Mikołaj Roznerski

5,4
12 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Roznerski

Miałam okazję porozmawiać z nim osobiście i byłam bardzo mile zaskoczona. Niezwykle otwarty, sympatyczny i miły człowiek. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego. Rozmowa z nim na pewno na długo zostanie mi w pamięci. Trzymam kciuki za jego karierę i wierze, że mu się uda!

lithium_01

Też mi właśnie kumpela mówiła, że to równy gość, zero zarozumialstwa, bardzo sympatyczny

la_carra

to prawda wczoraj po spektaklu ,, Kłamstwo " podeszłam do Pana Mikołaja poprosić go o wspólne zdjęcie i o autograf. Bardzo sympatyczny jest. A w spektaklu zagrał dobrze.

kinomanka_13

Miły może być, inna sprawa jak gra. A jeżeli w tym spektaklu grał tak samo jak w każdym filmie/serialu...

kinomanka_13

Widziałam go na żywo w spektaklu ''Dwoje na huśtawce'' i oceniam jego grę bardzo dobrze,sztuka była niezwykła i emocjonująca. Po spektaklu dostałam autograf i zrobiłam sobie z nim zdjęcie.
Przesympatyczny! :)

mrs robinson

właśnie byłam bardzo zaskoczona że jest przesympatyczny, bo po 3 miesiącach od tego spektaklu spotkałam go w Międzyzdrojach i też bardzo sympatyczny. Jest dobrym aktorem i w filmie , w serialu i przekonałam się że w teatrze też jest dobry. Polecam spektakl ,, Kłamstwo " .

kinomanka_13

Byłam na spektaklu ''Kłamstwo'',ale nie trafiłam akurat na niego,zamiast niego był Sambor Czarnota. Mimo tego bardzo mi się podobało! ;)

mrs robinson

W sierpniu wybieram się na ''Nerwica natręctw'' :) do teatru

mrs robinson

bo w wielu spektaklach jest obsada wymienna choć zdarzają się spektakle gdzie nie ma obsady wymiennej. Też bym chciała się wybrać na spektakl ,, Nerwica natręctw " ale narazie ten spektakl nie zawita w moim mieście.

mrs robinson

Sambor Czarnota też bardzo fajny i sympatyczny miałam okazję poznać go dwukrotnie w Międzyzdrojach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones