Natalya Rudakova

6,3
646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalya Rudakova
l3xt3r

Tu bym sie z Toba sprzeczal czy brzydka i -nieciekawa-. De gustibus non est disputandum!
Luc Besson wypatrzyl ja na ulicy w NY, gdy szla do pracy (jest fryzjerka) ;)
Wiec aktorka z niej taka jak MroczkowieBros. Ale laska jest niezla :)

mirog

To prawda ja sama zwróciłam uwagę na nią bo ma nieprzeciętną urodę, ale wcale to nie znaczy, że jest ładna.

l3xt3r

l3xt3r żal ci du.ę ściska ,że jest ładniejsza od ciebie

Tibn

nie widziałeś mnie to po co takie idiotyzmy wypisujesz?

Tibn

większość kobiet jest ładniejsza od niej :P

billie_jean4

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://ilarge.lisimg.com/image/8297341/1094f ull-natalya-rudakova.jpg&imgrefurl=http://www.listal.com/natalya-rudakova/pictur es&h=1024&w=1094&tbnid=0V5PjMuxK0x_LM:&tbnh=186&tbnw=198&docid=BRsaczc6mvOzoM&it g=1&usg=__e7wnHr6xbJs_uM1_A-5g5y5-0qA=#h=1024&imgdii=0V5PjMuxK0x_LM%3A%3B0V5PjMu xK0x_LM%3A%3B0vC6-mIukP6b2M%3A&tbnh=186&tbnw=198&w=1094 na tym zdjęciu wcale nie taka brzydka

l3xt3r

a mi się podoba :) bardzo ładna kobieta :)

l3xt3r

a co ona grała, ona była tylko paczką. w filmie grał statham oraz audica, no i François Berléand jaco Tarconi.

l3xt3r

w filmie zagrała przeciętnie, ale co do tego, że jest brzydka ... w zupełności się zgadzam:P

l3xt3r

ta aktorka to porażka, brzydka jak nieszczęście, zero talentu, sceny z jej udziałem psuły film, totalne dno.

toflis

i tu się z Tobą nie zgodzę, że niby jest brzydka, wg. mnie ma coś w sobie co z pewnością przyciągnie uwagę nie jednego mężczyzny! A poza tym jestem pewien, że większość ludzi będzie wypisywać głupoty na temat tego jaka to ona brzydka i jak nie zagrała roli tylko i wyłącznie z powodu zazdrości. Nie długo przekonamy się czy wykorzystała szansą którą otrzymała:)

toflis

to był jej pierwszy film i w 100% się z tobą nie zgadzam gra normalnie tak jak większość aktorów, a co do urody to ona jest bardzo zgrabna, a jej piegi dodają jej jedynie seksapilu

toflis

Jak na pierwszy film zagrała dobrze. A co do urody jest PRZEŚLICZNA. A wszystkie paskudy będą pisać że jest brzydka. Taka prawda.

toflis

A jak by ci szłapska rozłożyła to byś inaczej dupczył

l3xt3r

kaaczorros współczuje gustu ;) ^^ no, ale cóż jak to mówią są gusty i guściki

djkrecik1

Też bym sie sprzeczał czy jest ładna czy brzydka. Faktem jest to, że mogli wybrać kogoś innego hmmmmm np. Olgę Kurylenko :)

Maticzek

Też o tym myślałem, była by najlepsza jeśli chodzi o aktorki z bloku "słowiańskiego", że sie tak wyraże. Tylko zaraz by sie podniosly głosy, że wszędzie jej pełno, a to bond a to hitman.

Maticzek

Dobrze mówisz :D , ale Olga jakoś tak nie pasowała by mi to dej roli. Nie wiem czemu. Ogólnie bardzo ją lubię i uważam ją za dobra i piękna aktorkę :)

Maticzek

moim zdaniem dobrze że Olga tu nie występuje, bo trudno jej by było potem pozbyc sie metki dziewczyny od
twardzieli. zreszta byla juz dziewczyna Bonda, więc jakiś tam Frank Martin to za niska liga:)

Djibril

Dokładnie :P
Hitman , Max Payne, 007 - Śmietanka :D Po co jej jakiś szofer :D

faazii

Bond i tak ma lepsze samochody:)

l3xt3r

Włóż 2 palce w gardło i zwymiotuj :) albo tak nie przesadzaj z ta jej brzydota ...

milk_shake

jest ładna na swój sposób hehe:p, nie za brzydka nie za piękna;], a co do jej umiejętności to jeden film to za mało zęby ja podsumować

l3xt3r

"W transporterze zagrała fatalnie"-
- A zagrał byś lepiej?
Zagrała bardzo ładnie, uważam że to twój gust jest do kitu. :/
Idź może lepiej bajki sobie pooglądaj bo widzę że to jest dla Ciebie lepsze. Pozdrawiam.

astok0

Wg. mnie nie jest wcale brzydka ,. ma po prostu urodę inną niż większość społeczeństwa zwykł uważać za piękną.

l3xt3r

Pani Natalia ma bardzo nietuzinkowy rodzaj urody , niektórym się nie podoba natomiast reszta z chęcią padłaby do jej stóp :) U mnie ma plusa

slawek1985_1985

Kobieta nie musi przypominać lalki barbie by być piękną,.
Natalia prezentuje się lepiej niż sztuczna blondynka w różowych ciuszkach kto tego nie widzi jest po prostu zaślepiony stereotypem "pięknej kobiety"

Joker_Girl

Ale mnie jakoś mimo wszystko jej typ urody raził w filmie, nie wspomne o tym że mogłaby sobie wyleczyć opryszczkę znad górnej wargi albo chociaż przypudrować bo świeci nią w każdej scenie...

astaldi

hmm , a może tak właśnie miało być ? sądzisz że reżyser by dopuścił do takiego czegoś?

l3xt3r

jak dla kogo...wg mnie zagrała bardzo dobrze...coś musi w tym być skoro ją wybrano do tego filmu ;>

l3xt3r

Ubóstwiam pieguski :* :* Po prostu mam straszną słabość do kobiet z piegami :)

Annunaki

nie no pewnie w każdym filmie musi grać piękność ona ma zgrabne ciałko i ciekawą urodę wolę ją chociażby od takich gwiazd jak Maggie Gyllenhaal czy Rachel Griffiths którę są paskudne

l3xt3r

nie jest brzydka tylko grać nie potrafi :]

l3xt3r

Każdy kto uważa, że jest brzydka, jest albo zawistną kobietą, albo gejem, albo inną ciotą, która nie ma pojęcia o kobiecym pięknie i urodzie. Jest 1000 brzydszych aktorek, a ona jest po prostu śliczna. Ten zadarty nosek i te piegi są cudne. Ciekawe jak Ty byś zagrał swoją pierwszą rolę gdyby Cię ktoś zgarnął z roboty prosto na plan i w roli głównej? Była fryzjerką, a Luc Besson zgarnął ją prosto z salonu i po krótkim przeszkoleniu aktorskim zagrała główną rolę i to baredzo dobrze zagrała!

paolo1976

Wreszcie ktoś normalny odezwał się w tym wątku.

l3xt3r

jak się uśmiecha to ma taki kanciasty pysk, jest mnóstwo innych aktorek z doświadczeniem i urodą nie musieli brać pierwszej lepszej laski z ulicy. : /

l3xt3r

dla mnie bardzo atrakcyjna może dlatego że lubie rude

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones