Millie Bobby Brown

8,5
24 706 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Millie Bobby Brown

Naprawdę. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie, mimo że jej postać nie miała jakichś skomplikowanych emocji... a jednak. Ma szansę.

No i coś czuję.. że łysa do nas jeszcze wróci :)

Latajacy_Holender

OFC!! Absolutna petarda w Stranger Things. Elektryzowała mnie od pierwszej sceny. No i ma powalający dziecięcy uśmiech. Oby wracała do nas jak najczęściej!!!

Oczywiście łysa!!! He he...

looypa1125

Mam nadzieję, że w drugim sezonie serialu również ją ujrzymy

looypa1125

Łysa wygląda jak chłopak. A w Enola Holmes wygląda na ładną młodziutką kobiete.

Latajacy_Holender

Nie miała skomplikowanych emocji? :D To jest najbardziej skomplikowana emocjonalnie postać w całym serialu, poradziła sobie z tym świetnie.

uosinski

uosinski - zgadzam się w 100 %

uosinski

taa! i było coś niezwykłego w jej głosie, każde jedno słowo miało taki ładunek..czy to tylko ja?

Dehzz

nie tylko Ty ;) Ma dziewcze talent. rola była trudna- mogła albo wypaść bardzo dobrze albo fatalnie, poradziła sobie koncertowo. Sceny koncentracji- mistrzowska mimika i ułożenie ciała-nie przedobrzyła, nie wyglądała komicznie. Super aktorka.

Dehzz

Zgadzam się :)

Dehzz

a widzieliście tę transmisję na żywo? https://www.facebook.com/StrangerThingsTV/videos/783104181829267/ ,słowa jakimi się posługuje, w ogóle nie pasuje do swego wieku

uosinski

w punkt!

Latajacy_Holender

Zobacz jej rolę w Intruders-ach. Była o dwa lata młodsza a jak już grała. Myślę, że grą dorównuje takim dziecięcym mistrzyniom jak Dakota Fanning czy Saoirse Ronan.

Latajacy_Holender

Zrobiła na mnie ogromne wrażenie, mimo że jej postać nie miała jakichś skomplikowanych emocji... a czego można się spodziewać po kilkuletnim dziecku, które od urodzenia nie zaznało niczego innego poza cierpieniem oraz okrucieństwem i chłodem ze strony bezdusznego personelu widzącego w niej wyłącznie obiekt do badań? Dopiero po ucieczce z laboratorium uczy się normalnego życia i okazywania emocji...

Skandal

To, że uczy się okazywania, nie oznacza, że emocji nie ma.

Latajacy_Holender

szeryf przyniósł do lasu gofry wiec chyba to dla niej ...czy cos pomyliłem :P

Latajacy_Holender

Już nie łysa. :)

Latajacy_Holender

Jeżeli jej postać nie miała skomplikowanych emocji, to już nie wiem, kto miał w takim razie według Ciebie. :)

Latajacy_Holender

Nie ma łysych piękności. Chyba ci odbiło.

pawel_nowakk

Po pierwsze nie była łysa, a obcięta na kilka mm. To jest zasadnicza różnica, bo widać było ciemne włosy, a nie gołą skórę. Po drugie - dziewczyna/kobieta z tak krótkimi włosami nie może być piękna? Ty tak na poważnie, czy udajesz??? A Natalie Portman w V jak Wendeta, a Demi Moore...

psyche1201

Do dziewczyn najbardziej pasują długie włosy. Zbyt krótkie są oszpecające. Podobnie jak okulary.

pawel_nowakk

Niech dziewczyny mają takie włosy, jakie im się podobają i pasują do kształtu twarzy. Oszpecające okulary? Na jakim świecie ty żyjesz... Porażka.

psyche1201

Co ty bredzisz koleś? Przecież od zawsze wiadomo że okulary psują wygląd ładnej dziewczyny. To zwykły fakt na ten temat. A krótkie włosy również działają negatywnie na wygląd.

pawel_nowakk

Od zawsze to wiadomo, ze faceci narzucaja jakies durne kanony laskom, a sami ledwo co ryj umyja. W piwnicy cie chyba trzymali...

psyche1201

Piękno nie jest durne. Brzydota jest durna i głupota jak na przykład twoja.

pawel_nowakk

Popatrz w lustro najpierw. I nie ty decydujesz, jak dziewczyny mają wyglądać. Specjalista od siedmiu boleści.

psyche1201

O niczym nie decyduję. Po prostu mówię co lubię.

pawel_nowakk

słyszałeś coś takiego jak gust? poza tym lesbijki lubią krótkie włosy..świat nie kręci się wokół ciebie , bubku

Ush

Nie odpisuj po kilku latach. Puknij ty się w łeb.

Latajacy_Holender

Nie no, nie przesadzajmy, to postać o najbardziej skomplikowanych emocjach w serialu.

Latajacy_Holender

to jest dziecko, pedofilu

Latajacy_Holender

"piękność"? ona miała 13 lat jak ten wątek zakładałeś wtf

venom_xd

I co z tego że miała 13 lat?

Latajacy_Holender

łysy maszkaron

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones