Ming-liang Tsai

7,6
182 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Ming-liang Tsai

Opowiadał między innymi z wielkim przejęciem, że ciało człowieka jest zbiornikiem na wodę, dlatego
jego bohaterowie po wypiciu wody zawsze sikają. Ponadto opowiadał o 7 minutowej scenie płaczu
z filmu "Niech zyje milosc" co z pewnością b.wzbogaca widza i daje mu czas na zastonowienie o co
temu gosciowi chodzi.Ach jakże rozwijające muszą być jego filmy!
Co polecacie na początek przygody z Tsaiem?

FifiQ

Ja zaczęłam od "Kapryśnej chmury", nie wiem czy to dobry film na początek, może zrazić, dla mnie ostatnia scena filmu zdecydowanie za mocna. Fajnie przedstawione miasto i to co lubię w każdym filmie Tsaia, ciekawi bohaterowie, czasami dziwaczni ale bardzo autentyczni. "Która tam jest godzina" polecam na początek. "Dziura" też w porządku, trochę dezorientowały mnie wstawki muzyczne, tak jak w "Kapryśnej chmurze". "Twarz" miejscami mnie nudziła, spodziewałam się czegoś innego i trochę się rozczarowałam.

eewa_

Obejrzałem "Która tam jest godzina" i wrażenia mam zdecydowanie pozytywne. Wbrew moim obawom film był bardzo oszczędny w środkach i co za tym idzie naturalny. Warto.

FifiQ

Masz na myśli The story of film ? Bo oglądałem odyseje taj że jeden/dwa odcinki co dwa tygodnie w tym czasie poznając filmy z danego okresu przed obejrzeniem odcinka, a niedługo zacznę oglądać filmy Tsaia(zacznę od pierwszych) i chętnie bym go posłuchał. Pamiętasz w którym odcinku był Ming ?

Kubosorek120

niestety nie pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones