Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

bez makijażu
http://www.snobka.pl/artykul/gwiazdy-bez-makijazu-czesc-czwarta-16264/1/33#photo -gallery

karolejn777

No bez makijażu nie powala.Jak 99% wypindrowanych amerykańskich aktorek,które co dopiero z łózka wstały ;P

maIinowa

I to jest dla Was, durne baby, nauczka, że jeśli się chce, to można wyglądać jak trzeba. Mila ma 31 lat i ma już prawo nie olśniewać dziewiczym pięknem. Swoje przeszła, nauka do roli filmowej to ciężka robota, stres związany z fanami, różne imprezy, namolni zakochani desperaci, itd.
Wszystko to odciska na ludziach piętno. A nasze polskie panie (o których niektórzy twierdzą, że są - o zgrozo - najpiękniejsze na świecie) powinny uczyć się, że można, i powinno się wyglądać ładnie.

Kobieta ma być ładna. Niektóre są naturalnie ładniejsze od innych, inne nieco mniej, ale półki sklepowe aż uginają się od kosmetyków, od kredek, jakichś innych mazideł czy szminek. Odzieżowe aż pękają od ładnych sukienek, od zwiewnych bluzek i ładnych dekoracji. Możecie się ubierać ładnie, jak na kobietę przystało, bo są do tego warunki. A jak nie ma kasy - są promocje, obniżki, rabaty, są second handy, czy nawet koleżanki, które mogą pożyczyć ciuch.

Bo jak widzę te wszystkie Polki w tych ciasnych jeansach i bluzach dresowych, to aż rzygać się chce. Albo leginsy i balerinki. Co to w ogóle ma być? Fatalnie.

Pamiętam jak jechałem do Holandii. Znajomi mówili: "Co? Holenderki? Te spasione Helgi". Otóż byłem, widziałem. To są piękne, zadbane i miłe dziewczyny. Do tego szczupłe i dbające o zdrowie. To samo Włoszki (choć może nie są już tak miłe), ale ładnie się ubierają, w kwiaty, na kolorowo. Wpinają we włosy różne pierdółki, co tylko dodaje im uroku.

A u nas? Leginsy, balerinki, kok na głowie i torba-wór na ramieniu. Fuj :(

Lukas_Art

zapewne Ty wyglądasz jak mix Jamesa Franco z Bradem Pittem? i co to za apostrofy tutaj do mnie kierujesz,jakbym była winna temu,że jakiś grubas nie potrafi się ubrać? Nie podoba Ci się,wyjedź i nie lamentuj tu bezsensownie.
P.S. Nie wiem na jakim wygwizdowie mieszkasz,ale weź wyjedź gdzieś do miasta. I błagam,mimo,że pogoda dopisuje i jest gorąco,nie zakładaj sandałów i skarpet.I zgol dziewiczy wąsik,bo Twój wpis sugeruje,że jeszcze długa droga przed Tobą zanim pewne sprawy zrozumiesz.

maIinowa

Żeby była ścisłość, mieszkam w Głogowie, mam 183 cm wzrostu, 30 lat, krótkie czarne włosy (choć nie dawno miałem długie), niebiesko szare oczy, jestem szczupły i w miarę wysportowany.
Na brak powodzenia nie narzekam, choć mówię jak na spowiedzi: nie uważam się za mix pana Franco i pana Pitta, bo i niby dlaczego mam się uważać. Powinienem mieć jakieś kompleksy? Przykro mi - nie mam.
Bo to Wy, kobiety i dziewczyny, notorycznie jesteście niezadowolone ze swojego wyglądu. I wiele z Was ma słuszność. Kłopot w tym, że nic z tym nie robicie. Często spotykam dziewczyny, które naoglądają się debilizmów z MTV i na swoje biedne krzywe nogi zakładają obcisłe rurki i trampki, w których wyglądają fatalnie. Albo ta dziwaczna moda na kok w stylu Adele. Jak jeden mąż, jak produkt z taśmy - kok, balerinki, czarne getry i wór na ramieniu.

A zresztą, prosiłbym tylko o powstrzymanie się od atakowania mnie personalnie, bo ja chociaż jadę ogólnie po wielu osobnikach, a nie po konkretnym. Ty natomiast zaczynasz stosować jakieś osobiste wycieczki, co może świadczyć o... a zresztą, nieważne.

Lukas_Art

Jesteś piękny jak marzenie, ale mógłbyś już się zamknąć.

Lukas_Art

co za Wy,jakie Wy? jak na razie to Ty tutaj robisz osobiste wycieczki do mnie,jakby to była moja wina,że ktoś nie ma wyczucia dobrego smaku. W ogole po co ta cała dyskusja? Świata nie zmienisz,wyjedź za granicą do pięknych,słodkich Holenderek i przestać wylewać żale na forum filmowym.

maIinowa

A co, zabronisz mi? Ciebie nie obrażam. A do Holandii i owszem, pojadę, ale za jakiś czas.
Poza tym po co tak bardzo naskakujesz i bronisz tej beznadziejnej mody, którą wyznaje 75% młodych Polek?
Zamiast się ubrać po dziewczęcemu, w jakieś kwiatki, usta pomazać trochę czerwienią, oczko delikatnie podkreślić, kwiat we włosy wczepić, to nie... blada szminka, getry i tenisówki. A idźcie wy, w diabły :D

Lukas_Art

Miałam nie odpowiadać,ale...

'Kobieta ma być ładna'- serio? Facet też powinien być ładny,a co mamy sobie żałować?

'Bo jak widzę te wszystkie Polki w tych ciasnych jeansach i bluzach dresowych, to aż rzygać się chce. Albo leginsy i balerinki. Co to w ogóle ma być? Fatalnie. ' - rzygaj.Ale najpierw wyjedź ze wsi,może nie rzygniesz.

'A u nas? Leginsy, balerinki, kok na głowie i torba-wór na ramieniu. Fuj :(' Fuj to jest jak jedziesz latem w zatłoczonym autobusie.Co Ty masz do tych leginsów? nie podobają ci się opięte leginsy na zgrabnych nogach? Problemy ze wzrokiem czy jakaś ukryta inna orientacja?

'Żeby była ścisłość, mieszkam w Głogowie, mam 183 cm wzrostu, 30 lat, krótkie czarne włosy (choć nie dawno miałem długie), niebiesko szare oczy, jestem szczupły i w miarę wysportowany.' - Przydałaby się jeszcze znajomość poprawnej polszczyzny- nie z przysłówkami piszemy razem. Kobiety z czerwonymi ustami w zwiewnych sukienkach nie przepadają za analfabetami.

'Na brak powodzenia nie narzekam, choć mówię jak na spowiedzi: nie uważam się za mix pana Franco i pana Pitta, bo i niby dlaczego mam się uważać. Powinienem mieć jakieś kompleksy? Przykro mi - nie mam.' - No i bardzo dobrze.Pewność siebie to podstawa.Nawet jak ważysz dwieście kilo i zapieldalasz w legginsach.

'Bo to Wy, kobiety i dziewczyny, notorycznie jesteście niezadowolone ze swojego wyglądu. I wiele z Was ma słuszność. Kłopot w tym, że nic z tym nie robicie. Często spotykam dziewczyny, które naoglądają się debilizmów z MTV i na swoje biedne krzywe nogi zakładają obcisłe rurki i trampki, w których wyglądają fatalnie. Albo ta dziwaczna moda na kok w stylu Adele. Jak jeden mąż, jak produkt z taśmy - kok, balerinki, czarne getry i wór na ramieniu.' - Myślałeś kiedykolwiek o pracy stylisty? Zbiorowa metamorfoza Polek to byłoby niebywałe osiągnięcie. Może w końcu znalazłbyś wybrankę serca,mimo,że na brak powodzenia nie narzekasz?

'A co, zabronisz mi? Ciebie nie obrażam. A do Holandii i owszem, pojadę, ale za jakiś czas.' - Może już najwyższy czas? Po co sobie nerwy psuć nieodpowiednim ubiorem Polek?

Naprawdę nie rozumiem dlaczego się tak uczepiłeś biednych krajanek. Mamy zgoła inne wyobrażenia.Fakt,czasem się znajdzie ktoś na kogo popatrzysz z politowaniem,ale ogólnie mam wrażenie,że na ulicach jest rewia mody.A Ty jak mantrę w kółko powtarzasz 'baletki,leginsy,kok,bla bla bla'. Chyba zapomniałeś,że to nie szata zdobi człowieka tylko odwrotnie.

maIinowa

Pomijając motyw z analfabetyzmem i ogólną skłonność do obrażania, wyjaśnię Ci na spokojnie o co mi chodzi, ok?

No więc tak: większość Polek ma zajoba na punkcie mody, prawda? U części ten zajob jest bardziej stonowany, a u innych bardziej rozbuchany. Czyli jedne przykładają większą wagę do tego, co noszą, a inne mniej. Zgadzamy się chyba, prawda?
Problem polega nie na tym, że te, które przykładają większą wagę do ciuchów wyglądają brzydko (choć i to jest prawdą, ale nie podstawą problemu), lecz na tym, że wyglądają jak zdjęte z taśmy w fabryce. I nie mieszkam na wsi, ale w średnim mieście liczącym około 70 tys. mieszkańców. Skończyłem studia, pracuję w firmie razem z kobietami i dziewczynami, więc naprawdę widzę jak one się ubierają. Tzn. jak ubiera się większość. I z ręką na sercu mówię, że w 70-80% przypadków są to getry (tudzież legginsy), zwyczajne koszuliny, kok i balerinki (vel trampki), co stanowi kwintesencję braku gustu.

Czy mam rozumieć, że współczesna dziewczyna, która chce się podobać (a każda chce się podobać) ma zakładać trampki albo baletki, które kosztują 15 zł u Wietnamczyka na targu? Czy to ma przyciągać faceta? A może getry, w których kiedyś w podstawówce śmigały 10 letnie dziewczynki na wuefie? A może te mega-torby na ramię, w których znajduje się 90% powietrza, szminka, komórka, portfel, butelka wody i klucze od mieszkania? To ma się facetom podobać?

Powiem Ci w tajemnicy, co się podoba facetom. Mam kolegów i znajomych i często sobie gadamy o Was, dziewczynach. A zatem powinnyście wiedzieć, że większość facetów (większość, ale nie wszyscy, powiedzmy 70%) wręcz marzy i tęskni za starym stylem dziewczęcości. Za kobietą w sukience w kwiaty i na delikatnym obcasiku, za dziewczyną ze swoimi, pachnącymi włosami (nie za tymi wyżelowanymi czupiradłami). Tęsknimy za dziewczynami z czerwonymi ustami, która lubi wczepić sobie kwiat we włosy, która pachnie, a nie ćmi peta w parku wpieprzając bułę i zapijając Kubusiem.
Za takimi dziewczynami tęsknimy.

Dziękuję za uwagę. Tylko proszę, bez posądzeń o analfabetyzm, jeśli gdzieś nie wstawiłem przecinka.

Lukas_Art

Czytam Twoje wypociny i oczom nie wierzę? SERIO? Naprawdę masz takie wyobrażenie? 'a nie ćmi peta w parku wpieprzając bułę i zapijając Kubusiem. ' - No błagam,gdzie Ty chodzisz,po śmietnikach jakiś? Nie twierdzę,że na ulicy nie spotkasz kobiety z papierosem,ale nie przesadzaj,bo zobrazowałeś to tak,jakby na ulicach było tyle smogu co w Chinach.

A teraz kwestia trampek,po pierwsze,trampki Converse Albo Vans to wydatek rzędu 150-250 zł i u żadnego Wietnamca ich nie dostaniesz.Prezencję też mają dobrą.A po drugie- sorry Batory ale nie mam zamiaru po 10h spędzonych na uczelni wracać do domu w butach na 'delikatnym obcasiku'. Stopy by mi odpadły. Nie odmawiaj wygody dziewczynom,które są cały dzień nogach,pracują,studiują i i się uczą. Mnie się podobają faceci w garniturach,ale czy ja wymagam od kogoś,żeby od poniedziałku do piątku radośnie hasał w garniaku?

Teraz ja Ci powiem w tajemnicy,co się kobietom podoba.Mam wiele koleżanek i znajomych i często rozmawiamy o Was,chłopakach.A zatem powinieneś wiedzieć,że nie cierpimy chamów,prostaków i prymitywów.A niestety tych nie brakuje,mężczyzn którzy wpieprzają się w kolejkę,nie przepuszczą kobiety w przejściu,dżentelmeni XXI wieku.Głośno skomentują,że 'dobra dupa,z chęcią jeden i drugi by puknął'.Ubrany w skarpety i sandały,wielka czapka na łbie,że oczu i twarzy nie widać,wydziarany jak kryminalista,portki za przeproszeniem jak jakiś denny raper,w których krok kończy się za kolanami.Albo co gorsze,spodnie wyglądem przypominające legginsy,gdzie już igły nie wsadzisz nawet,opięte do granic.To jest dopiero fuj.Mam dalej wymieniać?

Zanim znów obrazisz takimi bezsensownymi uwagami (to eufemizm akurat w tym przypadku) zdecydowaną większość kobiet,to pomyśl o swoich ziomeczkach. Np.tych w pedalskich rurkach albo panów z budowy.To jest dopiero kwintesencja dobrego smaku,w ubiorze i zachowaniu.

maIinowa

Dobrze, że chociaż przyznałaś rację, że tak się ubiera większość kobiet.

Z drugiej strony ja nie będę unosił się jakimś wyimaginowanym honorem i przyznam Ci rację z tymi prostakami, chamami i prymitywami. A i w rurki trafiłaś. No i? Ja Ci przyznaję rację, męska moda uliczna w Polsce (mówię: w Polsce, nie w Warszawie, czy Krakowie). to jeszcze większa porażka, niż z dziewczynami.

Jak widzisz nie mam zamiaru bronić panów tylko dlatego, że sam należę do nich. I nie mam zamiaru sugerować, że mam świetny styl, bo nie mam. Bo i dlaczego? Po co? Aby przyciągnąć uwagę jednej z tysięcy samic na ulicy? Aby się z nią umówić? Zaprosić na kawę? Związać się z nią? Aby się oświadczyć? Zaręczyć? Wziąć ślub i spłodzić dziecko? A potem już nic nie mieć z życia, bo żona, bo dziecko, bo odpowiedzialność?

Życie jest zbyt piękne, aby marnować je na takie przykucie się do jednej ściany.

Lukas_Art

A w co mają się ubierać? W prześcieradła? W sklepach jest wszędzie to samo,wszędzie,taki sam fason bluzek,spodni,sukienek,butów itd,różnią sie tylko ceną i kolorem.A i tak mimo wszystko jest jakaś różnorodność. Masz jakieś utopijne wyobrażenia,gdyby nagle kobiety zaczęłyby się ubierać według Twojego 'widzimisię' to za chwile byś stwierdził,że rutyna,że każda tylko kiecka,obcas,kwiatek we włosach i czerwone usta.

Ja już z góry szczerze współczuję tej 'samicy',' jeśli jakaś da Ci się poderwać. Naprawdę.Mam nadzieje,ze nie będzie aż taką idiotką,żeby się totalnie dopasować do Ciebie. Chyba,że lubisz konformistki.To wtedy tak.

Nie chce mi się dalej uskuteczniać tej pogawędki,konsensusu nie będzie,chciałbyś kijem rzekę zawrócić a tak się nie da.Jeśli jesteś aż tak zniesmaczony wyglądem,ubiorem i zachowaniem Polek no to wyjedź i tyle.Ale najpierw popatrz w lustro i zastanów się nad sobą;] Powodzenia!

maIinowa

Dlaczego suponujesz, że z moim wyglądem coś jest nie tak. Wyglądam całkiem normalnie. Ani piękny, ani brzydki. To po pierwsze.

Po drugie z Polski wyjadę, ale nie po to, aby oglądać panienki. Bo to strata czasu. To samo mam w TV. Co innego zagadywanie i podrywanie.

Po trzecie niejedna samica dała mi się już poderwać i jakkolwiek dwie zerwały ze mną, to z pozostałymi było tak, że musiałem wywołać wrażenie, że to one ze mną zrywały, bo nie chciałem, by było im przykro. Taki jestem dobry chłopak. Wilk syty i owca cała :)

Poza tym po raz kolejny osobiście mnie obraziłaś, toteż kończę - jakkolwiek dość... irytującą - dyskusję z Tobą. Nie musisz odpisywać.

użytkownik usunięty
Lukas_Art

a jeśli chodzi o włosy to masa facetów mówi że mam ich za dużo żebym je ścieła żeby tak nie wyglądały pofarbowała wyprostowała czyli żebym zrobiła wszystko by je zniszczyć i by nie wyglądały naturalnie co się dzieje pytam?podobno faceci lubią naturalność

Ja z pewnością nie kazał bym Ci ścinać włosów. Nie ma to jak wtulić się w naturalne, miękkie dziewczęce włosy (choćby wyglądały jak lwia grzywa).
Pamiętasz może, jak Bridget Jones wyglądała po przejażdżce z Hugh Grantem w "Dzienniku..."? Wtedy to wywoływało salwy śmiechu. A dzisiaj, bodajże w reklamie Loreal okazuje się, że to wielu krzyk mody. Tak więc, jeśli chcesz usłyszeć moją radę nie ścinaj włosów, a opinie facetów to... tylko opinie facetów :)

Lukas_Art

Zadaj sobie kiedyś tyle trudu, żeby zaprosić "fatalnie ubraną niedziewczęcą" dziewczynę na kawę i z nią porozmawiaj, potem zaproś koleżankę z kółka różańcowego w sukience w kwiatki i kwiatuszkiem w miękkich, pachnących i naturalnych włoskach ( tylko nie gwarantuję, że "maźnie szmineczką czerwoniutką" swe dziewicze usteczka ani "podkresli kreseczką" niewinne oczęta ) i opisz wrażenia, mam szczerą nadzieję, że rozbawisz mnie jeszcze bardziej niż Twoje wczesniejsze komentarze :D. Btw, jak na trzydziestolatka jesteś zaskakująco wręcz infantylny, ale to żadna obraza żeby nie było, uważam infantylnych chłopców za przeurocze stworzonka

użytkownik usunięty
Lukas_Art

nie sposób się z tobą nie zgodzić co do mody polek
ale z tego co widze to to co mówisz odbiega od tego co mówią inni faceci
otóż ja kocham sukienki w kwiatki buty na obcasie moje naturalne falowane włosy nie farbuje ich nie uzywam pianek lakierów czasami fajnie wg mnie je zepnę ogólnie ty by był zadowolony
mój facet tego nie cierpiał nie cierpiał moich sukienek często mówił bym ubrała leginsy koszulkę albo rozciągnięty dres co do włosów stale mu przeszkadzały mówił ze bym je spieła o zgrozo w koka na czubku głowy
to że był chorobliwie zazdrosny to swoją drogą ale koledzy gdy mnie widzieli w takich sukienkach zaraz mówili że się wystroiłam jak na wesele kobiety tak samo mimo że moje wystrojenie polegało tylko na ubraniu sukienki a ich zwykly strój + tapeta tusze szminki pudry cienie kredki pianki lakiery róże itp są wg nich czymś normalnym
już nie chce mówić o doczepianych perukach które teraz są plagą a dzewczyny przyklejają je na butapren

No to widocznie znamy nie tych samych facetów ;) wiesz, to wygląda tak, że kobieta stara się na ogół jakoś wyróżnić, prawda? I dzisiaj doszło do tego, że totalnie wyróżnia się klasyczny kobiecy i dziewczęcy styl (sukienka, naturalizm, itp). Stąd właśnie te komentarze, które słyszysz.
Oczywiście są faceci, którzy marzą o tym, aby ich pani upodobniła się do nich, czyli założyła getry i dres, no ale... sorry, to świadczy o facecie.
W grę wchodzi też wiek, bo taki 23latek pewnie lubi laskę w legginsach i trampkach, ale już facet powyżej 30 woli coś innego. Szminkę na ustach, kwiatki, takie kobiece bajery, którymi od wieków nas bajerujecie, ale ostatnio przestałyście zainspirowane medialnymi gwiazdeczkami i ulotnymi trendami (to nie było do Ciebie, tylko ogólnie).

użytkownik usunięty
Lukas_Art

no widzisz tylko że mój facet był starszy ode mnie o 12 lat teraz ma 37 myślałam że ma trochę oleju w głowie jak widać mądrość życiowa czasami nie idzie w parze z wiekiem
wmawiał mi że gdy razem idziemy i sie za mną oglądają to on pali się ze wstydu bo się śmieją z moich sukienek:)

Nawiedzony, zakompleksiony burak ;)
Prawda była pewnie taka, że ludzie się oglądali, bo nie mogli pojąć co takie męskie bezguście robi u boku tak fajnie ubranej laski.

Lukas_Art

Aha szminki ani nawet przeźroczystego blyszczyku nie moge uzywac bo mam duże, pełne i dodatkowo intensywnie rozowe usta więc taki bajer zawsze wyglada karykaturalnie.

Lukas_Art

,,Powiem Ci w tajemnicy, co się podoba facetom. Mam kolegów i znajomych i często sobie gadamy o Was, dziewczynach. A zatem powinnyście wiedzieć, że większość facetów (większość, ale nie wszyscy, powiedzmy 70%) wręcz marzy i tęskni za starym stylem dziewczęcości. Za kobietą w sukience w kwiaty i na delikatnym obcasiku, za dziewczyną ze swoimi, pachnącymi włosami (nie za tymi wyżelowanymi czupiradłami).''

Fajnie tylko że ja tak wlaśnie sie ubieram ale jak mam na sobie sukienke to zakładam czarne leginsy. Moje nogi jako jedyny element mojego ciala do chudych nie nalezą i nie mam ochoty chodzić z odkrytymi. To samo tyczy się tego że skóra ktorą mam na nogach nie wyglada najlepiej a kiedy zalożę krotszą sukienke lub tunikę która sięga do polowy uda nie chce ryzykować żadną golizną. Uwielbiam sukienki ale dobrze się czuję gdy nie chodze z odsloniętymi nogami i wlasnie dlatego dla mnie sukienka to zawsze z czarnymi leginsami nigdy z jakimis okropnymi rajstopami ktorych nie toleruje.

Lukas_Art

A ja myślę że masz kompletną rację, a panie wypowiadające się tutaj są tymi ubierającymi leginsy do balerinek :D

karolejn777

hehe niezła ściema, problem w tym, że to nie ona, aczkolwiek budowa twarzy bardzo podobna

nillvo

niestety to jest mila kunis bez tony tapety na twarzy

karolejn777

hm, jeżeli nawet - to i tak bym ją przygarnął na noc

karolejn777

Pokaż swoją paszczę.

terron

ty masz paszcze a ja mam twarz

karolejn777

Takimi rzeczami interesują się w większości ludzie zakompleksieni bez własnych zainteresowań .Wstaw swoją fotę to pogadamy komu jest makijaż potrzebny.

terron

hahahahah śmieszny człowieczku pogódź sie z tym że większość hoolywudzkich gwiazd bez tony tapety wygląda niekorzystnie a tamten mops na zdjęciu to właśnie mila kunis w wersji naturalnej nie ma ludzi idealnych nawet w hoolywood

karolejn777

A ty wierz co piszą na stronach typu burdelek.pl .To jest dopiero smutne. To że ludzie showbiznesu są odpicowani wiadomo od dawna ale to że zdjęcia bez makijażu (raz że często specjalnie pokazane z najgorszego kąta i w złym świetle ) też są picowane ci umyka . Takie serwisy żerują na ruchu generowanym przez pustaki interesujące się czyimś życiem . A ty im tylko zasilasz wejścia .

karolejn777

Jeszcze jedno .Życia swojego nie masz że cię interesuje czemu gwiazdy i wiele innych osób wygląda lepiej niż ty .Sobą się zajmij a nie durne ploty rozsyłasz .Zdjęcie fake na max kompletnie nie ta osoba .Takiego dramatu nie da się kredką do oczu naprawić .

użytkownik usunięty
karolejn777

Nie wszystko da się pokryć makijażem...
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/mila-kunis-pokazala-wagine-przylepila-sie-posla dkami-do-szyby_410294.html

karolejn777

odlądałam ostatnio pulp fiction i Mia po przedawkowaniu bardzo przypomina Milę http://24.media.tumblr.com/tumblr_md4zi9vPmA1qa29pko1_500.png

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones