Missy Peregrym

Melissa Peregrym

7,6
944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Missy Peregrym

Nie przypomina wam ona Hilary Swank/ Ja przez caly czas gdy taka jedna pisala pamietnik jako ona myslalam ze to Hilary;P

Sachi

rzeczywiście podobna. momentami zaczynałam się zastanawiać czy to aby napewno nie Swank.

Sachi

e-e
mi w ogóle Jej nie przypomina. no może jak Hilary grała w karate kid ;p

Sachi

Dokładnie. Oglądając "Spadaj!" zastanawiałam się cały czas do kogo ta dziewczyna jest tak piekielnie podobna! Teraz już wiem:)

Sachi

Taaa ja początkowo też myslałam, że to Hilary Swank. Strasznie są podobne.

monika_2601

a mi się skojarzyła z emily rose z egzorcyzmów, jak ktoś oglądał to być może ma podobne odczucie co ja:)

Sachi

Bradzo podobna do Hilary. Kiedy Missy pojawiła się po raz pierwszy w Herosach pomyślałam, że Swank

Sachi

Wczoraj oglądałam film i spadaj i cały czas myślałam o Swank widząc ją :). Dla mnie strasznie podobne ;).

pineska_3

no ja tez na poczatku myslalam, ze to Hilary:)

Sachi

Faktycznie podobna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sachi

Nie wiem gdzie wy widzicie podobieństwo, swank troche jak małpka wygląda z twarzy a Missy ani trochę, może postacie wydają wam się podobne ale z urody oprócz tego że obie są białe i są kobietami nie widzę ;]

Sarge72

Jak gra to jest połączeniem Hilary i Belli z Twilight

nastka_3

kiedy ogladalam film spadaj i patrzylam na nia tez przemykaly mi przez mysl rozne aktorki. tak jak juz sie tu pojawilo, dla mnie wlasnie taka mieszanka Hilary Swank, Kristen Steward ( wybaczcie nie mam pojecia jak sie to pisze :P ) i tez czasami z pewnej perspektywy kojarzyla mi sie z aktorka grajaca w egzorcyzmach Emily Rose. musze przyznac ze mam co do niej bardzo pozytywne odczucia ;)

Sarge72

sarge też nie wiem gdzie oni widzą podobieństwo do hillary swank według mnie te 2 aktorki różnią się znacząco.

Bardziej nasza Missy Perygrym przypomina mi gwiazdę Jak Poznałem Waszą Matkę czyli Cobie Smulders.

Sachi

Dokładnie :D Jak ją zobaczyłam pierwszy raz to pomyślałam "Ale podobna na Swank" :D

recess

Zgadzam się z Wami, mam podobne odczucia. : ]

Sachi

Rzeczywiście bardzo podobna, lecz Hilary jest nieźle starsza od Missy

Sachi

jak dla mnie to połaczenie Kristen Stewart i Hilary ;)

Sachi

Tak, podobna bardzo.

Sachi

Mi też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones