Mikołaj Roznerski

5,4
11 976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Roznerski

Jest coś niesamowitego w jego spojrzeniu i w sposobie, w jaki się uśmiecha. (O grze aktorskiej się
nie wypowiem, bo nie widziałam go jeszcze w żadnym filmie, ale planuję obejrzeć "Chce się żyć",
wtedy ocenię.)

szarosen

zgadzam się z tobą, lubię go chociaż w M jak miłość mi się nie podoba, ale lubię go bo przypomina mi mojego kolegę z liceum. Ja planuje obejrzeć chce się żyć wtedy ocenie jego aktorstwo.

kinomanka_13

I jak wraźenia? Bo moim zdaniem Mikołaj to ma fajne, że jest w swoich rolach naturalny

szarosen

serio?! taki wiejski typ urody, a jak się uśmiechnie to total porażka,
ma coś takiego prostackiego w twarzy i ten zez haha, nie wiem czym się zachwycać i sepleni jak bóbr ;-P

Kasha

Gdzie on ma zeza? To chyba raczej z twoimi oczami jest coś nie tak bo ja żadnego zeza niewidze

WIELKAFANKATELENOWEL

przyjrzyj się dokładniej, czasem jak spojrzy w jakimś kierunku to jedna gałka oczna wraca z opóźnieniem (zawiesza się, ha haaa) i wtedy jest ewidentny modelowy i kliniczny zez ;P

Kasha

A ładnie tak o kimś pisać? Sprawia Ci to przyjemność? Wrzuć swoje zdęcie i też ocenimy

la_carra

hahaha, śmieszna jesteś, jak ktoś Ci prawdę pisze to się oburzasz, nic w tym złego nie ma, ze ma zeza jednym się podobać to może innym nie, a taka wada dla mnie wyklucza jego atrakcyjność

Kasha

Nie chodzi o prawdę tylko styl. to samo można powiedzieć na 2 sposoby - kulturalnie lub prostacko. mówienie, że ktoś sepleni jak bóbr czy wytykanie innych wad w taki sposób jest prostackie, ale rozumiem, że się. nie oburzysz jeżeli napisze Ci, że jesteś prostacka, bo nie możemy się oburzać o prawdę i naraziłabyś się na śmieszność

szarosen

Tak - w jego spojrzeniu jest głównie zez :) :)

anasza

Jaki zez ja żadnego zeza nie widzę porostu fajny chłopak i tyle

WIELKAFANKATELENOWEL

może dla niektórych i fajny, ot taki typ wiejskiego głupka ;P

szarosen

Masz rację. ja go widziałam w kilku filmach i gra dobrze - przede wszystkim jest naturalny

la_carra

w ,, chce się żyć " super zagrał i w ,, 7 rzeczy których nie wiecie o facetach ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones