Natasza Urbańska

3,5
4 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasza Urbańska

Biedna Natasza ;/ hah Właściwie za co ludzie jej nienawidzą? Przynajmniej ładnie śpiewa.
Może i zachowuje się do bani, ale są gorsze osoby od niej. Poza tym jest w chuy seksowna
<3

Gonaa

co druga dziewczyna w mojej szkole jest bardziej szekszowna więc to słaby argument, a to nie jest forum o śpiewaniu dla twojej informacji

Damianq

może nie o śpiewaniu, ale jako aktorka występuje w musicalach, więc jednam ma się tu coś do rzeczy! Poza tym nie ma powodów, żeby ją tak nienawidzić bo są aktorzy którzy są jeszcze gorsi ;/

Gonaa

to nie jest usprawiedliwienie że jest ktoś gorszy, czyli sama przyznajesz że jest ona nędzna a dajesz jej 10

Damianq

bo jest zayebista :D Poza tym ludzie nie dają ją 1 za jej grę aktorką tylko za to,że jej nienawidzą. A ja ją lubię, więc żeby nadciągnąć średnią daje jej 10

Gonaa

Polecam oglądnąć Bitwę Warszawską - ja niestety, ale byłem na tym filmie w kinie i jedynie czego żałowałem to wydanych 20 zł (10 zł bilet +10 zł cola i żarcie)

Ubrańska w tym filmie zagrała tragicznie, tak sztucznie i mizernie, że masakra.

Gonaa

Ostatnio obejrzałem Bitwę Warszawską i jasna cholera! ale ona była w tej roli BEZNADZIEJNA. Już by mogli zaangażować za nią kloc drewna, byłby bardziej wiarygodny :|

Gonaa

Dokładnie. Nie rozumiem osób którzy jej 'nienawidzą' . Dobra aktorka, a i śpiewać umie.

Chloe_Carter

Dobra aktorka? błagam Cię... widziałeś/widziałaś Bitwę Warszawską? to w takim razie kim według Ciebie jest kiepski aktor? ona jest na poziomie Mroczków i nie przesadzam.

chinski_ryz

Widziałam Bitwę Warszawską i mi się podobało !
Więc wymień mi najlepsze aktorki. Według Ciebie .

Gonaa

"Poza tym ludzie nie dają ją 1 za jej grę aktorką tylko za to,że jej nienawidzą."- Tu nikt jej nienawidzi (bo za co?) tylko po prostu strasznie słabo gra i wypromowała się dzięki Józefowiczowi. Brak talentu za to ładna buźka- nadaje się do reklam, ale nie do występowania w filmach. A to z wymienianiem lepszych aktorek- cóż odwrócę to- ciężko wymienić aktorkę gorsza od Urbańskiej... może Cichopek i Żmuda?
PS. Jesteś zwykłym trollem czy jakąś znajomą Nataszy?

chinski_ryz

Jestem szaloną fanką Nataszy Urbańskiej ^^ No i mieszka dość niedaleko mnie, ale podoba mi się jej gra aktorska i już.

Gonaa

Sam zajmuję się śpiewem i uwierz mi na słowo, że ona nie ma pojęcia o śpiewaniu. Tresowana latami by śpiewać na scenie, a wciąż śpiewa jak uczniak. trafianie w nuty to jeszcze nie śpiew. Śpiew to trafianie w nuty plus interpretacja i prawdziwość. Jak widzisz, 1 nie równa się 3. Wniosek: Natasza Urbańska nie potrafi śpiewać.

boolion

Wniosek? HAHA. Wczoraj byłam na Policie i Natasza jest najlepsza i już.

Gonaa

Masz prawo mieć swoje zdanie. Pozdrawiam.

Gonaa

Potwierdza, moim zdaniem ludzie po prostu zazdroszczą jej urody i talentu. Moim zdaniem niesamowicie się spisała w roli Poli Negri. Nie chcę jej oceniać jako aktorki filmowej, ale jako aktorka teatralna jest naprawdę dobra i wtedy widać jej talent, to jak przeżywa rolę, którą odtwarza. Pozdrawiam.

Gonaa

Nie żywię w stosunku do niej żadnych głębszych uczuć, jak nienawiść , czy miłość, ale dla mnie aktorką filmową jest beznadzieją. Nie widziałem jej na deskach teatru, dlatego nie wypowiem się co do jej teatralnego dorobku, aczkolwiek na tym portalu ocenia się filmy, a nie spektakle, toteż więcej niż 1 jej nie dam, bo gdy widzę ją w filmie, to chce mi się płakać...

Little_Jacob

Polecam POLITE. Byłam w piątek i było zayebiście.

użytkownik usunięty
Gonaa

bo jest głupią, sztuczną, chciwą, zakłamaną i egoistyczną osobą, która zrobiła karierę przez swojego starego i paskudnego pryka Józefowicza.
beztalencie jakich mało. ona niby seksowna? wygląda jak najgorsza wieśniara. sylwetka chłopska. cycki pewnie sztuczne.
nawet te drogie ciuchy i tona tapety na pysku jej nie pomogą.

powyższy opis pasuje w 90% do Edyty Górniak

Gonaa

natasza jest absolutnie beznadziejna i jest to fakt

Nie jest głupia czy zakłamana. Po prostu jest zagubiona w szołbiznesie i ma słabą osobowość. A co najważniejsze - po prostu nie jest utalentowana i tyle. A Edyta Górniak to zupełnie inna sprawa i temat na oddzielny post :)

nie_wiem1

Ona nie jest utalentowana? Ma przyjemny głos, świetną dykcję, rewelacyjnie tańczy i jest jedną z niewielu w Polsce naprawdę dobrych aktorek rewiowych.

Gonaa

Tutaj nie ma co hejtować bo miernota tego nie potrzebuje , krytyka może dotyczyć wyłącznie doskonałości ...:)pozdrawiam

Gonaa

Miernota hejtuje bo lepiej się czuje kiedy kogoś opluje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones