Natalya Rudakova

6,3
646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalya Rudakova

Nie komentuje już jej urody, bo jednym się podoba innym nie, tak to już jest:) Co do talentu, to bym się sprzeczała z tymi, co to piszą, że potrafi grać;/ Dla mnie beztalencie.... Strasznie drętwa, nie potrafiła wczuć sie w rolę w T3! Tyle....

mexi_111

Święte słowa!! Oglądnęłam właśnie niedawno Transportera 3 i praktycznie przez cały czas miałam nieodpartą chęć zobaczenia jakiejkolwiek sceny bez jej udziału. Jej gra aktorska jest tak NIE-aktorska, że tym sposobem film stracił w moich oczach wiele...niestety, bo dwie pierwsze części były naprawdę dobre, a szczególnie druga...oj tak, drętwo na maksa:/:/:/

mexi_111

Cóż pierwsza jej rola, to wiadomo. Ja daję jej kredyt zaufania. A Transporter 3 10/10

2008einstein2009

Jeżeli T3 dajesz 10/10 (nie wiem dlaczego) to ile dasz 1szej części 20/10 ???

alethea

A to nie można dać każdej części 10/10 ? :o Czy jeśli jedynka dostała 10/10 a kolejne są ciut słabsze to już koniecznie muszą dostać mniejszą notę? A czy jak źle wypoziomujesz ocenę to biczujesz się w domu żelazkiem?

mexi_111

To jest amatorka. Besson wyrwal laske na ulicy. Czego sie spodziewacie?

dustgarden

No ona wygląda jak z ulicy. A przez cały T3 wyglądała jak naćpana ale w jedynce ta babka która była "przesyłką" też geniuszem gry aktorskiej nie była więc pod tym względem według mnie obie części tracą. A o urodzie powiem tyle że przespać bym się mógł ale na dłuższą (nie wiem czy dobrze napisałem) metę to bym wolał tą z T2.

KamilVDono

Na długo ta z T2, na krótko T3 a najładniejsza była azjatka. Ale ta kobieta ma coś w sobie, może najpiękniejsza nie jest, ale przyciąga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones