

przeciętna? to chyba Blue Valentine nie widziałeś/aś

toni666

Prześliczna, to prawda, ale bardzo staro wygląda jak na swój wiek. Oglądając ją w rzeczonym "Ozie" myślałam, że jest niewiele młodsza od Weisz, która z kolei wygląda zachwycająco jak na swoje 44 lata. Williams ma lat 34... (w tym filmie oczywiście miały po rok mniej ;)
Kurde, szkoda, bo rysy ma naprawdę śliczne :)

toni666

średnio ładna, raczej przeciętna. Utalentowana? Owszem, ale nie wybitnie. Myślę, że rola życia jeszcze przed nią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones