Mirosław Baka

Mirosław Michał Baka

8,0
28 744 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Baka

To zdecydowanie jeden z najlepszych polskich aktorów. Jeszcze nie widziałem, żeby gdzieś słabo
zagrał. Niestety z rolami, jakie wybiera lub dostaje, jest gorzej. Wiele filmów, w których grał, to po
prostu gnioty, ale może właśnie zatrudnienie aktora tej klasy jest sposobem na podniesienie
poziomu produkcji, żeby widz dał radę obejrzeć do końca. Dlatego dałem mu 8 punktów, a nie
10. Bo niestety często gra w kiepskich produkcjach.

kinomanpl

zgadzam się wspaniały podoba mi się w komediach , a najbardziej podobała mi się jego rola Makuły w bao babie i rola Bernarda w tancerzach.

kinomanka_13

Ooooooj, dwie najlepsze role :) no i świetnie śpiewa. Taki trochę misiowaty :) ale w ogóle przystojny i świetnie gra.

aleksandragosciniak00

wczoraj widziałam go w wielkim quizie o filmie i śpiewał bardzo pięknie piosenkę Edmunda Fettinga z filmu ,, prawo i pięść " czy jakoś tak.

kinomanka_13

Tak, ja też. Świetne wykonanie. Prawie tak samo jak oryginalne.

kinomanka_13

A ja najbardziej go lubię za role Szajby w Fali zbrodni taki polski Brudny Harry

Ruben_fw

Dokładnie, zgadzam się z tobą ;)

kinomanpl

Zgadzam się.

kinomanpl

Polecam zobaczyć go na żywo, wczoraj widziałam go w Gdańsku w teatrze Wybrzeże w sztuce "Czarownice z Salem", grał główną rolę. Bardzo polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones