Natascha McElhone

Natasha Abigail Taylor

7,5
7 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natascha McElhone

moim zdaniem ta aktorka nie ma zadnego wyrazu, jest bezplciowa, zadnej charyzmy, manekin. strasznie mnie drazni jej sztywne i schematczne granie.

matcher

Podpisuje się pod powyższym i od siebie dodam jeszcze , że piękna to ona - moim zdaniem - z całą pewnością nie jest !

matcher

Kwestia gustu myślę, mi się podoba jako aktorka a bardziej jako kobieta

szaman_5

Zgadzam się z Macherem.

Bowman85

Ja też. Widziałam ją m.in. w Ronin i Solaris i w obydwu filmach grała dokładne tak samo = zero wyrazu twarzy, gry mimiką. Lubie jak aktor potrafi grać twarzą, u niej nie widać żadnych emocji... chyba że te role wymagały takiego sposobu gry.
Co do urody zaś, to uważam, że to jedna z ładniejszych aktorek, możliwe, że dlatego, bo wygląda bardzo naturalnie, to jest kobieta która nadaje się na zdjęcie w polu pszenicy ;p

Nomad93

no jak nie widziałeś jej gry aktorskiej, gdy wyrażała swoje uczucia mimiką
twarzy, no to californication się kłania :)

Nomad93

obejrzyj Californication, tam akurat grala fenomenalnie!

matcher

Aż chce się napisać o czym wy ludzie k**** pie****cie. Mogę śmiało napisać na podstawie Californication , ze jest to świetna aktorka. Postacie do jej roli i Henka genialnie dobrane. Razem z Duchovnym tworzą świetną parę. Nie pamiętam już Truman Show, ale jak ktoś ma wątpliwości co do jej gry i talentu to odsyłam do Californication, dwa pełne sezony po 12 odcinków - miała się w czym wykazać, i epizody w trzecim sezonie.

użytkownik usunięty
Luke2333

W końcu ktoś napisał to o czym pomyślałam! Szczególnie w pierwszym zdaniu, chociaż co do reszty też się zgodzę!

matcher

Mnie się podoba.

matcher

Nie jest najgorsza ... może piękna nie jest ale ma coś w sobie :)

matcher

mi tez sie kompletnie ona nie podoba z wygladu, a jej aktorstwo mnie irytuje

matcher

Fakt, jest charakterystycznie sztywną twarz i jest mało przekonywująca. Dlatego pomimo urody nie osiągnęła sukcesu.

matcher

jeszcze raz zadam pytanie które tak de facto posrednio zadał Luke2333 a jest skierowane do wszystkich znaffców krytykujacyh talent aktorski Nataschy- czy wy ludzie kiedykolwiek obejrzeliście choć 1 odcinek Californication w którym zagrała kilka scen? Jeśli nie to MORDA W KUBEŁ!! Przeecież ona swoim uśmiechem i mimiką wymiata!! Co do urody wypowiadać sie nie będę bo to rzecz gustu ale osobiście uważam iż kategorii MILF najbardziej HOT sztuka!!!

patrick22s

Buźka piękna ale jeżeli chodzie o granie sarkazmu to myje pantofle Gilian Anderson. Oglądałem wszystkie sezony Californication i niestety David gasi jej urodę i grą aktorską. Pzdr dla wszystkich fanów X-files. The Truth Is Out There! ...

matcher

W sumie znam ją tylko z Cali. Na początku nawet podobało mi się jak grała, ale kiedy w serialu musiała stanąć w jakichś niekonwencjonalnych sytuacjach wyglądała zawsze tak samo. Jest po prostu przeciętną aktorką, nadającą się na beztroską mamuśkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones