Natasza Urbańska

3,5
4 390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasza Urbańska
Zloty_Deszcz

na jakiej podstawie to stwierdzasz ? (pytam o rozum, bo wygląd ocenić może każdy)

nillvo

Bo mówi "poszłeś", chichra się głupio jak jakaś małpa, pluje podczas mówienia?

Aluminium350

pomyłka, nie karmię trolli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nillvo

Na podstawie tego, jakie ma parcie na wszystko. Mogłaby sobie spokojnie działać u Janusza w Metrze, ale jej się zachciewa jeszcze brać udział w programach telewizyjnych, grać w filmach i nagrywać piosenki. Kiedyś widziałem ją też w pół-rozbieranej sesji w MAXIMIE. I nie chodzi tu może o to, że tak bardzo próbuje być wszechstronną, ale o to, w jaki sposób to robi. Po przegranej z Agnieszką Włodarczyk w "Jak oni śpiewają" obraziła się i wyszła ze studia przed zakończeniem programu, a później nie mogąc się pogodzić z porażką zażądała od producentów odtajnienia wyników głosowania telewidzów. Mądre to jest? Dziewczyna jest tak zarozumiała, że nie potrafi zaakceptować faktu, że ktoś może być od niej lepszy i przez to doprowadza do kompromitujących ją sytuacji. Niesmaczne to jest.

Zloty_Deszcz

w końcu jakaś konstruktywna krytyka :)

Z tym parciem na wszystko, to trudno stwierdzić jak do końca jest - zazwyczaj to działa w drugą stronę, to producenci różnych programów telewizyjnych zwracają się do "gwiazd" z propozycją udziału, więc wygląda na to, że Natasza po prostu łyka wszystko co jej podstawią. Z tym, że jest zarozumiała masz po części rację - budzi w sobie niezdrowe emocje, jest dobra - ma talent zarówno muzyczny jak i aktorski (teatralny), ale źle reaguje na krytykę i przegraną, nawet jeśli to tylko show i zabawa. Z tego co pamiętam w Jak Oni Śpiewają faktycznie przegrała i zeszła ze sceny, ale w ocenie Jury miała pierwsze miejsce - widzowie zdecydowali - a jak wiadomo obecnie nie ma ich sympatii i już mieć nie będzie.

Ja tam jej życzę dobrze, każdy ma prawo do popełnienia błędów, może zmieni swoje podejście do życia, może nabierze dystansu i pokory ? I jak to nazwałeś "rozumu" :)

nillvo

Z tym podstawianiem jej propozycji też nie do końca jest tak, jak piszesz. Główną nagrodą w "Jak oni śpiewają" było, jak dobrze pamiętam, nagranie własnej płyty. Gdy Natasza nie zdobyła pierwszego miejsca, oświadczyła, że i tak nagra płytę na swój koszt. Zupełnie jak dziecko - nie dadzą mi, ale i tak to zrobię, sama. Tak się stało i teraz mamy m.in. utwór "Rolowanie", w którym kompletnie nie wiadomo o co chodzi, zarówno pod względem formy, jak i treści. Nie twierdzę, że nie ma ona talentu, ale pewne jej działania są zupełnie niepotrzebne, a przez to stają się głupie.
Myślę, że gdyby nie starała się tak bardzo pokazywać jaka jest dobra, wówczas mogłaby zyskać w oczach ludzi, którzy są zmęczeni jej nachalnością i niepoważnym zachowaniem. Ale teraz jest już chyba na to za późno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones