Mikołaj Krawczyk

4,9
1 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Krawczyk
marcin112

zgadzam się z przedmówcą !

kazdamato

Dlaczego Pipka?

nietwojasprawa

nie Twoja sprawa :-)

kazdamato

Moja :P Nie no, chcę wiedzieć skąd taka opinia o nim, widzieliście serial, był w nim zły?

nietwojasprawa

Jest pipką i zawsze będzie! To że wziął lekcje aktorstwa i w miarę zagrał czy to że wynajął osobistego trenera i zrobił 6-cio paka ( tu opinie są różne, ja uważam że to 4-ro pak :-) ) nie zmieni tego że jest ciotą ! To tyle! Pozdro

kazdamato

pipa nie pipa, niezly z niego towar, ciało ma idealne i laskom się podoba i tu cię pewnie boli zazdrośniku

milenasy

ja tam nie narzekam na laseczki hehe! a co niego nie uważam go za niezły towar tylko za ciote i pipe! dla mnie lalkowaci goście nie istnieją! parafrazując znanego oratora "jakbym miał na wyciągnięcie ręki to bym zajebał" :-)

kazdamato

to bylo w psach dwa co ten koles sie na poczatku spowiadal (ten co gral kudlatego w kilerze :) ) "to by zaje..l. ojca swietego... no i wyrwalem chwasta.." o ta scne chodzilo? xD

NitroDNB

Tak Nitro ! Dokładnie o tą! tyle że ja tak bardziej ironicznie to zapodałem! :-)

marcin112

DOKŁADNIE! ... mierna aktorzyna, nie wiem co on tam robi bo kompletnie tam nie pasuje.

marcin112

Teraz go już nie ma, lepiej?

marcin112

Totalnie nie pasowal. Slowo "kur.wa" dosadniej brzmi w ustach 7 latka z osiedla niz u niego.

marcin112

w MA nie był najgorszy a jego "kur.wy" były spoko, *SPOJLA* i oczywiscie na plus ze go zabili *SPOJLA*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones