Mikołaj Krawczyk

4,9
1 768 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Krawczyk

może on źle zrobił że porzucił Anetę ale go lubię od nie dawna bo mam od niego autograf i dobrze zrobił że porzucił tą głupią Anetę dla Agnieszki bo Agnieszkę lubię od 15 lat.

kinomanka_13

a z jakiej racji twierdzisz nie znając kogoś że jest głupi ?

grimm92

co ty się czepiasz miałam na myśli że nie lubię Anety i przez nie uwagę napisałam chociaż Aneta jest głupia i nie umie śpiewać i za to jej nie lubię

kinomanka_13

bo to dziecinne podejście

grimm92

Jeśli ktoś jest dzieckiem to ma dziecięce podejście. A swoją drogą uwielbiam czytać posty "kinomanka_13 " to lepsze niż kabaret.

MIR66

ja już wolę kabaret.
ale spoko ja wolisz czytać takie coś.

MIR66

Ja to np. jestem zażenowana poziomem kinomanki_13. Naprawdę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kinomanka_13

"może on źle zrobił że porzucił Anetę". " i dobrze zrobił że porzucił tą głupią Anetę" tylko tyle mam do powiedzenia ;)

kukula19

To dziecko pisze, przeciez to widac na pierwszy rzut oka :)
Nie ma sie co podniecac. Jeszcze olej w glowie, sama dziewczynka nie wie dokladnie co chciala powiedziec :)))

kinomanka_13

jak możesz lubic Agnieszke od 15 jak masz max 13 ..trollu!

kinomanka_13

lubisz go od niedawna bo dostałaś autograf XDD
to że lubisz Agnieszkę (ok, nie jest złą aktorką) to nie znaczy że dobrze czy źle zrobił, nie tobie oceniać
pozdrówki

KaroLii96

ja go od 2 lat lubię bo , 2 lata temu ten autograf dostałam.

kinomanka_13

Żenua.

kinomanka_13

Lubisz go, bo masz od niego autograf? Madre. Moze polubilabys Hitlera, jakby Ci dal autograf wiedzac, ze wybil Twoich pradziadow?
Ach te gimnazjalistki!

drones

Co za glupie porownanie wybrales z hitlerem i zapamietaj sobie jedno nie mam 13 lat i nie Jestem gimnazjalistka jestem juz osobą dorosła wieku nie zdradze i daj mi spokój bo mam prawo lubić kogo chce i jak ci się nie podoba to sie mnie czepiaj bo zablokuje to co Napiaslam .

kinomanka_13

Faktycznie. Twoje "Lubie Krawczyka, bo dostalam od niego autograf" swiadczy o Twojej dojrzalosci. Korzystaj dziecko z wakacji, bo od wrzesnia juz do szkoly! Pozdrawiam.

drones

nie chodzę do szkoły jestem osobą dorosłą zapamiętaj to sobie.

kinomanka_13

Dorosłe osoby też chodzą do szkoły.

awk70

weź się mnie nie czepiaj bo ja już o tym wpisie nawet zapomniałam do momentu jak się mnie nie przyczepiłeś, a po za tym do szkoły nie chodzę ale od niedawna chodzę do pracy.

kinomanka_13

To źle zrobił czy dobrze zrobił????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones