Miranda RichardsonI

Miranda Jane Richardson

7,4
9 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miranda Richardson

rzadko widze ją na ekranie, ale uważam, że jest jedną z najlepszych (jak nie najlepszą) i profesjonalnych aktorek jaką kojarzę.
wiem, że Miranda patrzy na aktorstwo trochę inaczej niż większość gwiazd, czytałem gdzieś, że właśnie woli grywać w mniej dochodowych i popularnych filmach, ale za to grywać różnorodne postaci i spełniać się osobiście jako aktorka...
podziwiam ją za takie podejście, ale gdyby wypromowała bardziej swoją osobę, to myślę, że reżyserowie największych produkcji walczyli by o nią zaciekle, bo Miranda każdemu filmu w którym gra nadaje blask :)

ArusArczes

muszę to jeszcze raz napisać ;D
że jestem pod podziwem jej wszechstronności aktorskiej, mogła by z powodzeniem wcielić się w każdą postać

ArusArczes

Znam ją z kilku filmów, ale za każdym razem bardzo zapadała mi w pamięć. Dopiero niedawno zorientowałam się, że to ona grała;) Jest świetna. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się zdobyć jeszcze jakieś filmy z Mirandą.

A widziałam "Upiora w Operze", "Godziny", "Jeźdźca bez głowy" i "Pottera".

ArusArczes

jak zobaczysz ,,merlina'' będziesz już pewna co do jej talentu ;)

ArusArczes

Dlatego wlasnie cenie ja w 'Line, curve and cross' u Kate Bush. Wygladala i grala tam zjawiskowo. Historia ciekawa. A masterpiece.
Troche podobni ucharakteryzowana jak mloda Monica Bellucci ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones