Natalia Siwiec

4,8
3 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Siwiec

Prawdziwa zwyciężczyni Mistrzostw Europy to pani Natalia Siwiec! Żaden piłkarz nawet Tytoń czy Błaszczykowski nie pokazał się na turnieju tak efektownie jak cudna Natalia Siwiec:)!

grzechu_

głowa boli???

Schizofrenik_XXI_wieku

Raczej prącie :D

Jordan66

AHAHAHAHAH :) no ale mieć tak zyebany gust?

Schizofrenik_XXI_wieku

Słyszał od rana do wieczora jaka ona świetna i uwierzył.

Jordan66

"...popatrzył na te robocze wary, na te cycki z silikonu i nie wiedząc że inne niewiasty są lepsze, oddawał jej pokłony, złotemu cielcowi..."
księga Ruchacza, werset 14

Schizofrenik_XXI_wieku

Dzisiaj to ona jest ---- ohohoho :D

Jordan66

w sensie pozytywnym czy negatywnym ? :)

Schizofrenik_XXI_wieku

To zależy, jak ktoś lubi zespół Pewex to w pozytywnym.

Schizofrenik_XXI_wieku

Siwiec i Krupa Rzeczywiście są Bezmózgie , kosmici wycieli im mózgi i zjedli je razem z Bitą śmietanką w spreju.........

użytkownik usunięty
grzechu_

Ale brzydula...

Nie wiem czy BEZ tych "Poprawek" by nie była ładniejsza ale to tylko moje zdanie

grzechu_

Miss Euro? Trudno się z tym nie zgodzić. Czas mija, a jedyne fajne polskie akcenty jakie faktycznie warto było zobaczyć yo bramki Lewandowskiego i Błaszczykowskiego, obroniony karny przez Tytonia i właśnie Natalia. Ale ona w odróżnieniu od nich jest zwycięzcą tej imprezy. Czas minął, kurz opadł, chłopaki grać nie potrafią, a Natalia trwa na szańcu dzielnie się trzyma. Fajna jest. Fajnie, że jest.
I jeszcze grzeczna jest i dobrze wychowana. Mówi poprawną polszczyzną, nie przeklina, nie jest wulgarna. No i jest autentycznie sympatyczna. Z wdziękiem korzysta ze swoich 15 minut. Niech jej się wiedzie.

grzechu_

Jak widze na ekranie Siwiec, M.Fox, Krupe, Łukomską, Dode, Wierzbicka A.Radwanska,Patrycje Pająk albo któras z jej przyjaciółek to momentalnie wszystkie flaki w żołądku wywracają mi sie do góry nogami i puszczam ogromnego pawia na ich wizerunek, dobry srodek wymiotny jak sie czlowiek czyms zatruje i musi zwrócic.

grzechu_

nie wiem c o gorsze jaranie sie nią czy nożną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones