Min-woo No

8,0
71 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Min-woo No

Nie wiem czemu, ale jakoś mi się podoba, postać którą zagrał w "My girlfiriend is a Gumiho", I ogólnie też nawet ładny jest :3

Scarsx69

Ja też uwielbiam jego postać w filmie Gumiho poza tym że jest ładny to jakby nie patrzyć jest tam trochę czarnym charakterem a jednak zdobywa sympatię ;)

Scarsx69

Ja oglądam teraz z nim "Full House Take 2", śliczny jest, zwłaszcza jak się złości :) Tylko fryz jakiś nie taki ;)

zuza2605

Racja, lepiej wygląda w ciemnych i prostych włosach

olla0807

Właśnie też oglądam Full House 2 i widzę, że ktoś podziela moje zdanie, że zdecydowanie lepiej wyglądał w Gumiho~

Violettelle

Ja też się zgadzam, czarne włosy najlepiej mu pasują, w Full House to jego blond siano psuło cały efekt ;P

rokusan

A ja widziałam go pierwszy raz w Full House'ie i jakoś tak bardziej mi się podoba w loczkach. Może dlatego, że się przyzwyczaiłam... XD Ale ogólnie ma piękną twarz i widziałam jego zdjęcie w długich, czarnych włosach... chyba będzie występował w jakiejś dramie historycznej. :3 <3

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/1013186_51913218 1488368_1500996918_n.jpg

XiaoLin

Też widziałam, głównie jego update'y na Weibo. Fajnie, że coś nowego kręci! :)

rokusan

W ,,My girlfriend is Gumiho" był taki śliczny. Szczególnie jego reakcje w księgarni i gdy oglądał zmierzch ^^ A w Full House take 2 strasznie schudł i już mi się nie podoba :/

Orkadrahi

Ja pierwszy film z nim widziałam FHT2 i zupełnie mi się nie podobał, chudzina i te jego okropne rude loki, ale w Gumiho wyglądał super. W ogóle zauważyłam, że Azjaci najlepiej wyglądają w ciemnych włosach jak coś kombinują to wychodzi przeważnie źle.

Scarsx69

Mnie się średnio podoba ze względu na androgeniczny(zniewieściały) typ urody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones