Miley Cyrus

Destiny Hope Cyrus

7,4
5 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miley Cyrus

to jest bardziej brzydka niż ładna, a talentu aktorskiego to ona nie ma. Kiepska aktorka i piosenkarka.

cyfrowy_baron

Coś w tym jest. Gdyby nie skandale już dawno nikt by o niej nie pamiętał.

missnothing__

Ma świetny głos.

dziurawa_krystynka

Zależy od gustu. Jak dla mnie nic specjalnego, o wiele lepsza moim zdaniem jest chociażby Taylor Momsen.

missnothing__

Fajnie śpiewa ale Miley ma ten głos bardzo charakterystyczny. Tamta dobry, ale przeciętny wśród piosenkarek. :)

dziurawa_krystynka

Rzeczywiście, Miley głos ma dość charakterystyczny, ale bez przesady. Jak dla mnie, jej cała osoba to po prostu przerost formy nad treścią.
Taylor ma przeciętny głos? Z tym się na pewno nie zgodzę. Nie znam innej artystki o takiej barwie głosu. Jej głos jest charakterystyczny tak samo jak Miley, a nawet powiedziała bym, że bardziej. Dodatkowo naprawdę widać, iż Taylor kocha to co robi i muzyka jest dla niej sposobem na wyrażanie siebie. Jest w tym czasem dość kontrowersyjna, można by powiedzieć- tak jak Miley. Niemniej jednak dla mnie, pomiędzy nimi jest subtelna różnica. Taylor jest po prostu czasem wulgarna w tym co robi, Cyrus natomiast przekracza wszelkie granice dobrego smaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones