Mikołaj Roznerski

5,4
12 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Roznerski

beztalencie i mlaskacz

użytkownik usunięty

Zawsze gra tak samo. Jest nudny i aktor z niego żaden. Najbardziej irytujące jest jego nonszalanckie mlaskanie i zamaszyste przeżuwanie pokarmu- zauważyliście, że on to robi na każdym kroku :)) ciekawy pomysł na budowanie roli

mi jakoś to nie przeszkadza,uważam,że gra dobrze i chciałabym zobaczyć Mikołaja w jakiejś głównej roli,no i muszę dodać,że jest baaardzo przystojny i pociągający,życzę mu sukcesów :)

filmowaa

On gra tak samo bo nie ma w sobie nic.
A Ty filmowaa uważasz że jest przystojny? może, ale wiesz, że On zostawił swoją kobietę w ciąży, żeby grać?
że jej w niczym nie pomaga bo jest zajęty tylko serialowym graniem?
że ją okłamuje na każdym kroku przedstawiając się jako super miły facet, a w ogóle nie zajmuje się rodziną? dalej będziesz go bronić?

nakoniec

dobra,dobra,ciekawe skąd ty to niby wiesz...

filmowaa

Może stąd, że zna go osobiście? Ale jak sądzę o takiej możliwości nie pomyślałaś...

nakoniec

Twoja krytyka wobec jego osoby daje znać o powszechnej zazdrości. Mikołaj stał sie rozpoznawalny, dziewczyny za nim szaleja a ty mu zwyczajnie zazdrościsz. To bardzo polskie i smutne. Moze nie interesuje sie rodzine ale chyba artyści tak maja ze są skupieni na sobie. miło sie go oglada. zycze mu duzo sukcesów!

BanyCukino

Może on by wolał żeby faceci za nim szaleli bo wygląda jak....

maciekb80

jak...jakby mu wpadł wiatr we włos i to jest fajne.

BanyCukino

nie o to mi chodziło

maciekb80

jak dla mnie- kopia gry aktorskiej Iana Somerhaldera

maciekb80

po pierwsze uważam , że sam w sobie jest odrobinkę podobny do Iana ;) po drugie wygląda jak kto? gej? to miałeś na myśli? przykro mi, że nie jesteś dowartościowany ale mimo wszystko życzę Ci żebyś wyglądał jak on, poza tym tu nie chodzi jedynie o jego wygląd ale o sposób bycia- to jest pociągające;) i racja: KRYTYKA, to typowe dla Polaków.

annhun

skoro mówisz że wygląd nie jest najważniejszy a nastepnie życzysz mi żebym tak wygladał to sama sobie zaprzeczasz.

maciekb80

nie powiedziałam, że wygląd nie jest najważniejszy. powiedziałam, że on nie wygląda jak gej- jak dla mnie i że u niego bardziej chodzi o STYL BYCIA, bo jest po prostu pociągający ;) tyle.

maciekb80

Już myślałem, że sobie jaja robisz - jedziesz po gościu, którego masz ustawionego na avatarze. Dopiero po wejściu w Twój profil zobaczyłem, że facet jest tylko podobny do Roznerskiego.

xobevil

Po Goslingu też jechałem

maciekb80

Konstruktywnie, czy po prostu avatar masz ustawiony ironicznie, a typa nie lubisz?

xobevil

Za "lalaland" nie lubię. Reszta jest Okey

BanyCukino

Tak kuźwa, bo Polacy to tylko sasdroszczom i nie doceniajom swojih talentuw! Może i napisałaś to 7 lat temu, ale co raz napiszesz w necie zostaje na wieki. Także dowody swojej głupoty. Aktora się przede wszystkim ocenia po dorobku i grze, wygląd i wszystko inne jest na drugim miejscu. A to, że podoba się 13-latkom nie przekłada się na grę. Plus, krytyka zawsze oznacza zazdrość? Czytałaś to, co tu naskrobałaś? To co, krytycy filmowi/literaccy, różnego rodzaju sędziowie krytykują coś, bo zazdroszczą twórcom? Nie no, kurna, gratuluję

BanyCukino

Moim zdaniem nie ma w nim nic pociągającego. Typowy "przystojniaczek", nuda.

nakoniec

Co ma wspólnego granie z jego życiem prywatnym filmoweb jest poto żeby oceniać talent aktorski, a nie życie prywatne, bo to co robi w życiu prywatnym to tylko i wyłącznie jego sprawa

filmowaa

z tym mlaskaniem to prawda , obejrzalem wszystkie sztuki teatralne w ktorej gral i nie da sie ukryc ze mlaska :) i w kazdej roli jest identyczny ta sama maniera

zgadzam sie .niby inna rola a wyraz ten sam

Źle mu nie życzę, niech sobie gra i robi karierę, w końcu taki zawód :-).. co do mojej opinii, to generalnie źle mu z oczu patrzy :-) i pewnie dlatego takie role mu przypisują.. heh, wtedy jest wiarygodny bo przecież nie gra... :-) przerabiałem już sporo osóbek w ten sposób i nigdy się nie pomyliłem. Myślę że właśnie dlatego jestem psychologiem... Dziewczynę można moje panie łatwo uwieść, szczególne wzięcie mają właśnie tacy (źli z wyglądu) goście którzy buntowniczą przeszłość mają wymalowaną w oczach, przemawia wtedy do was facet który niczego się nie boi i z którym "ona" będzie bezpieczna... niestety większość kończy jak z opisu wyżej nick-u "nakoniec". Pozdrawiam.

Krzysiek79

Domorosłym psychologiem (zapomniałeś dodać). Prawdziwy psycholog wstydziłby się wypisywać takie brednie.

kris_kawon

Popieram .Psychologiem z poglądami rodem z zeszłego stulecia.Źli z wyglądu buntownicza przeszłość, ? Coś chyba niewiele Pan wiesz o prawdziwych kobietach,dziewczynę może zachwycą ,ale nie świadomą siebie kobietę.

Ale Wy jesteście wredni!!!!!! Podzielam zdanie ,że to zazdrość. Szkoda zachodu ,żeby się z Wami wdawać w dyskusję. Żółć zalewa ,co? Powodzenia w życiu z takimi charakterkami!

1asiunia

Zgadzam się z tobą w stu procentach

jaka zazdrość? kobiety obudźcie się, omotał was swoją urodą? czy jak? :P każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a ja niestety muszę się zgodzić, że jest bardzo słabym aktorem albo nie miał jeszcze okazji pokazać na co go stać bo osobiście kojarze go z MjM ,Na Wspólnej, Chce się żyć

Wild_Roses

Dokładnie i zazdrość z tym nie ma nic wspólnego po to jest filmweb, żeby wypowiadać opinię na temat umiejętności aktorów. A we wszystkich widzianych przeze mnie jego rolach Roznerski gra niegrzecznego, imprezowego chłopca, cwaniaczka i playboy'a co to wyrwie każda panienkę i żadna mu się nie oprze!Być może ma szeroki wachlarz umiejętności, ale niestety albo reżyserzy nie chca go obsadzac w innych rolach, albo on sam nie chce innych ról przyjmować. Jeśli chodzi o urode i charakter to kompletnie nie w moim typie, mnie nie pociąga. Wolę Dawida Ogrodnika, to jest dopiero świetny młody aktor

WIELKAFANKATELENOWEL

Nie wiem jakim aktorem jest Dawid Ogrodnik bo jeszcze nie widziałam żadnego filmu z jego udziałem, ale widziałam jego zdjęcia na necie i to które jest na filmwebie i doszłam do wniosku że Mikołaj Rozterki jest sto razy przystojniejszy, a Dawid Ogrodnik jeżeli chodzi o urodę to z Mikołajem Roznerskim nie ma szans, wiadomo każdy ma swój gust, ale na mnie Dawid Ogrodnik żadnego wrażenia nie zrobił porostu niema naczym oka zawiesić.

WIELKAFANKATELENOWEL

Ale my tu nie oceniamy wyglądu aktora, tylko jego umiejętności

ola_love

milenasy napisała że Roznerski nie jest w jej typie dała do zrozumienia że jej się nie podoba więc jak nie jest oceniany wygląd?

tak! tak! tak!

Jest dokładnie taki sam jak w serialu MjM bo zostawił swoją partnerkę Martę Juras (nie mówiąc o małym Antku) dla Olgi Bołądź . ciekawe jak potoczy dalej się wątek Marcina z tego co wiem to ma ciągnąć na trzy fronty, ale że rzucił swoją partnerkę to mam nadzieje że w serialu też ją rzuci i wróci na stałe do Kasi. mocno kibicuję im :)

ten kolo nie gra (bo nie potrafi) tylko jest taki beznadziejny w realu

Podzielam - nie wiem kto i dlaczego daje mu role. Oglądam M jak Miłość i widzę strasznego narcyza. Masakra, aż mnie bierze na wymioty. Facet strzela takie miny, jakby się miał zaraz pomadeczką pomalować. Z prawdziwym mężczyzną to niewiele ma wspólnego. Marcin Mroczek jest bardziej męski.

Mlaskacz z niego nieprzeciętny, przykład:
https://www.youtube.com/watch?v=juxInXhf0bk
3:24

"Nonszalanckie mlaskanie" hahaha, dobre :D

WielkiSzu

ja uważam że teraz dobrze gra wczoraj obejrzałam ,, 7 rzeczy których nie wiecie o facetach " i dobrze tam zagrał i fajne okularki miał w tym filmie do twarzy mu w nich było. Ale w ,, M jak miłość " to mnie od niedawna irytuje ,ale cieszę się że w ,, 7 rzeczy których nie wiecie o facetach " zrobił na mnie pozytywne wrażenie.

Jaka zawiść w ludziach...
Roznerski gra w teatrach. Spektakle u Rębacza i innych chyba o czymś świadczą. Prywatności aktorów
nie wyciągamy na portalu, który dotyczy innych tematów. To nie ''Pudelek''. Zachęcam posmakować trochę Kultury i Sztuki. ;-)

AldonaCh

Święte słowa Nataliaaa . Ja osobiście przestałem oceniać kogoś przez pryzmat gry w serialu gdyż czesto rola nie pozwala na rozwinięcie skrzydeł w pełni (chyba że ów rola jest charakterystyczna) . Warto wybrać sie do teatru i potem kogoś oceniać . Wiele aktorów w serialu gra mdło , na jedno kopyto a na scenie wręcz brylują i w pełni pokazuja swój warsztat .

maciekb80

AldonaCh. Nataliaaa utworzyła dyskusje. ;-)

AldonaCh

sorka :)

użytkownik usunięty

Zgadzam sie pomimo tego że jest całkiem przystojny to grać nie potrafi przynajmniej w M jak miłość denerwuje mnie jak mlaska i gada szeptem robiąc przy tym dziwaczną minę

Jest nominowany do tele kamery więc raczej nie jest beztalenciem Pozatym jak dla mnie ma mega talent i jest bardzo fajny

WIELKAFANKATELENOWEL

Hahaha nominowany do Telekamery

NelCia120

No i z czego się smiejesz widać jesteś zbyt daleko z nowinkami

Po co się tak przejmować gościem, który nie zagrał w niczym poważnym? Ma trafiać do fanek telenowel i widocznie trafia. Jak czasami zerkam na tv i widzę bardzo ładną aktorkę z przyjemnym głosem to zapamiętuję tylko tyle i też jestem w stanie powiedzieć, że jest najlepsza w serialu i inteligentniejsza od scenarzystów i powinna zgarniać tam wszystkie nagrody, choćby grała najgorzej ze wszystkich, a w realu była głupsza od przeciętnej 15 latki. Nie chcę krytykować, bo się dzisiaj dowiedziałem o jego istnieniu, ale u Kuby lepiej Kamińska wypadła, albo wypadnie, bo widziałem tylko zwiastun. Ładna i utalentowana aktorka, może tylko przy niej taki się wydaje nijaki i go krzywdzą tym, że nie dostał żadnej poważnej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones